Sizce ligten çekilmeli miyiz ? Ne düşünüyorsunuz Fenerbahçeli arkadaşlar?

Dün Tolga Aytörenin açıklamasındaki ligten çekiliriz uyarısını icraata geçirmelimiyiz ? Bu kadar pasif bir başkan ben daha görmedim takımını liğme liğme doğruyorlar o hala sivata balık muhabbeti yapıyor bence çekileliim o zaman saygı duyarım Aziz yıldırıma onun dışında defolsun gitsin

Not : Bu arada gs arkadaşlar soruya gelmesin sizlik bir şey yok kendi içimizde bir konu bu sizi ilgilendiren bir şey yok o yüzden başka soruları cevaplayın buraya uğramayın

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• cekilmeli miyiz sence? fenere nıe bole yapıolar ... nolursa olsun.. 'fb'''

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Çekilinde kurtulalım fenerbahçeli arkadaşlar şikesiz bir lige evettt

0|2
    0|2
  • Zaten biliyorum ki Fenerbahçe'lilerin çoğu sevmiyor yönetimi falan gerçekte Fenerli olan arkadaşlarım da Aziz'den nefret ediyor gerçekten çok boş açıklamalar yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Bunu anlamadım dfds

ama dün Ntv Spor da gördüm.

Fenerbahçe 1 hafta sahaya seyirci almama cezası almış.

Şampiyon olmamamız için herşeyi yapıyolar.

0|1
    1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• tabiki bende aziz yıldırımın artık bırakması taraftarıyım. başta ali koç başkanlığı layıkıyla yapacak çok insan var kulüpte. ligden çekilme konusunda ise düşüncem kesinlikle hayır. gerekirse şampiyonluğu bizden alıp galatasaraya versinler yinede yılmak yok çekilmek yok herkesle mücadeleye devam

0|1
    0|4
    • sert bir ikaz vermeden akıllanmaz bunlar bence sarsıtıcı bir uygulama yapılmalı artık

• ilker dostum nereye alıyorsun ligtvden yayın hakkını iki kuruluşun imzaladığı bir belge vardır tek taraflı fes edildi takdirde lig tv ye tazminat vermek zorunda kalırız.

• sözleşme karşılıklı olur ligtv bir kural koymuştur ona fenerbahçe ile yapılan bir ticaret var ortada sözleşme bittinde yapmasın haklısın ama şuanda tek taraflı fes edilirse fenerbahçe tazminatla karşı karşıya kalır.

• abi çekilmesini isterimde kolay değillmiş öyle çekilmek,yaptırımlar çok agırmış,ama şu var kesinlikle havuzdan çıkmalı kesinlikle ve kesinlikle hemde,ligtv denen gs kanalından kurtulmak lazım ne zaman bitiyor digiturkle olan yayın sözleşmesi ?

0|1
    0|1
    • zaten havuzdan çıkmak ilk yaptırım olmalı hapisten çıktığından sonraki ilk demecinde havuzdan çıkacağız demişti ama boş konuşmlar hep yeter gitsin artık adam gibi biri gelsin kaypak başkan istemiyoreuz

• abi aziz yıldırım bizi mahfetti zaten,onun yüzünden bu haldeyiz biz,şimdi yalandan cumhuriyetin son kalesi filan ayaklarına yatıyor bence umrunda değil fenerbahçe,tek derdi kendi yakasını kurtarmak kaldıkça zarar veriyor takıma,2 sene öncesine kadar tff mhk pfdk bize böyle yaptırımlar uygulayamazdı ama aziz yıldırım yüzünden istedikleri gibi ceza veriyorlar artık.

• aynen katılıyorum sana

• Ben galatasarayliyim soruya geldim baroniye cezayi anladm da seyrcszlgi pek anlamadım eğer Galatasaray fenerbahcenin onu kesilerek böyle hükümetin oyunlarıyla şampiyon olacaksa olmasın

0|2
    0|2
    • Sivas macinda yapilan hakem hatalari da vardi bu is artik Fenerbahçe TFF isi değil tayyip erdogan ve aziz yildrm arasındaki husumet Galatasaray bu kalan arasından böyle kirli şampiyon olacaksa ben bir galatasaraylı olarak istemiorm boyle sampiyonluk

• haklısın canım:))

• Bence fevri davranmaya gerek yok beberuhi sakin ol :) Aziz işini bilir sabretmeniz lazım biraz daha.

0|0
    1|0
    • onun bir şey bildiği yok tek bildiği kendi çıkarı kulubu zerre kadar düşünmüyor

• Tayyip Fenerbahçeye hiç bir şey yerleştiremez.

• Ben de öyle umuyorum.

• ya çekilsinler s...böyle ligi nedir bu.

0|1
    0|1
    • ypk işte öyle bir yürek aziz yıldırımda

• şuanda aziz yıldırımın değil abdullah kiğılınında dil ali koç un başa geçmesi lazım çünkü tek tepki almıcak isim o hem aziz yıldırım 62 yaşında kaç yıl daha yönetebilir bu kulübü.kongre yapılcakmıs gitmedim sinir ediyolr adamı

• dostum karşılıklı sözleşme varsa bittiğinde yenisini yapmasınlar. eğer yaparlarsa allah belalarını versin

Yükleniyor...