Arkadaştan yazıyorum bayan değilim öncelikle

arkadaşlar terk ettiğim sevgilim 2 ay içerisinda belli aralıklarla arıyor barışmak istiyorr ama ben istemiyorum nasıl hareket etmeliyim ne yaparsam bittiğini anlar ve vazgeçer?

Güncellemeler:
terk ettiğim kız arkadaşım

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• nişanlımla düğün davetiyeleri konusunda kararsız kaldık sana yollasam secip yollar mısın de. ancak bu sekilde kurtulabilirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bi cafe veya sahil kenarında buluşmayı teklif et. Yüzüne karşı açık açık söyle yani. De bir daha seninle olmaz istemiyorum seni bitti artık. Rahatsız etme beni diye. Hala devam ediyorsa yüzsüzdür yapıcak birşey yok.

0|0
    0|1
    • cafeyi anladım ama çok merak ettim, neden sahil kenarı. ayrılık bile romantik olsun diye mi :)

• Sanırım farklı bir bakış açın var :) Sahil kenarı sana romantizmimi çağrıştırıyor ilginçç :)

• mesela aradığın da açmasan belli bir yerden sonra susar,umarım

1|0
    0|0
  • Onun sende tamamen bittiğine inanırsa bırakır. Konuş olmayacağını ümidini kesip seninle boşa zaman harcamamasını önerebilirsin.

0|0
    0|0
  • telefon aramasını numaramı yazıyım bana yönlendir yaralarını sararımm :)))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • bayan değilsen niye bayan profili açıyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bakma telefonlarına, ilişkiyi kes sana hiç bir yerden ulaşmasına izin verme ulaşsa da cevap alamasın vazgeçer. Numarasını engelleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • git telefon numaranı değiştir hiç ulaşamasın o da vazgeçer bir ümidi kalmaz

1|0
    0|0
  • numaranı değişirsen arayamaz.

0|0
    0|0
  • Gururunu incitmen güzel bir şekilde konuş anlat

0|0
    0|0
  • Artık ona karşı içindeki herşeyin bittiğini devam etmenin mümkün olmadığını söyle. Anlayacaktır, anlayamasa bile zaman ona anlatacaktır.

1|0
    0|0
Yükleniyor...