Fenerbahçe basın toplantısı ve olaylar ?

bu link yemekte farkettiğiniz gibi herkesin yüzünden düşen bin parça. ayrıca Tolga Deniz Aytöre'nın ''Fenerbahçe olarak 'ya biz bu adil yarışı sağlayacak, kurul kararlarını ve bu yarışı sağlayacak yönetimleri sağlarız ya da biz bu oyunda yokuz demeyi biliriz. 'Bu konudaki kararlılığımız çok nettir. Tüm Fenerbahçe camiasının bunu bilmesini istiyoruz." böyle açıklamaları oldu dün.ve bugün de saat 15.00 de basın toplantısı var.sizce bu 3 olayın birbiriyle ilişkisi var mıdır

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ligten çekilelim bencede o zaman omzumda taşırım Aziz yıldırım ama biliyorum yine korkak tavuk gibi kümesine girecek sessiz bir şekilde bekleyecek

0|1
    0|4
    • valla 3 yıldır çektiğimiz eziyet yeter yani sürüne sürüne bir hal olduk bir yıl avrupaya gideriz diğer yıl ortada bişey yok bir anda men ediliriz.her yıl küme düşecek haberleri çekilelim biz de rahat edelim dünya da rahat etsin ama dediğin gibi geri çekileceklerdir

• Başkan pasif değildi ama 2011den beri aziz yıldırım yasal haklarıda dahil herşeyi elinden alındı haklıyken haksız durumuna düşürüyorlar yasal hakları bile elinden alınmış adam ne yapabilirki şuan aziz yıldırımın fenerbahçeye yapabileceği en büyük iyilik ali koçu ikna edip başkanlığa koltuğuna oturtmasıdır yoksa ligten çekilmek havuzdan çekilmek bunların hiç biri çözüm değil

• Oda kendince efsane başkan olarak bırakmak istiyor aslında aradığı adaleti avrupa insan hakları mahkemesine başvurarak yapabilir ama onuda yapmıyor ne yapmaya çalıştığda belli değil artık hiç birşey yapamıyorsa seçime gitsin ali koçu adaylığa ikna etsin zaten ali koç alacağı oylarla başkanlığa seçilecek emin ol ali koç fenerbahçeyi daha iyi savunur

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi Fenerbahçe kötü oynuyor zaten haliyle yöneticilerin beklentileri büyük akılları sıra gaz vermeye çalışıyorlar fakat adil ve adalet sözlerinin Fenerbahçenin yanına konmasına sinir oluyorum gerçekten adaletten yana takım olsaydınız önce haksız yere verilmeyen kartlarınızı Semih Kaya davranışıyla savunurdunuz ama neredeee

0|0
    0|0
  • ligden çekiliriz diye tehdit etmiş tff'yi kusura bakmayın hakemler lehinize kararlar verip sizi kayıramaz o zaman hakemler hataları beşiktaşada galatasarayada olmayacak

0|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 9

• 2 Seneden beri yok Ligden çekileceğiz,yok Türkiye kupasını A2 Takımlar çıkacağız yok Uefa çatırdayacak yok havuzu dağıtacağız artık Fenerbahçe yönetimi kendi söylediklerine kendileride inanmıyor bütün bunlar mağdur edebiyatı.

0|3
    0|3
  • tama hadi fb Türkiyede feNerasyonu tehdit etti hakemleri yargıtayı hakimleri hatta başbakanı cumhurbaşkanını tehdit etti suçunun(şikenin) cezasını Türkiyede vermediler pekiiii bir tarafları UEFAYI CASI AVRUPAYI da tehdit etmeye yermi?

1|1
    0|3
    • sana cevap verecektım ama bu kadar ligde üstümüze oynana oyunlardan sonra gelip çocuk gibi fenerasyon dediğin için seni dikkate almıyorum

• olabilir ama sizde istesenizde istemesenizde yargıyıda uefayıda casıda kararlarını kabul edeceksiniz

• orası doğru yapacak bişey yok

• Hikaye bunlar :)

0|0
    0|1
  • Herkes bir kere tarafsız bir gözle şu olayları bir izlesin Fenerbahce lehine kararlar verilirken 11 puan varken sesi cıkmazken ne oldu yine liğden cekilmeler başladı 3 Büyük takımda kuyruguna basıldığı zaman başlıyorlar ağlamaya.

0|1
    0|1
  • Geçen senede ligden çekilme yok havuzdan çekilme diye uyduruktan blöfler yaptılar, yersen...

0|1
    0|1
  • 2011den beri fenerbahçeye yapılanlar aziz yıldırımı koltuktan indirme çabalarıdır başkanlığı bırakmadığı sürece devam edecektir ligten çekilmek takıma çok büyük zararlar verir diğer takımların ekmeğine yağ sürmekten başka birşey değil en çok onlara yarayacak o yüzden gereksiz

0|1
    0|5
    • aziz yıldırım başkanlığı bırakmaz zaten içeriye girmedikçe mecbur olmadıkça

• işte bizde onu diyoruz bu kadar pasif bir başkan yoktur anca boş muhabbet icraata gelince korkak tavuk gibi sivas maçından sonra çok şey biliyoruz açıklarız dedi kulaklarımla duydum ahmet hakanın programında çok şey biliyorsunuz ne biliyorsunuz diye sordu ben öyle bir şey demedim dedi resmen kafa yapıyor adam sadece kendi menfaati

• herşeyi elinden alınmış bir adam eğer gerçekten kulubu düşünüyorsa aday olmaz yapabilen birine bırakır intikam meselesine döndürdü işi zerre kadar kulubü düşündüğüne inanmıyorum artık

• kaç yıldır çekileceksiniz çekilinde görelim

0|0
    0|0
  • fenerbahçe son 10 yıldır ligden çekiliriz tehdi di yapıyor 10 yıl oldu hala bir icraat görmedik :) istiyorlarsa çekilsinler ne kadar dayanabilirler acaba merak ediyorum onların ki sadece ağızda var yoksa hiç biri buna cesaret edemez.

0|0
    0|0
  • aziz yıldırım 62 yaşında FENERBAHÇE yi bu yaştan sonra yönetemez çekilmeli artık ligdende çekilelim.

0|0
    0|1
Yükleniyor...