Zayıflamak için ne yaparsınız?

zayıflamak ıcın ne yontemler uygularsınız. nelerden kacınırsınız ya da ne yersınız ıctıgınız caylar varmı?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Düzenli spor, yeterince su, sekerli iceceklerden abur cuburlardan uzak durmak lazim, cok yagli hamurlu sekerli asiri tuzlu tüketmemek lazim, herseyden ye ama ölcülü, sebze protein daha cok tüket karbonhidratlari azalt ama tamamen kesme, normal ye iste evde ne pisiyorsa...ama aksamlari yediden sonra mesela bisey yeme cok acikirsan bir elma cevis yogurt havuc gibi seyler tüketebilirsin...kahvaltini güclü yap cok önemli. Ayca Kaya diye gir youtube da cok güzel "diyet" örnegi var, doktor Ayca Kaya cok güzel önerilerde bulunuyor ve kac hastasini zayiflatti saglikli bir sekilde :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• az ye. cok hareket et

0|0
    0|0
  • yemem

dayanıp birgun az yersem diğer gunler hep az yerim "mide bir kaç günde küçülüyor"

0|0
    0|0
  • Ne yersem yeyim zayifim.

1|0
    0|0
  • yemeklerden önce bir bardak sıcak su iç 15 dk önce

0|0
    0|0
  • Benim öyle bir derdim yok ama zayıflamak istıyorsan beslenmeye dikkat et az yemek ye demiyorum yağlı yemekler yeme yürüyüş yap koş mekik cek

0|0
    0|0
  • karbonhidratlari ve sekeri keserim

0|0
    0|0
  • hareket aktivite düzenli yemk

0|0
    0|0
  • şeker un tuz kestim protein agırlıklı besleniyorum su aralar :) ve spor haftanın 3 günü agırlık geri kalan günler yüzme :)

0|0
    0|0
  • Ac kalacaksin ablacim baska sansin yok. Ne yaparsan yap bigazindan kisacaksin

0|0
    0|0
  • Ekmeği azaltırsan hem zayıflar hem geç acıkırsın.

0|0
    0|0
  • spor yapmadan bok zayiflarsinizz tembel koca popolu kalirsiniz

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• soran herkesin bünyesi metabolizması vs. farklı

eğer bir sağlık sorunun yoksa ekmeği azaltmak bol su ve spor gibi basit şeyler oldukça etkili olur

ama sağlık sorunun varsa tedaviyle beraber bir şeyler yapmalısın

0|0
    0|0
  • zayıflama gevreklerini tüketirim ve düzenli spor

0|0
    0|0
  • Boğazımı tutmam lazım ama tutamıyorum :(

0|0
    0|0
  • Ne yersem yeyim zayifim.

0|1
    0|0