Kimsenin umurunda değilsin aslında, biliyorsun değil mi?

Tabi canım seviliyorsundur, değer görüyorsundur dur dur dur.

Bir başka bakış açısı da var aslında.

Bilemiyorum, o pencereyi açıp sarkarak bakmana imkan sunsam yaralar mısın kendini?

Baban sen olduğun için değil evladı olduğun için sever seni.

Sen olmasaydın, yerine x kişi olsaydı onu sevecekti mesela...

Sevgilin nede değer veriyor sana...

Aslında verdiği değer yalan değil, asma hemen suratını...

Sadece sen gelmemiş olsaydın bu dünyaya x bir kişiye verecekti o değeri diyorum sana.

Acıdır ve kabul edilmez kimse tarafından amma pozisyon itibari ile seviliyoruz varmamış olsak bile farkına.

Birisinin evladıyız diye, birisinin sevgilisiyiz diye...

Alınma, asma hemen suratını dedik yaşadıkların sahte değil gerçek.

E ulan nedir o zaman bu terane diye sor mesela.

Belki vardır yazdığımın bir ince mesajı belki kuru gürültü az limonlu laf salatası...

Sevemedim kara gözünü kamu ve oyu.

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• senin yürüttüğün mantığa bakılırsa annem de bu durumdan rahatsız olmalı nedense onu annem olduğu için seviyorumdur veyahut da babamı,kardeşimi vs...zannetmiyorum insan olarak değerleri olduğu için ama ailem olmaları tabiki de onları x,y ya da z kişisinden ayrıcalıklı yapıyor nedense üstlendikleri rolü iyi oynuyorlar,oynamasalardı ozaman durum değişirdi saygı kalırdı.İnsan büyüklerine ve yakınlarına saygı göstermek zorunda ama sevmek zorunda değil.herşeyi geçtim her insan önce kendini sevebilmeli başka birini sevmeye kalkışmadan.Beni isteyen sevsin isteyen sevmesin ben değerli olduğumu düşğnüyorum(düşünüyorum dedim yansıtıyorum demedim:) ve kendimi seviyorum.Bu herkesin ilk yapması gereken şey bence(tabi bu da kendini anlamakla,tanımakla olur).

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah sevain yeter be hocam :) gerisinin sevgisine ihtiyacım yok zaten...

0|0
    0|0
  • Cok saol icimi aydinlattin

Zaten ben niye geldim.ki bu dunyaya x kisi varmis

0|0
    0|0
  • Mal mal bilgisayara baktım sonra kalktım babama ' Benim yerimde Selen olsaydı yine onu bu kadar çok sever miydin ? ' dedim ..

' Git yat babacım ' dedi ..

Oldu o zaman ..

0|0
    0|1
    • Deniz Gezmiş abimize sevgilerimizi sunalım evvela.

Gidip yatmamışsın :)

• Hırsızların diyarında denizler terörist sayılacak, doğal olan bu.

Siyasi propagandam bir yana bir beceremedim şöyle yatarak internet keyfi yapmayı ha.

İmrendim.

• Haklısın . *-*

Sen imrendin bende kendimle gurur duydum :) Duble asosyal olmaya karar kıldım emeğin çok ..Teşekkürler :)

• Ne demek istediğini anlamadım ama once sınsıce sevecem sonra ağıma düşürecem.

0|0
    0|1
  • Biliyormuş gibi bile yapmıyorum. Ben olmasaydım diye bir durum yok ben varım çünkü bir başkası yok.

0|0
    0|0
  • biliyorum.

0|0
    0|0
  • evet kımsenn ummrunda deglm blıorum...

0|0
    0|0
  • Hatırlatman gerekir miydi ? :/

0|0
    0|0
  • Evet biliyordum

0|0
    0|0
  • insanların sevgiye,hiç olmazsa sevgiymiş gibi yaşamaya ihtiyacı var.hiç olmazsa benim.bunu sorgulamak çok gereksiz.nerden seviyolarsa seviyolar.

0|0
    0|0
  • biliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel söylemişsin de ben daha şansızım ailem bile beni sevmezdi söylemezlerdi ama hissederdim,şuan bir kedim beni seviyor zannediyorum ama çıkar amaçlı olma ihtimali de yüksek alıştıktan sonra fark etmiyor aslında

0|0
    0|0
  • Beni şuan pozisyon itibari ile seven bi' kız bile yok ben ona da razıyım halbuki asfafjk

0|0
    0|0
    • Beşiktaşlı adamı sevecek hatun çok Ronaldo.

Senin pozisyondan kıllandım şimdi bak :)))

• Beni arkadaşları olarak çok seviyorlar aslında :D Tek aşk Beşiktaşk zaten boşver asdfgj

• kader

1|0
    0|0
  • sevgilisizim onun icin sizin varsa kiymetini bilin

0|0
    0|0
Yükleniyor...