Sizce kadınlarda kalın kaş mı daha güzel yoksa ince kaş mı?

Uzun yıllar boyunca ince kaşla gezmiş biri olarak son 4-5 aydır kalın kaşlıyım ve bayılıyorum.

Tabi ki aşırı kalın ve yabani hayvan gibi duran kaşlardan bahsetmiyorum ama haddince kalınlıkta kavisli kaşlara hasta oluyorum.

Kalın kaş;

link

link

İnce kaş;

link

link

Tabi ki herkes yüz tipine uygun kaş şeklini ve kalınlığını seçerse en güzel o şekilde durur.

• Kalın kaş
    74% (37)67% (14)72% (51)Oy Ver
  • İnce kaş
    26% (13)33% (7)28% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
26|34

En İyi Kız Görüşü

• aşırı ince kaşı bnde sevmiyorum kalın kaşlıyım heralde kalın kaşta paylaştığın ilk linkteki benim kaş modelim.

1|0
    0|0
    • Benim ki de ondan. Gerçi 2 aydır aldırmıyordum bu yüzden şekli bozulup gitmişti ama şuan öyle :D

• Çok güzel bence o model. Çok kadınsı ve seksi geliyor benim gözüme.

• şanslıyız o zaman .)

Erkekler Ne Diyor 34

• Yakinda marti kaş moda olursa sasirmam. Su anda kalin kaş sevmeyen kiz hic yok. Tabi mi gorunmeyecek kadar ince kaştan bahsetmiyorum ama inceye daha yakin kavisli kaşlar her zaman daha iyidir. Seninkiler kalin oldugu icin kalinin guzel, incenin de cirkin orneklerini koymussun bebegim gozumdem kacmadi :D

2|0
    1|0
  • kalın ve kavisli kaşlar gözlerimi Ayıramama sebeplerimden yalnızca bir tanesidir.

cut.

0|0
    0|0
  • Emin ol çoğu erkek o kadar ayrıntılı bakmaz. Bu kızın kaşı incemi kalınmı diye tabi sen abartmadıkça. Bayanlar ayrıntılı bakmaz konusuna dahil değil tabikide en ince ayrıntına kadar inceleyebilirler.

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişkenlik gösterse de kalın kaşların albenisi daha bir hoş..

0|0
    0|0
  • yüzden yüze deyişir

ama şimdi wafflcım galba kalın kaş iyi huy veriyo bak mesela bu link kızcağza o kadar sataştım banamısın demedi bide şu var kaşına link ısırcak sandım valla :)))

sende kalınkaşlı olduna göre biara sanada sabır testi yapalım :D

0|0
    0|0
  • link buna yakısıyor mesela

0|0
    1|0
  • işte bu kadın erkeklerin dostu arkadaşlar tüm kirli çamaşırlarını döküyor kadınların bak bak güzelim diyenleri duş sonrasına bekleriz :)))

0|0
    0|0
  • ince yay gibi kavisli kaş baylıyorum o kaşlara

0|0
    0|0
  • o karşına cıkdıgınne ne kalın kaşı ne guzel yuzu olucak nedenını bılmedın bır sey senı ona dogru ıtıtcek ozaman anlarsın budedıgımı sana dunyanın enguzelı ama belkıbana en cırkını olarak görünücek :) en iyisi dogal olandır bu arada asırıdogaldegıl ama

0|0
    0|0
  • Ebru gündeşi gördükten sonra kalın kaş daha güzel

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kalın kaş bence. İnce yay gibi kaş artık demodenin önde gideni -_- :D Dediğin gibi aşırı olmadan dozunda kalın kaşlar en iyisi bence :D

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişiyor kesinlikle

0|0
    0|0
  • Bence gözleri çok güzel olanlara kalın kaş daha çok yakışıyor. Hem ne varsa doğallıkta var. Ne o öyle aldır aldır dur. İşkence gibi

0|0
    1|0
  • Kalın kaş )

0|0
    0|0
  • orta kalınlıkta ama zevkler değişiyor. Bu ülke kalın kaşlı Müge Boz'u da seviyor.

Ama genellikle uzun kaş beğeniliyor.

0|0
    0|0
  • normal olacak işte , ince pek iyi durmuyo

0|0
    0|0
  • Aslında ince kaş iyidir ama burada koyduğun kalın kaşlı kadınlar çok güzelmiş o yüzden kalın kaş diyorum !

0|0
    0|0
  • Kimine gör kalın kimine göre ince.

1|0
    1|0
  • ebru gündeş i görünce ince kaş -10 puan kaybetti..

kalın kaş daha çekici ve doğal

0|0
    0|0
  • kalın kaş daha zarif arkadaşım

0|0
    0|0
  • Bizim bakkal hüseyine benzemediğin sürece sorun yok adam alın yazısının altını çizmiş be

0|0
    0|0
  • Kalın.

0|0
    0|0
  • yz şekli önemli ama ince kötü duruyor

0|0
    0|0
  • 2nci link. kızda güzel bıyıkları da

0|0
    0|0
  • biz kaşa dikkat etmiyoruz.orasi en son yani:)))))

0|0
    1|0
  • Tabiki kalın kaş :))))

0|0
    0|0
  • kesinlikle kalin

0|0
    0|0
  • kalın kaş ama öyle rastgele gelişi güzel değil bakımlı olacak..

0|0
    0|0
  • boyutu değil işlevi önemli hacı:)

0|0
    0|0
  • ikisinin ortası yok mu?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 25

• Kalın ve düz.

Kavis hiç sevmiyorum.

2|1
    1|0
  • yüz şekline göre değişir mesela berrak tüzünataç'ın suratı büyük ve sert bakışları olduğu için kalın kaş yakışıyor link ama burcu esmer soy daha ufak ince suratlı ince kaş yakışıyor link kime ne yakışıyorsa o yapılsın genelleme yapmak hata olur.ikiside yakışana güzel

0|0
    0|0
  • Ben ne yay gibi ince nede kalın isterim ortası cok guzel oluyor çünkü kalın gösterdiğin kızlar cok guzel zaten ne yapsan yakışır

0|0
    0|0
  • kaşlarım kalın ama keşke daha da kalın olsaydı.o derece bir kadının yüzüne anlam ve mana katıyor.ince kaşlar samimiyetsiz geliyor.

0|0
    1|0
  • bence ince

0|0
    0|0
  • ne aklın ne ince.. ortası bence

0|0
    0|0
  • Kalın kaş.

0|0
    0|0
  • kalın kaş sevmiyorum sert bir ifade veriyor bir de erkek gibi oluyor...

0|0
    0|0
  • Benim kaşlarım zaten ilk linkteki gibiydi şimdi hiç almıyorum

0|0
    0|0
  • kalın ama çok kavisli olmasın daha güzeldir bence.

0|0
    0|0
  • herkesin yüz tipine göre değişir tabi ama kaş diyince en mükemmeli sılanın kaşlarıdır bence.onun gibi kaşlarım olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • kalın kaş ve kavisli

0|0
    0|0
  • Kalın kaşta ki ilk link benim idealim umarım bır gun olacak :)

0|0
    0|0
  • Nelly Karpova kaşı bence keşke yüz fiziğim buna uygun olsa

0|0
    0|0
  • kalın kaş her zaman tercihimdir.

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşım kaşlarımı çok beğenir bahsettiğiniz gibi ,yani kalın kaş diyorum :)

0|0
    0|0
  • Yüz şekline göre değişiyo ama son zamanlarda kalın kaş moda. Yakışana güzel duruyo elbette

0|0
    0|0
  • kesinlikle kalin olmali bencede :)

0|0
    0|0
  • kalın kaş

0|0
    0|0
  • kadını gösteren kaş ve saçtır derler. kalın kaş iyidir

1|0
    0|0
  • kalın

0|0
    0|0
  • kavisli ve orta kalınlık çok gzel bence bir de saç tipine göre yap kaşını güzeimm

0|0
    0|0
  • Kalın kaş daha güzel,doğala yakın.

0|0
    0|0
  • ne ınce ne kaıln normal olan hos cok ınce kası bnde sevmıyrm..

0|0
    0|0
  • Ebru Gündes'in kavis hic hos degil bence. Kalın orta ikisinin arası, hafif kalkık kavis güzeldir. Örnek olarak bu olabilir link

0|0
    0|0
Yükleniyor...