Arkadaşlar size bir olayımı anlatayım.

Geçenlerde beyazıt mahallesinden evime doğru gidiyordum bir sokağa girdim, uzun bir sokaktı yani en az 3 dakikada sokağın başına gidiyorsun. Neyse tam o uzun sokağa girdim karşıdan da hacı bir dede geliyordu. Yüzünü görseniz mübarek nur yüzlü CAMİ hocalarının giydiği beyaz bir kıyafet vardı üstünde, görseniz melek dersiniz benbeyaz uzun sakalları falan. Tam ona doğru yaklaştım sokağın orta yerleriydi, Yüzüme baktı ve gülümsedi tam geçtiği anda SELAMUN ALEYKÜM dedi. Bende direk ALEYKUM SELAM DEDİM, ve direk selam verdikten sonra arkamı bir döndüm yok. Yer yarıldıda içine mi girdin be adam nereye gitti anlamadım. zaten bastonla gidiyordu sokağın başına gitmesi en az 4 dakika o yavaşlıkla varması yani. sonra geri döndüm koşarak sokağın başına bakındım falan hatta sordum birini orda dikilen birisine böyle biri geçtimi yok dedi o günden beri hep kafamda yer kaldı nedir bu anlamadım ya bir eve falan girse ne çabuk girdi, çünkü selamı verdikten hemen sonra döndüm arkamı baktım yok. o gün bugündür hala şaşkınım :)

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• O adam evliya olabilir =D Kimi kandırıyorsun sen böyle .

0|1
    0|0
  • Güzel olay ne mutlu sana evliya olabilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...