Böylemi durdurucaklar FENERBAHÇE yi?

pfdk isterse tüm maçları seyircisiz oynama kararı versin yine şampiyon oluruz sadece güldüm verilen cezaya durduramıcaklar her ne olursa olsun ŞAMPİYON FENER.

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• z z z z z z z z z ZORT

1|4
    1|6
  • sanki bütün stadlarda küfür yok

0|6
    1|4
  • Siz de ligden çekilirsiniz sorun olmaz haksızlık oluyor ya daha dün size hizmet eden yer şimdi mi etmiyor? Mustafa Kemal'in Askerleriyiz diyorsunuz Cemaat'e karşıyız diyorsunuz ama hepsi palavra Mahmut Uslu denen herif Tayyip Erdoğan bizim yanımızda o da yeniden yargılama istiyor başbakana saygımız sonsuz diyor sonra siz gelip bizi engelliyorlar diyorsunuz Tüpçü'yü babam mı getirdi

0|0
    0|0
  • futbol süprizlerle doludur

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu fenerasyon olmasa şimdi nerelerdeydiniz :) Yatıp kalkıp dua edin bence hakemlik bişe ztn yok genelde fenere kırmızı vermiyolardı bu maçta verdiler olay oldu. Bu arada Fener ampiyon olabilir evet şansı yüksek sende maçlara gittiğin için olan size oluyo bu saha kapatma cezalarında bu konuda hak veriyorum.

0|4
    0|4
    • fbjk kardeşliği diye birşey yoktur siz avrupa yakasında 2 takımsınız biz ise anadolu yakasının tek varisiyiz fark bu işiniz gücünüz fenerasyon biriniz kuyuya taş atıyor hepiniz onun ardındasınız .fbjk gibi kelimeler bence çocukluktur .:)

• aralıklarla yaparım ben pek fazla saldırmam benim cevaplara çok saldıranlar oluyor genellikle :)

• Olur böle şeyler :)

• Ortada kural var. 4 maç küfür edersen mi ne seyircisiz oynuyorsun. Geçen haftalarda 4.yü yaptınız ne oldu affedildi. Neden bak seni affediyorum yapma ! yakarım. Ne oldu. Yine küfür ettiniz hemde herkese. Bunu maça giden arkadaş söylüyor sende gittin mi bilmiyorum. O yüzden boş laf bunlar.

Siz Pfdk'ya lafı ulaştıracağınıza GFB denen pisliği temizleyin. Çomağı geçirenler onlar haberiniz yok.

1|3
    0|5
  • Puan farkı 10 dan 4´e indi birileri 3.5 atmaya başladı

0|0
    0|2
  • Dostum fb li değilim ama bız olamıycaz ıns sız olursunuz

0|4
    2|2
    • FBJK kardeşliği diyosun yani :)

• Onun öncesinde Galatasaray'ın maddi durumu ile de dalga geçenler de çoktu. Hala geçilir eskileri anıp. Ben bu pankartı tee ne zamandır görmedim yapılmış bitmiş ama hep banklara yazılan dilenci 6s bilmem ne resimlerini paylaşırlar. Dalga geçerler. O olaydan başlıyorsa. Ki bu pankarta daha pis şekilde Bjk tirübünü cevap verdi. Hadi birbirimizi öldürelim öldürelim o zaman...

Bunlar oldu olacakta asıl sebep bu değil...

• Bu fbjklilerde birbirinin şeyi oldu :)

• küfür ediliyor ceza yok şike yapılıyor ceza yok adam tekmeleniyor ceza yok küfür ediliyor ceza yok biraz yüz nakli yaptırın derim :D

0|0
    0|2
  • OLursunuz olursunuz. :D

0|2
    0|4
  • Kan akıtarak hemde. KANATA KANATA FENERBAHÇE.

0|4
    2|3
  • vah zavallilar

0|4
    3|5
  • Evet :'(

cayırt

1|3
    1|4
  • Sizin taraftarda küfür etmemeyi öğrenemedi bir türlü dostum :)

0|2
    0|1
    • kadıköyde yok küfür deplasmanlarda ediyorlar :)

• 6 mı o ya o kadar uykum geliyor ki 6 yı göremiyorum evet vermisin canımmm :)

• Gerçekten mi ohaa ne çabuk 10 oldu :)

• durduramazlar.

0|0
    0|0
  • Birakın artık bu numaraları yok feneri durduramazlar, maç sahada oynanır yok hakem tacımızı vermedi faulümüzü vermedi, peki ya sizin yaptiklarıniz, kac tane ofsayttan gol attiniz, kac macta fener gol atsin diye uzutmanin uzatmasini oynadiniz kactane görmeniz gereken kirmizilara sarı bile verilmedi, kıyaslama yapılsın size yapılan haksızlıklarla rakiplerinize yapılanların yanında devede kulak kalır hala bebek gibi ağlıyorsunuz, saha kapatmaya gelince küfür etmiceksin sahan kapanmayacak

1|4
    0|4
  • istedikleri cezayı versinler.pfdk nın canı cehenneme.

0|3
    1|3
  • pfdk istediğini yapsın feneri durduramaz.

0|3
    1|5
Yükleniyor...