Bir erkegın aklını basına getırmenın var mı bır yolu?

Arkadaslar bır erkegı yola getırmenın var mıbır yolu, yanı kıymetı bıılınır bı hale gelmek ıcın naparsınız? Ben gercekten merak edıyorum

Güncellemeler:
NOT:ters psikolojıye ınanırmısınız? İşe yarıyormu? Varmı taktıklerınız?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu bir cinsiyetle bağdaştırmamak lazım aslında. İnsanın karakteri neyse odur kıymet bilmeyen bir insan değmez. Kaybetme korkusunu yaşatırsın sınırdaysa işe yarar belki.

0|0
    0|0
    • Sınırdaysa derken işte o kaybetme korkusunu nasıl yasatırsın mesela

• Yolu senden geçiyor tavırların davranışların seçiminin doğru olup olmadığı gibi bir sürü etken. Sen sorun yapma çay demle bence :)

• :) kalbine gecen yol mıdesınden gecer dıyorsan bunun kalple mıde aasındakı baglantı noktası arızalı sanırım cay degıl neler neler yaptım yemek , böreek, ...vs ,

Erkekler Ne Diyor 6

• Kişiden kişiye göre değişir dönemlere göre bakış açılarına fikirlere ortama birsürü parametre var... Sorun çok geniş kapsamlı at değil ki bu insan...

Evet ters psikoloji diye bir şey vardır ama yerine ve zamanına dikkat etmezsen malum ters teper... Ancak genel itibariyle sorduğun bu soruya cevap vereyim kıymet bilinmek istiyorsan o şekilde davran...

0|0
    0|0
    • nasıl davranayım yanı

• Biraz yakın davran peşinden koşsun...

• etrafında cok kız var ondan dolayı adam cok rahat deyım yerındeyse ona attan dusmus esegın acısını yasatmam lazım aklını basına getrmek ıcın tabırım ıcın özur diliyorum bunu onun için kullandım

• kendine baglamak ve zaafını kulanmak...

1|0
    0|0
  • ne onun istediğini tam olarak ne de onun istediğini tam olarak yapma sadece orta yolu bul ve ona hiç birşeyin değmeyeceği ve hiç birşeyin devam etmeyeceğini anlamasını sagla ki o da kendi olsun

0|0
    0|0
    • bıraz kafam karıstı yaa bır örmnkle acıklasan

• o zaman sen ona bir oyun oyna aklından geçen her hangi bir oyunu kıymet bilip bilmediği anlasılır ama bu oyunu da vurdum duymaz davranıyorsa kıymetsizlği ortaya çıkar ve onun aradıgı sadece bir eğlence olarak gözükür

• 3/5 kişi bulup sağlam bir dayak attır ama 3/5 defa olacak belki gelir

0|0
    0|0
  • At çöpe başka bul

0|0
    0|0
  • onun ruhuna girmen gerekirrr

0|0
    0|0
    • nasıl yapmalısın mesela cogu ınsan kıskandırmak gerek falan der ama ben bunu pek dogru bulmuyorum yanı sence kıskanan erkek gerimi döner nolur

• maç

• sende takip et

Kızlar Ne Diyor 1

• İki tane ağzına çak gelir kendine zaten :)

0|0
    0|0
    • keske olsa olcagını bılsem cakardım ama ne ıstıyorlar bunlar kızlardan anlamıyorum neden sevenın kıymetı bılınmez

• :) napmak lazım o zaman bölesıne ıkı tane agzına cakmanın dısında... :)

• Konuş bir derdini anlat olmazsa kıskandır :)

Yükleniyor...