Melo ceza almadı dansa devam dımtıs dımtıs neden ceza vermedi tff ?

melo ceza almamış arkadaşlar zaten gerek yoktu cezaya kimsenin sevincine ceza verilmez

0|0
5|23

En İyi Kız Görüşü

• ünal aysaldan sonra tff'de meloyu sempatik buldu :))))))))))

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Şikeye,Irkçılığa,Küfüre ceza olmayan ülkede Dansa ceza vermeleri saçma olurdu zaten ama Ben Fedarasyonun ceza vereceğini düşünüyordum beni ilk defa yanılttılar.

1|1
    0|2
    • yazdına bir bak düşünüyorsan nasıl seni yanıltıyorlar :)))))

• Büyütülecek bişi diil

1|1
    0|0
  • ceza verecek olsalar kuytada ceza vermesi gerekir link

0|3
    0|0
  • neden ceza verilsin ki brezilya dansı millet tvlerde striptiz ypar gibi dansları izlerken ii melo sevinice kötü örnek koydukmuuu

0|0
    0|0
  • Renktaş dımtıs dımtıs sözüne kahkaha attımm :D :D

Melo fenerede aynı dansı yapacak inşallah ama bu sefer kuytun arkasnedena :D

0|0
    0|1
  • Adam nerden dans etti olay oldu :)

0|0
    0|0
  • Cezalık bir durum yok

dansa devam

bu dansı bana lutfeder misin guzel bayan?

0|2
    0|0
  • Melo ceza almak için gitmediki yıldırım demirörene seans vermeye gittiği bir saat seansını verdi geldi ,yoksa ceza vermeyecekse niye çağırsınlar

0|0
    0|4
  • Melonun cezasini Fenerbahce telekomda kesecek.

It gibi surunecek it oglu it.

0|0
    2|1
  • hakem doğramazsa inşallah arenada galip geleceğiz ve tüm futbolcular tribüne doğru melo dansı yapacak bizde izleyeceğiz:))

0|1
    2|1
  • emrenin volkanın küfürlerini alvesin tekmelerini pfdk ya sevk etmeyen federasyon Melo yu sevk etti yok bir de ceza mı verecekler ? gerçi bu federasyonun işi belli olmaz

0|0
    0|0
  • Aynı sevinci Beşiktaş "yenerse" kendi evinde bize karşı yapsın çok abarttılar...

0|1
    0|0
  • dans etti diye bu ülkede ceza verilecekse dansözler müebbet yemeli

1|0
    0|1
  • dımtıs dımtıs güzelmiş ama bir gün meloya kafa atıcaklar bak gör zidan gibi

0|0
    1|1
  • Çünkü sempatik aksini iddaa eden vurduruyordur.

0|0
    0|0
  • aslında ceza olarak ünal aysalla melo yu ıssız bir adaya koycaklardı ikisi birbiriyle dans edicekti melo ünal başkana dans öğretirdi ne olsa sempatik buluyor :)))

0|0
    0|0
  • dans'a ceza mı verilir ?

0|0
    0|0
  • bu çocuk akıllanmaz ya

0|0
    0|0
  • Mutlu olun diye

0|0
    0|0
  • melo ceza almalıydı

0|0
    0|0
  • yok ya kimsenin sevincine ceza verilemezmiş.arkadaş sizin mezhebiniz geniş olabilir ama orada aileler var çoluk çocuk ekran başında bunları izliyor

melo dünkü oyuncu değil bu ülkeyi öğrensin biraz.nasıl ki biz yurt dışına çıkınca onların yapısına uyuyoruz onlarda uysun.

0|1
    0|2
  • senin hoşuna gidebilir öyle hareketler ama herkesin ahlağı var herkes sen gibi değil.milyonların önünde ahlaksız bir hareket cezasız kalmamalı.ha diyosanız biz karaktersiziz ahlaksızız tamam lafım yok .

0|0
    0|2
  • Arenada tüm taraftarına teker teker dansını sergiler artık baksana başkanı bile sempatik buldu :D

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• TFF kurulu isyan etmiş neden verilmedi diye buradan anlıyoruz ki PFDK ve TFF ayrı çalışıyor bunun tek açıklaması bu bence PFDK haklı olan kararları veriyor ama bu cezaları TFF verse böyle bir şey asla olmazdı sonuçta onlar Fenerasyon ama PFDK öyle değil bence

0|0
    0|0
  • Melodan önce Emre belezoğluna ceza vermesi gerek tffnin zaten :)

0|1
    0|0
  • :)) dans olduğu kanıtlandı bende ilk başta görünce yadırgamıştım, ama dans görüntülerini görünce art niyet olmadığını gördüm.

0|0
    0|0
  • Zaten Melo Kötü Bişey Yapmadıki :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...