Terk eden kızların, kopma sendromu!

Çok sevmesine rağmen kendince sebeplerden (bunlar ihanet, yalan vs. sebepler değil) ilişkiyi kendi elleriyle bitirdiği halde, aylarca kopamayıp, telefonlar açıp, her üzüntüsünde, her bunaldığında yine o terk ettiği adamı araması, daha uykusundan gözünü yeni açmışken sesini duymak istedim demesi, karşı tarafın ilişkiyi kurtarmak adına attığı tüm adımlara bitti artık kabullen diye cevap verdiği halde, bu gerçeği kendisinin bile henüz kabullenememiş olması, ilişkinin bitmesinin üzerinden 7 ay geçmiş olmasına rağmen ortada bıraktığı adamın kolunda bir başkasını gördüğünde canımı yaktın yorumu yapması... vs. vs. vs.

arkadaş bu nedir ya? bu nasıl bir ayrılıktır? hangi akla hizmettir? madem seviyorsun niye terk ediyorsun, madem terk ediyorsun neden için yanıyor?

1|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• mutlaka bir sebep vardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zamanii aşkları işte ne sevmesini bilirler ne ayrılmasını :D Ne ciddiyeti ve tek eşliliği gözleri yiyor ne de yalnızlığı gözleri yiyoo...Aynı anda herşeye sahip olunacağını sanıyorlar. ' Sevgili gibi takılalım, egomu tatmin et ama sıkıldığımda da bana bulaşma' sendromu. Maalesef çağımızın hastalığı. :))

0|0
    0|0
  • zoraki ayrılık

0|0
    0|0
  • Aradiginfa butun aram aramalarina cikma biraz soguk davran meselea baska birileriyle yenege flb cik kiskandir.. catlat o geri donmek istiodur .. kacan kovalanir ;) kadinlar cin gibidir .. bence fazla yuz verme anlicaktr su sefer senin ciddi oldugunu. . Sonra o ister ztn ;)

0|0
    0|0
    • bana iki sefer hayatımda biri var diye yalan söyledi, sırf benim canımı yakmak için. neden yaptın bunu dedim, nasıl oluyomuş anla diye yaptım dedi. hala seviyosun, neden yapıyosun bunu ikimize, neden dönmüyosun dedim, sevgi herşeyi çözmüyomuş, bitmiş artık bizim ilişkimiz hanımefendi için. hayatıma biri girdi 7 ay sonra, ve o 7 ay resmen yalvarmakla geçmişti. her seferinde kapıyı yüzüme kapadığı halde bu duruma sadece sinirlenip bana nispet yaptı, çözüm yine yok.

• o kız dengesizdir. çok kişiyi terkettim ama bu dediklerinin birini yapmadım. yapmak istediğim oldu ama gururumu set gibi çekmişim önüme yapamadım. bir kadın asla eğilmemeli.

0|0
    0|0
  • Bence senin ayriligi kabul ettmeni kabulenemedi belki senden bir caba ve onun icin savasmani bekledi :-(((

0|0
    0|0
    • :)) okumadın soruyu di mi :))

• Ne istediğini bilmeyen insanlardan uzak durmak lazım !O şahıs ayrıldm ama sen beni sev peşimde koş ayrılsakda bana ihanet etmek kısaca egomu tatmin et diyor

0|0
    0|0
    • tam 7 ay yaptım zaten bu söylediğini, herşeyi bırakıp onun şehrine yerleştim. olmaz geri git, orada bir düzen kur dedi, kabul ettim, geri döndüm bir düzen kurdum, bir yüzük alıp kapısına gittim ama kapıyı abisine açtırdı, karşıma bile çıkmadı. buna rağmen o günden sonra hayatıma bir başkası girdi diye ''canımı yaktın'' dedi bana. nasıl kızmış nasıl sinirlenmiş anlatamam.

• sen çaba harcamıssn ve senın cabanı zayi etmş onun pşmanlıkları daha cok olur merk etme bz kızlar pesınden kstugumz erkeklerı sevıyorz genelde .. sen hayatını kurmussun neden hala gecmıse takılıyrsun kı bırak ne ıstedıgını blmeyen br ınsanla nasl hayt kurablrsn .. sevgısıne sahp cıkıck saygıda kusur etmeyecek bır nasıbın olsun eger nasıbın o olsaydı hayırlı olan o olsaydı bu eskı kızla olurdu ama nasıbın deglmıs ltfen uzulme sn caba harcamssn olmuyrsa vardır bunda br hayır

Erkekler Ne Diyor 6

• Darısı başımıza diyeceğim de hem dönmüyor hemde peşinde.. belki senden bişeyler bekliyordur bir dene bakalım ne olacak.

0|0
    0|0
    • işi gücü bıraktım, yaşadığı şehre yerleştim, ev tuttum iş buldum. burada olman değil, bizim için bir hayat hazırlaman ilişkimizi kurtarabilir, geri dön burada imkanlar kısıtlı dedi. ikna etti. sonrasında dediğini yaptım ama yine dönmedi.

• Bende de öyle bir durum var şuan, bende farklı ülkede yaşayan biri ile ayrıldım seneler sonra. O terketti, peşinden bir ay koştum herşeyi denedim geri dönmedi... oraya gitmemi de istemiyor son çare gideyim diyorum ama diğer taraftan da tutuyorum kendimi bu kadar gurursuz olmayayım diye.

Anlayacağın bende zamana bıraktım.. aşk sevgi tek kişilik değil ve bazen senin çabaların bir ilişkiyi kurtarmaya yetmiyor karşı tarafa da bağlı... gerçekten sevmişse ya da seviyorsa döner..

• umarım her şey gönlüne göre olur kardeşim. ama dua dil ile değil aslında beden ile yapılır unutma. kuru dua işe yaramaz, istediğini almak için çabalamalısın.

• Ver yolu gitsin.

Hiç birşey eskisi gibi olmicak.

0|0
    0|0
    • ona yol vermek iş değil ki, ben kendime yol veremiyorum çıkartamıyorum onu aklımdan

• unut gitsin mi, yoksa bırak gitsin mi?

• Unut gitsin demeyeceğim.

Bırak gitsin.

Hiç bir zaman eskisi gibi olamayacaksınız.

Hatta çıkmaya başlasanız bile ondan soğuyacaksın.

Gerek yok şimdiden bırak gitsin.

• kadin dedigin bencil bir yaratik ya resmen hem birakir mutlulugu icin sonra senin yoklugunu dolduramaz geri donmek ister

0|0
    0|0
  • kadın bağlanıdımı kopamıyor arkadaş, bunu hala yaşıyorum

0|0
    0|0
    • iyide kendi terk ediyor ama

• insanına göre değişiyor. benim eski kız arkadaşım hala peşimde ilişkiyi bitirmeme rağmen geçen hafta mesaj attı beni unutamadığını, çalan bir şarkı da aklına geldiğini söyledi

• manyak yaa,tüm iletişimini kessene bu kızla,ulaşamasın sana

0|0
    0|0
    • işin kötü tarafı ben hala dönmesini istiyorum

• sen de ayrı ilginç :D bir daha bir ilişki başlarsa da ayrılırsanız tekrardan yandın yani

• Ayni durum bendede var kardes.. kotu bir durum. Hata ettim ayrlmak istedi.yalvardm yakardm olmadi affetmedi.neyse sessizlge gomuldum.2 ay snra mesaj atti felan arkadas kalmak istedini soledi.guclu ol yasamaktan vazgecme felan diye teselli vermeler felan. Anlayamyorm ne yapmak istesgni cidden.aklma su sarki sozu geliyo. Gozlerimde gece oldu ne sevdi ne unuttu oylece bir yolda koydu son aşkımsin demisti sonum oldu... aaaah ah.tam kafami duzeltrm derken pat bir yerden cikiveriyo karsima.sonra hersey corba oluyo:/

0|0
    0|0
    • sorma, hem git diyo, hem de aklımdan çıkmasına izin vermiyo. çok zor bir durum

• Halini cok iyi anlyorum kardesim. Iyi davranyorum egosu sisiyo gelmiyoda. Kotu davraniyorum bir daha gelmesinbende yoluma bakiyim diye vi seferde vicdanim sizliyo yaprfma

Allah sabir versin ne diyeyim... sanada banada:)

• ne zaman canı sıkılsa beni arar, konuşacak birine ihtiyacım var der, ama ben arasam, ne zaman bitecek bu aramalar, bitti artık kabullen der. :)) çıldırmamak işten değil :))

Yükleniyor...