Kapınıza kadar gelen gizemli paket

Beyler doğum gününüzde gizemli bir paket alsanız tepkiniz ne olurdu? Bu paket bir bayandan gelmiş içinde sizin için yazılmış bir mektupla beraber,pakedi yollayan bayan mektupta öncelikle bu özel gününüzü kutlamış ve sizden çok hoşlandığını yazmış tabi adıyla beraber fakat bu isim size hala gizemli..Böyle bir duruma vereceğiniz tepki ne olurdu?

0|1
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Sadece beklerim.

Kafamda binbirtürlü senaryo kurarım.

Mesela '' Sabah uyandığımda kendimi buz dolu küvette bulmak '' gibi

0|0
    0|0
  • Benim rüyama bile girmiyor böyle senaryolar gerçeği olması muhtemel değil. Şakadır deyip tekmeyi sallarım yolun ortasına atarım.. Kim ne yaparsa yapsın :d

0|0
    0|0
  • Noluyo lann? (derdim heralde) :D

0|0
    0|0
  • Gizem daima ilgi çeker, merak uyandırır. Biraz da cesaretli davranır da karşıma çıkarsa nötr değil artı bir puan olarak bakardım

0|0
    0|0
    • Karşına çıkmayı planlıyo ama tabi bundan senin haberin yok yine bunuda sessiz sedasız bir şekilde yapıcak yani :)

• şarboooonnnn

0|0
    0|0
  • eğer ki daha önce benim de hoşlandığım birisi ise sevinirim. ama tanımıyorsam veya tanıdığım halde br şey hissetmiyorsam kolay lokma olarak görürüm.

0|0
    0|0
    • Evet daha önceden hoşlandığın birisi ama buradaki tek negatif sözcük zaman,üzerinden zaman geçmiş olması şimdi bu bayanda tekrardan kalbini çalmaya çalışıyo aslında sadece birbirinizi daha iyi tanıma fırsatını yaratmaya çalışıyo,karşına çıkıcak cesareti var ve bunuda yapıcak

• tanımadığım birisi ise ne tepki verebilirim ki... sadece kim olduğunu merak ederim o kadar...

0|0
    0|0
    • Aslında tanıdığın birisi hatta bir zamanlar hoşlandığın birisi ama araya zaman girmiş ve yollarınız ayrılmış siz daha birbirinizi tam anlamıyla tanıma fırsatı bulamadan

• eğer hayatımda biri yoksa ve bir zamanlar da hoşlanmışsam mutlu olurum ve denemeye değer diye düşünürüm.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...