Trabzonspordaki kaleci Onur gerçekten muthiş kaleci?

Adamı ne zaman izlesem müthiş kurtarışlar yapıyor trabzonu her maç kurtarıyor bence kendini bu takımda yazık ediyo ya bir m.united,arsenale yakışan oyuncu asürünmesine üzülüyorum adama sizce?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Bence %100 gelecek sene Avrupa'da forma giyecektir ama takımını doğru seçmeli diye düşünüyorum Arda'dan sonra Avrupa'da çok gurur duyacağımız bir isim olacaktır Trabzon'la yanlış bilmiyorsam 4 yıllık sözleşme imzaladı ama bir zahmet feshetsin Trabzon gibi bir kulüp Onur'u hak etmiyor diye düşünüyorum Trabzon'un başkanının işi sürekli Aziz Yıldırım'la laf dalaşı yapıp kasasına giren mi girmeyen mi 80 milyon euro'yu kanıtlamasını istemek.Yazık ya bu kulüpte forma giyen sadece Onur'a değil Olcan'a,Emre'ye de yazık.

0|1
    0|1
    • Katılıyorum Ya bu İbrahim Hacıosmanoğlu dan nefret ediyorum ya sezon başında 2 yıldız adam aldım diye milleti kandırdı ikiside fos çıktı.Sezon arası yıldız transfer yapacaz dedi transfer yapılmadı.

Siyasetle futbolu karıştırdı.Kendi kulübüyle uğraşcagına fenerin girdisiyle çıktısıyla uğraşmaya başladı.Başkanda böle olunca o takımdan ne başarı beklenebilirki inş istifa eder ama oda zor gibi çünkü adam koltuk sevdalısı.Onur için üzülüyorum bizim gibi takımda oynamak bu zaman içinde onun zararına.

Kızlar Ne Diyor 4

• muslera giderse onur favorim

0|3
    0|0
    • yanlış anlama daha büyük takıma yakıştırıyorum ben bu adamı :)

• Onur Trabzonsporlu.

Orda kalmak orda mücadele etmek Onur'un tercihi.

Sana göre sürünmek ama ona göre Onur'lu bir mücadeledir ondaki.

Ona çok saygı duyuyorum ve çok hayranım. Trabzon'daki maça gittiğimde taraftarların ona: "Onur golü de sen at evladım" deyişini duymuştum. Gerçekten fantastik bir adam.

0|0
    0|0
  • Çünkü benim sevgilim tabi ki kurtarışlar yapıcak :D Onur karısına nasıl aşıksa Trabzonspor'a da öyle aşığım dedi. Yani giderse yakarım orayı gidemez.

0|0
    0|0
  • evet onur iyi bir kaleci Trabzon bu dönem kötü diye hemen kaçanlardan degıl o bu takıma yürekten bağlı hersey para hersey menfaat degıldır.Türkiye de ki başka bır takıma asla gitmez zaten kendısıde bunu her zaman söylüyor.Bu arada feneri yenmek abarttıgın kadar değil juventusa italyada oynadıgımız kadar oynasak yıne yeneriz

0|0
    0|0
    • Katılıyorum sana ama bu maç izledik ya onurdan başka yürekten oynayan oyuncu yok.Bende trabzonsporluyum ama adam her kurtarış yaptığında üzülüyorum ya ordaki futbolcular onu görmesine rağmen oynamıyorlar.Türkiyeden bir takıma gitmesini bende istemiyorum ama güzel yıllarını Trabzonda öldürmez inş,

Erkekler Ne Diyor 13

• Onur kıvrak çok iyi kaleci gerçekten.

0|1
    0|0
  • Trabzonsporu tek başına ayakta tutmaya çalışan bir kaleci ama Muslera gibi Uluslararası bir kaleci değil şu anda.

0|0
    0|0
  • juventus ile onur arasındaki maçta 2 tane yedi. helal olsun!

0|1
    0|0
  • Hala o Volkan'ın birinci kaleci olmasına şaşırıyorum mili takımda. Tolga'daki, Onur'daki karakterin ve yeteneğin onda biri yok.

0|1
    0|0
  • Cok yetenekli, kisiliginide begeniyorum. Musleradan sonra Galatasarayda görmek isterdim açikçasi..

0|1
    0|0
  • olcan adınla onur kıvrak gidici bence trabzon artık nasıl toparlanır bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Türkiye'de büyük takımlarda da oynar -gerçi Fenere gelmez- Avrupa'nın devlerinde de. Müthiş bir kaleci...

0|1
    1|1
    • inşaallah gönderiler bir sorun çıkarmazlar avrupanın büyük takımlarında izlemek isterim.

• Onur olmasa tarihi fark olurdu büyük ihtimal. Hayır Beşiktaş'ımın rekoru kırılacak diye korktum bir ara panik yaptım :)

0|0
    0|0
  • onur gerçekten iyi bir kaleci ama bazen hiç olmayacak goller yiyebiliyor

0|0
    0|0
  • Onur musleradan sonra Galatasarayımızın kalecisi olacak İnşallah

0|0
    0|0
  • onur olmasa var ya :) en az 6 tane yerdi ts.

0|0
    1|0
  • onur super kalecide maluda mi nedir yabanci bir oyuncu var hic oynayamiyor dikkatimi cekti

0|0
    0|0
    • Adam koşmaktan aciz yıldız diye getirdiler şimdiye kadar hiç bir faydasını görmedim.

• haklısın da trabzonda o kaleci olmasa belki maçta fark olabilirdi maçı 80 den sonra takip ettim.

0|0
    0|0
    • evet sadece bu maç değilki adam her maç yüzde yüz pozisyonları çıkırıyor

• fener rahat yener adamlar top oynamıyor takımda ruh yok

Yükleniyor...