Ağladığında sevgilisinin gözyaşlarını kendi elleriyle silen erkek çok mu seviyordur ?

yakın arkadaşlarım sevgililer yanımda kızın bazı sebeplerden dolayı sinirleri bozuldu ağlamaya başladı çocuk hic gözlerını ayırmadan kızın gözlerıne baktı gözyaşlarını elıyle sildı bide kız gôzlerını kacırınca cenesınden tutup baktırdı kendıne sonra bı sarıldı ay cok .uzeldı cok etkılendim la ne romantık bu eleman bu kıza delıler gibi asık mı sizcede

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu eylemin sevginin seviyesini ölçmek için düşünmen çok çocukca. çok filmce. cok gercek hayattan uzak. belki de etrafına bakıp daha farklı ölçüler bulmalısın. ekmek elden su gölden ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende aynisini yapardim sadece cenesinden tutup gozlerimin icine bakmasini istedigimde burnunun ustune kafa atardim

0|0
    0|0
  • o şekilde davrandığım her kız benden cok kısa bir süre sonra ayrıldı. ben üşüyorum diyen kız arkadaşımın yanında olamadığım için evine battaniye gönderen bir erkek olarak kızlar hiç bir zaman beni cezasız bırakmadı

0|0
    0|0
  • gösterge olabilir ama kanıtlayamaz asla ^_^

0|0
    0|0
  • aşk bunlarla ölçülmez

0|0
    0|0
  • çakalda olabilir bak sana sen bile bayılmışın

0|0
    0|0
  • kıyamıyordur seviyordur dün siliyordum

0|0
    0|0
  • oyhşş ne kadar romantik çocukmuş <3

0|0
    0|0
  • seviyor bence

0|0
    0|0
  • yok sadece film izlemiş sonrada aynısını uygulamış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• evet seviyor. bende ağlamıştım onunda gözleri doldu. yanımda ağlama dayanamıyorum dedi :D çok romantik ti.

0|0
    0|0
  • sevmek sadece gözyaşı ile ölçülmez. çok sevmesi bir ihtimalken iyi bir oyuncu olabileceğinide ihtimallerinde bulundur çok üzülme sonra

1|0
    0|0
  • O erkeğe ölürüm ben...

0|0
    0|0
  • yolda salya sümük ağlasam, hangi Türk erkeği mendil uzatmadan geçer ki?

0|0
    0|0
    • ay cok tatlıydılar ama kiskandım

• evet seviyor belli

0|0
    0|0
  • Eliyle değil de mendille falan silse sevmiyo yani asdfghj

0|0
    0|0
    • mecazı anlamda eliyle gercı dun cocuk elıyle sıldı ama bak bılemedım sımdı

• seviyodur elbet iki ay sonra da ayrılır başkasını sever başkasının gözünü siler yani olabilir böyle şeyler oluyo da

0|0
    0|0
Yükleniyor...