Protein tozları etkisini ne kadar sürede gösterir bilgisi olan ?

Protein tozları etkisini ne kadar sürede gösterir bilgisi olan ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu senın vucut yapınla alakalı bır seydir. oncelıkle şunu soyleyım protein tozu bır iksir degıldır

ıcınce hemen şişirecek bir içicek degıldır. protein tozu sadece bir takviyedir. beslenme antreman ve uykuna dıkkat ettıgın surece işe yarayacak olan bır besin takviyesidir. seni yıkıma ugratmıyacak olan pahalı bır besın takvıyesidir.

tabi bu pretein tozuyla da alkalı bır seydir . 100 lıralık protein tozuda var 250 lırayada var.

ornegın boyun 175 civarındaysa kollar arası mesafede kısa olacagı ıcın protein tozunu bıtırınceye kadar ıyı bır farklılılık gösterirsin.

ama yok boyun bıraz uzun ıse bır kac tane bıtırmen lazım . buda uzun zaman alır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her ay yavaş yavaş etkisini gösterir

0|0
    0|0
  • Kullanmayın şunları ya, doğalını tüketin. Et yesene bol bol.

0|0
    0|0
  • tehlikeli yollardasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• protein tozu takviyedir günlük yeterince protein tüketiyorsan güzel çalisip iyi istirahat ediyorsan hizli bir degisiklik olabilir ben sahsen kilomu 2 ye çarpiyorum ve o kadar günlük protein tüketiyorum

0|0
    0|0
  • Proteın tozu sıhırlı degnek degıldır adı ustunde takvıyedır. ıyı bır beslenme ve egzersız programıyla ek olarak proteın tozuyla 3 ayda kendın 6 ayda cevren degısımı fark etmeye başlar tabi duzenlı uykuda sart.

0|1
    0|0
  • Güzel Kardeşim Protein Tozu Hemen Etki Göstermez Bunu Kafandan Çıkar

Şişmezsin Bombagibi Olmazsın Yani

Zamanla Oluşan Değişimi Fark Edersin Zaten 2 Ayda 1 Ölçü Aldır 2 Haftada 1 Aynaya Bak Oluşan Gelişmeyi Gözünle Görürsün Zaten

0|0
    0|0
  • neyle içiyosun

0|0
    0|0
  • onu spor hocana sor ama günlük proteinide yeteri kadar aldımı gösterir etkisini.

0|0
    0|0
  • bir ay diyebiliriz ama bıraktıktan sonraki etkisini 1 haftada görebilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...