Gözünüzün çapağını yiyim acil cevap ne demek ıstıyor?

konustugum bı cocuk var sabah konusuyorduk napıyosun falan fılan o arada ben yatıyordum yataktaytım yatıyorum daha kalkamadım dedım bende gelıyım mı dedi bıraz kem küm ettım olmak ıstermıydın yanımda dedım ben burada geyik yapmıyorum heralde dedı sen ıstermıydın dedı ısterdım dedım engel var mıdedı nıye olsun ne gıbı dedım yan yana gelınce ne gıbı engel olabılır dedı öyle dedım öyle derken dedı haklısın yanı dedım acık konus dedı anlamıcak ne var dedım buna bız yanyana evde denk gelıyoruz demı dedı her neyse konuya gelıcem dıyorkı ben yanına gelıyorum ıkımızde ıstıyoruz engel yok dedı evet ıkımızde ıstıyorsak engel yok dedım bırlıkte olmayı ıstıyormusun anlayamadım dedı ne demek ıstıyo bu ben beraber yan yana olmak maksadında soyluyorum bu ne anlamda dıyor sevısmek anlamındamı?

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• Ne fark eder ki sevişseniz ne olur sevişmeseniz ne olur ?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Resmen seni kullanıp atacak sevişmek istese neyse ilişkiye girmek istiyor

0|0
    0|0
  • seninle birlikte olmakve sevişmek istiyor evlenmeden önce anladın mı şimdi

0|0
    0|0
  • ikinizde isyorsanız engel yok

0|0
    0|0
  • gıcık oluyorum böyle lafı dolandıranlara ya direkt neden söyleyemiyor millet bir şeyi?

0|0
    0|0
  • cinsel birliktelik yaşamak istiyor i*ne

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• saf mısın nesin :D birlikte olmak anlamında yani

0|0
    0|0
  • Evet aynen sevişmek istiyo

0|0
    0|0
  • yanında yatmayı isteyen hangi erkek cinselliği düşünmez ki? çok büyük olasılıkla o anlamda diyordur.

0|0
    0|0
  • anlamyacak kadar mal mısın kızın sen , adam senle yatağa girmeyi sevişmeyi istiyor , sende kabul etmişsin ne rahat insanlarsınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...