Kız arkadaşınızı aldattınız ve bunu öğrendi, kızın nasıl davranması ilginizi onun üzerine çeker?

Mesela aşırı tepkiler vermesi, sizi kazanmak için hırs yapması, sizi affetmesi, ağlaması.. ya da sessizce uzaklaşması. Ne yaparsa ilginizi çekmeyi başarır? Ya da üstünüze gelirse daha da mı soğursunuz?

değerli,içten yanıtlarınızı bekliyorum

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Samimi olarak şunu söylemeliyim...

Aldatmaya sebep olan kadın ona senin kadar değer vermiyor ve adamda onunla olmaktan keyif almaz hale gelirse, bir şekilde sana kayar gözleri tekrar.

Ha dersen ki o varken geri kazanacağım sevdiğimi, farklı yolları var. Rtük izin vermez, söyleyemem.

Ama öyle bir adamla işin olmaması gerekir, aldatanda, aldatmaya göz yumanda şerefsizdir açık ve net...

0|0
    0|0
    • aldatmaya sebep olan kadınla kavgalı şu an, gerçekleri söylediği için aldatılan kıza.

• astroloji yalan dolan, çok inanıyordum ama artık bıktım bende o işten. sıla diyo oluruna bırak diye, astrolojiyi bırak biraz müzik dinle :))

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben "asla" aldatmam ya hani tut ki aldattım, senin bu dediklerini ağlaması, beni kazanmak için hırs yapması ondan nefret etmemi sağlar. Yani ben bu kadar ahlaksızca, bu kadar aşağılık bir şeyi yaptıktan sonra o beni affetmeyi düşünüyorsa hala ne kadar karaktersiz bir insana sevgili demişim Allah cezamı versin diye düşünürüm. İşte sız kadınların çoğunun sorunu bu. Böyle bir b.k yiyen adamı affediyorsunuz ve sonra da beni tekrar aldattı beni sevmiyor diye ağlıyorsunuz. Hiç kusura bakmayın ama kendi düşen ağlamaz.

1|0
    0|0
  • Çok şükür öyle bir şey yapmadım

Ama aldatılan sen isen soğuk davran gururunu ayaklar altına alma

tavrını koy ve affetme

bi kere yapılmış bir hata ve devamı gelebilir

1|0
    0|0
  • sevgilim yok ama aldatmak rüyama bile gelmez benim.

0|0
    0|0
    • lütfen alakasız yanıtlar vermeyin

• sordugun soru cok alakalı

10 tane ifade yazmışsın sorunun sonuna da üstünüze gelirse daha damı sogursunuz diyorsun

soru bu mu simdi. ?

adam aldatmış ötesi var mı? ne diye ilgini cekip de kabul edeceksin?

agzıyla kuş tutsa kabul edecek misin?

ben kız olsam aldatan erkegin yüzüne bile bakmam

bitmiştir yani.

• şimdi yanıt oldu ;)

• Yol yakınken aşırı tepkiler verip benden ayrılmalı, yoksa onu salak yerine koymaya devam edip yine aldatırım ve hiç ciddiye almam..

Tabi eğer aldattıysam..

1|0
    0|0
  • BENCE KIZ ARTIK GERİ ONUNLA OLMAYI KAFASINDAN SİLİP HAYATINA DEVAM ETMELİ

1|0
    0|0
  • sessiz kalması sanırım korkutur beni :D

1|0
    0|0
  • Baya seviyorsun anlaşılan yoksa böyle bir hata yapmasın evlilik mi düşünüyorsun bir kez aldatan tekrar yapar ve bunu evli olduğunuz zaman yaparsa sen düşün çocugun da var diyelim kalırsın ortada

0|0
    0|0
    • ben aldattığı kişiyim.. kızla ilişksi kopmuş, farklı şehirdelerdi.. aldatma mı bu bilmiyorum kız yapışkan, şimdi o ikimize de uzak, benimle kavgalı :(

• benim anlamadığım kız niye çocuğun ilgisini çekmek istiyor ki?

0|0
    0|0
    • evliliğe yol alan bir ilişki

• oha :D bir dk yaa işler karıştı şdislaafiş sen adamın sevgilisi olduğunu biliyor muydun da aldattı kızı :o anladım şimdi tamam,kız hiçbir şey yapamaz ki ne yapsın yazık kendini kurtarmaya çalışıyor o da,yalnız senin de bu adamla olan ilişkin için bir şey diyim,bu adam seninle beraber başka bir kızı aldattıysa,seni de başka bir kız için gayet de aldatır,söyliyim yani..bu adamdan bir pok olmaz.adam değil zaten,ikinize de hayrı yok

• ya ilişkileri kopmuş, kız anlamıyor anlamıyor... kız bizimle aynı şehirde değil zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence o kız ilgisini çekmeye çalışmamalı,kendisini aldatan bir insanla devam etse de sonuç farklı olmayacaktır.Sadece yine aldatması için verilmiş yeni bir fırsat...

Kızın yapması gereken bütün bağlantılarını koparmak,hayatından silip atmak.

1|0
    0|0
  • siktirsin gitsin .bi defa affettinmi bir defa daha yapar.arkadasım affetti arkadasımdan daha cirkin kızlarla yne aldattı hala devam ediyo bosluk buldugunda .ama su an nişanlandılar.kız bütün yaptıklarına göz yumdu cok sevdiği için .sende öyle yapcan madem .ama ben sindiremezdim büyük konusmayayımda .her bana dokundugunda tiksinirdim aklıma gelirdi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...