Sizce ikimizede bir şans vermeli miyim ? Biraz uzun olabilr ama gerçekten yardıma ihtiyacım var bir bakın lütf

Çok samimi olduğum bir erkek arkadaşım var, sanırım normal arkadaştanda öte bir arkadaşlık bizimkisin, aşka dönüşüyor diyebilirim. Sevgili olma konusu açılıyodu arada. Geçen gün açıldı biraz konuştuk snra kpandı, telefnda konuştuk o gün içerisinde ve saçma sapan birbirimizi kıskandırma çabasına girdik, o biraz fazla şöyle yaparm böyle yaparm diyince sinrlerm bozldu ve kapatalmmı telefonu dedim, snra telefonu kapattk o günden sonra napysn naslsn gibisinden konuşmadk hiç, iki gün snra mesaj atmış seni çok seviyorum arkadaş olark diye bende yanlş yaptğnı lafının arkasnda durması gerektiğini açıkladm felan, biraz konuştuktan snra yine kestk konuşmayı. Bugn mesaj attım artk böylemi olack mesaj atmayackmsn gibisnden. Oda çıkmazlardaym ne yapacağımı, nerden başlayacağımı bilmiyorum felan demiş. Peki iyi günler dedim ve hala cevap yok.. Bnde ona karşı boş değilm sanırm ama kaç gündr mesaj atmaması beni üzüyor :( Sizce ne yapmalıyım :(

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sözüm meclisten dışarı köpek eğitimi nasıldır bilir misin... Eline bir gazete alırsın yapmanı istemediği bir şeyi yaptığında gazeteyle burnuna vurursun... O da derki haaa demek ki bunu yapmayacağım...Sen eline almışsın gazeteyi bunu al diyorsun alıyo burnuna vuruyorsun sonra o almıyor almayınca yine burnuna vuruyorsun köpek mal oluyor... Çekingenlik başlıyor ne yapacağını şaşırıyor seni görünce pısıyor kaçıyor... Anlayacağın çocuğu mal etmişsin... Öyle yapsa olmuyor böyle yapsa olmuyor ne yapacağını şaşırmış ne yapacağını bilmiyor... Sen ona da kızıyorsun...Allah aşkına sen ne istiyorsun... Söyle çocuğa da yapsın...

1|0
    0|0
    • lemiuBu biraz sert oldu.. :/ Ama lafım yok haklı olabilirsin kardeşim... Bilmiyorum gerçekten. İlk defa böyle konuşmadık uzun bir süre. Nerden başlayacağımı bilemiyorum kırgınlık ya da tavr yok bunu bil felan demş zatn. Ben onu çok özledim gerçektn. Ama ilk adımı ondan bekliyrm bnde kırıldm ona ama :(

• Oldunuz tabiki, teşekkür ederim tekrar. İyi geceler.. :/

• İyi geceler..

Erkekler Ne Diyor 1

• ya çocuğu niye çıkmazlara sürüklüyorsun biraz yardımcı olsana herkes birbirine sıkıntı vermeye o kadar meraklı iken bari siz onlardan olmayın :(

0|0
    0|0
    • napmalıyım ya :(

• of :(

• oflama kız çocuğu düşürdüğün durumdan kurtar bunalıma girmesin elini çabuk tut

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...