Robben mi daha iyi frikikçi selçuk inan mı?

robben bayern münihte ona göre destekli sallayın laaa =)

• Robben
    40% (2)48% (13)47% (15)Oy Ver
  • Selçuk =)
    60% (3)52% (14)53% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|30

En İyi Kız Görüşü

• hastamısın nesin sen kuş beyinli

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• selçuk inan iyi oynadığında mevkii si ve her iki yönü de iyi oynaması sebebiyle daha iyi. ayrıca frikiklerde zaten daha iyi.

1|0
    0|0
  • Selçuk inan.

Sallamakla alakası yok,Selçuk'un frikikten attığı goller belli robbenin bir kaçtaneyle sınırlıdır.

0|1
    0|1
    • he gülüm he :)))))

• he gülüm he :)

• Robben dünyanın en iyi futbolcularından bir tanesi ama çok iyi frikikçi değil Hollanda Mili takımında bir Frikik olduğu zaman herkes topu Sneijder´e veriyor yanlış bir soru sormuşsun.

0|0
    0|1
  • Selçuk şahin <3

1|2
    0|1
  • Robben daha iyi oyuncu ancak frikikde selçuk derim.

0|0
    0|0
  • selçuk robbenin tırnagındaki pislik olamaz,robben dediğin adam şuan dünyanın en iyi 3 futbolcusundan birisi,tek başına takım ve dünyanın en iyi çalım atma yeteneğine sahip futbolcusu,frikiktet de selçuk'u döver 3-4 tane frikikten gol attı diye juninho yaptılar bize.

0|0
    0|0
  • hangisi daha iyi futbolcu demiyor hangisi daha iyi frikikçi diyor zamanında uğur yıldırım frikik yarışmasında Ronaldinho, Zidane, Beckham, Figo gibi isimleri geri bıraktı neyse soruna gelince selçuk inan robbenden daha iyi firikikçi

1|0
    0|1
  • robbenin firkik golümü görmedim hiç

0|0
    0|0
  • :DDDDD Allasen kimsin çok merak ettim seni :D

0|1
    1|2
  • robbenin frikiklerini görmedim ama selcuk inanda akhisara elazıga frikik atarak iyi denilemez..adamlar chelsealara schalkelere atıyor frikikten...robben dunyanın en ıyı 10 futbolcusundan biri..selcuk inanla kıyaslanması saçma...en iyi frikikçi kesinlkle juninho

0|0
    0|0
  • tabiki Selcuk bilader. tartışmaya açılamaz. dünyanın en iyi frikikçisi bugun Selçuktur. yarın kim olur bilemem.

0|0
    0|0
  • kimin nerede oynadığının önemi yok selçuk robben den daha iyi bir firikikçi bunu izleyerek te göre bilirsin.

0|0
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu.

0|0
    0|0
  • kıyaslamaya soktuğun adamlara bakar mısın? robben kim selçuk kim. tamam selçuk iyi oyuncu bişey diyemem ama robben'le kıyaslanacak seviyede değil. buna frikikler de dahil.

0|0
    0|0
  • Çare Selçuk Şahin.

0|0
    0|0
  • şuan selçuktan daha iyi oyuncu yok dünyada...ilkönce onun adını yazarsın çevresine on oyuncu koyarsın...tekbaşına muhteşem bir kaptan idol insan...

0|0
    0|0
  • Ne ictiysen bende istiyorum.

0|1
    0|0
  • roben

0|0
    0|1
  • sabriyle dani alvesi kıyaslasan sabri derler galatasaraylılar için yeterki o formayı giysin :)))

0|3
    1|2
    • frıkık dıyo olum robben degılde baska oyuncuyu deseydı selcugu secmezdım :)

• Görücezz :)

• Galatasaylıyım yalnız roben daha iyi

0|1
    0|0
  • selcuk

.

0|2
    0|0
  • hadise bence :))

0|0
    0|0
  • ben robben iyi frikik atarım

selçuk tabi

0|0
    0|0
  • problemlerin var galiba

0|0
    0|0
  • 2 si kıyaslamazki. Robbeni herkes tanıyor. Selçuğu kimse bilmez. fark bu işte.

0|0
    0|0
  • Junünyo:)

0|0
    0|0
  • O değilde ankette selçuk önde Yuh;)

0|0
    0|0
  • robben çok fazla atmıyor frikik , orda birsürü frikikçi var ama topa vuruşu hertürlü iyidir

0|0
    0|0
  • robben dıyorum senın ankete gore ama bu ıkısınden cok daha ıyı frıkıkcılerde var

0|0
    0|0
  • sabri reis :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İkisinin mevkileri bile neredeyse aynı değil Robben frikikçi de değil kıyaslaman her zaman ki saçma kıyaslamalardan olmuş aklın sıra Selçuk'u ezmeye çalışıyorsun ama geçen sene yaptıklarını özellikle Fener'e süper bir frikik çakıp Volkan'ın mal olduğu zamanları bir hatırlamanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • selçuk inan diyip susuyorum. o adam bir tane. !

1|1
    0|0
  • Frikikte selçuk daha iyi ama oynama teknik dersek robben tabikide

0|0
    0|1
  • biraz saçma olmuş çünkü roben çok iyi futbolcu ama usta bir frikik değil ki,

cevabım tabiki selçuk inan

0|0
    0|0
  • sabrii :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...