Spor bölümünde abuk subuk sorular sorulmaya başlandı ne oluyoruz ne bu saçma sapan anketler falan ?

arkadaşlar özellikle galatasarayı hedef alan sorular sorulmaya başlandı kendinize gelin lütfen çok komik şeyler bunlar yapmayın

0|0
4|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Daha öncede dediğim gibi alay etmeden dalga geçmeden her Fenerli Galatasaray hakkında sorular sorabilir bir tane gizli kız Sneijder´mi Mesut´mu diye sormuş bana göre güzel bir soru kendi takımında Mesut´la karşılaştırabileceği bir oyuncu olmadığından Galatasaraydan bir oyuncuyla karşılaştırmış.

1|1
    0|2
  • o soruların çokluğu Galatasarayın başarısındandır renktaş sonuçta Galatasaray Türkiyenin en büyük takımı avrupanında iyi takımlarının arasında diğerlerinin (fbjk) bunu hazm etmesini nasıl beklersinki? :D

1|2
    0|2
  • Ben Sorunun Cevabını Biliyorum. Başta TFF olmak üzere herkesin tek hedefi GALATASARAY ımız bunun sebebi herkes yanlşı savunurken bizim doğru olmamız herkes hakem hatalarından yakınırken bizim yenilgide ya da hakem hatası dahi olsa asla kimsede suç aramamamız kısacası arada 8 puan bile fark varken hala bir yerlere çmur atma çabas içinde olann bir federasyon bir şikeci ve yandaşları korkuyorlar bizim 4. yıldızı takmamızdan 20 şampiyonluğumuzdan GALATASARAY ımızda korkuyorlar. Ama ellerinden geleni yapsılar

GALATASARAY UMUTTUR VE BİZ BİTTİ DEMDEN HİÇ BİR ŞEY BİTMEZ.

0|1
    0|0
  • Soru gelmemistir aklına bari sacmalayım demistir renktaşım :-)

1|1
    0|1
  • galatasaraylılarda boş durmuyor

link

link

link

link

link

0|0
    0|0
  • Bunlar hep böyleler renktaş baktılar futbolarıyla bir çacık olcağı yok saha dışında saldırmaya başlarlar takılmamak gerek :)

1|1
    0|5
  • İtiraf ediyorum o üyeler benim süslü'm. Çekemiyorum Galatasaray'ı o yüzden =((((

0|2
    0|0
  • Futbol toplumların afyonudur insanlar takımları yüzünden garip şeyler yapabiliyorlar

1|0
    0|0
  • Bu genellemeye ben dahil değilim dimi <3

1|1
    0|1
  • abuk subuk soru soranlar genelde gizlenen kızlar oluyor ayrıca bitmek bilmiyen ''robben mi daha iyi ribery mi '' v.b tarzda sorular soran gereksizler var

0|0
    0|0
  • Gs'nin basarili olmasini hazmedemeyenler var

1|0
    0|3
  • Yapan yapsın çoğu gizli zaten spor bölümünde gizliyse anlaki bir karışıklık var sen dert etme :)

0|0
    0|2
  • çekemyenler anten taksın montaj benden böyle ağlarlarsa vercekler şampiyonugu

0|0
    0|0
  • Galatasaray ciddiye alınacak bir takım değil zaten :)

0|4
    0|3
  • Çekememezlik yedirememezlik baska bisey degil ki iste mal mal sorular sorarlar sonra gulunc duruma duserler tabi yani kac senedir sizde biliyosunuz cekememezlik baska bir sebebi yok bence insan bu kadar gurursuz olmamali... sozum meclis disari renktaslarim UA adamin dibisiniz... ;)))

0|0
    0|0
  • Eziktir, ne yapsa yeridir.

Meyveli ağacı taşlarlar.

0|1
    0|3
  • Bu sorunu gördülerse şu an kıs kıs gülüyorlardır onların amacı zaten dikkat çekip milleti sinir etmek ve senin dikkatini çekmeyi başarmışlar anlaşılan :) kaale almamak lazım he he de geç ve Salep'ini yudumla :)

0|0
    0|2
  • Aklı yetmeyenler konu açarsa böyle oluyor

0|1
    0|0
  • önce galatasaraylıların yaptıklarına baksaydın keşke.

0|2
    0|1
    • 10 sorudan 8 tanesi galatasaray aleyhine oldugu kesin

• biz maç kaybediyoruz 5 gün onun sorusunu açıyorsunuz bence objektif dilsin.zaten sorunda yazdın gibi galatasarayı hedef alan objektif ve gerçeklik payı yok veya dün çhelsea maçı vardı FB lilerle geçtiniz dalgalar var.onlarada bakabilirsin.

• artık spor saptırılmaya insanları birbirlerine düşürmeye başladı

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorum iyice abartıldı artik ama gslilerinde boş durduğunu söylemek ayrımcık olur

0|1
    0|0
  • yapsınlar yapsınlar (: biraz daha geçsin baş başa kalırlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Galatasarayıma kurban olun

2|0
    0|1
  • Ne kadar saçma olursa olsun yemin ederim onca yabancı arkadaşımla konuşuyorum ve hepsi Galatasaray Avrupa'da çok iyi bir takım gelecekte de çok daha iyi olacak diyorlar bize Fransız demeye devam ediyorlar aklı sıralarınca oyuncularla kıyaslamaya çalışıyorlar ama bu bize sökmez onlar kendilerini rezil ederken biz kendimizi vezir ediyoruz onlar ağlamaya devam etsinler o kıyasladıkları oyunculara da bizim oyuncularımız çok güzel baş koyar rahat olsunlar Drogba-Sneijder'i beğenmeyip Dentinho'yu alanlar utansın

0|1
    0|1
  • Burası hep böyleydi.

0|2
    0|0
Yükleniyor...