Seviyorum seviyor musun ????

yaklaşık 2 yıldır tanıdığım bir çocuk var aslında tam tanıyamıyorum çok dengesiz bir öyle bir böyle ne yaptığını anlayamıyorum beraber yolculuk yaptık 2 gün birlikte geçirdik iyi anlaşıyoruz ama bir an oluyor sanki iki yabancıyız ne selam var ne bakış.. benden hoşlandığını düşünüyorum ama emin değilim bir gün parfüm seçer misin bana dedi senin beğendiğin bir koku kullanmak isterim dedi başka bir gün bir bakıyorum hop sanki ben yokmuşum gibi dolaşıyo okulda kendimi soyutlanmış gibi hissediyorum ne yapmam gerekiyo bilmiyorum ama ona karşı güzel ve derin şeyler hissediyorum :/ ne yapmam gerekiyor ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkca söyle ve ondan ne hissettigini ögren

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Birlikte vakit geçirmeyi teklif et dolaşmayı yani erkek yapmıyorsa sen yap sadece cesaret lazım ve bence sende o cesarette var sevdiğin için

0|0
    0|0
    • beraber vakit geçiriyoruz ama bu uzun süreli olmuyor bir hafta benim yanımda örneğin hafta sonu giriyo araya sonra bir bakmışım haydaa yine en başa dön

• Sende aynı şeyleri yaşamaktansa yap bir çılgınlık o zaman ya hep ya hiç diyebilicek misin öyleyse eğer bir gün söyle hissettiklerini

• Arada bir seçtiğiniz parfümün kokusunu duymak istediğini söyleyip boynunu kokla..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o kendi bile emin degil duygularindan

0|0
    0|0
Yükleniyor...