Çin'e gitmeyi düşünüyor musunuz ? bir kez daha düşünün derim.

zira böyle bir fikriniz varsa bunları okuyup izledikten sonra vazgeçebilirsiniz. link link link

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunun için Çin'e gitmeye gerek yok, koca İstanbul'un merdivenaltı imalatlarında neler kullanıldığını hiç bilmek istemezsiniz. Onu da geçtik, yasal imalatlarda bile ne hileler döndüğünü duymuşsunuzdur. Lüks kasabın eşek ya da at eti sattığını ve defalarcada alışveriş edip kıyma aldığınızı düşünmeniz yeter , çünki gerçek . Sucuk salam sosis gibi ürünlere tavuk derisi ayağ karıştırmayan firma hiç aramadınız mı ?

Diğer orta ve küçük boy şehirlerin kontrollerden daha uzak olduğunu hiç düşünmeyin bari .

1|0
    0|0
    • Dini yönden eşek eti ve veya at et yemenin bir sakıncası yok ama cems34. :)

• Ancak savaş hali yok ve o parayı o çeşit eti yemek için vermiyorum ki , o et yutturulursa bana ben de bunun bedelini ödetirim adama :) Senin dediğin ; pantolon satın almak isteyip poşetle eve geldiğimde puanlı uzun don ile karşılaşınca , aman nolcak tenimi kapatsın yeter yarın işe bununla giderim demek gibi olur :)

• Linklere bakmadan diyorum ki gitmeyi düşünüyorum ve bir şekilde gideceğim.

Görülmesi gereken yerlerden diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ne güzel samimi bir ayle ortamında sıçıyosun :))))

o deyilde işemek sıkıntı oluyodur adamların pipisi bamya kadar tursitleri kıskanıyolardır. tuvalette cinayet işlenir valla

0|0
    0|0
  • Pis insanlar onlar ellerini yıkamıyorlar.

0|0
    0|0
  • düşünüyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor...