Asosyal kendi halinde üniversite öğrencisi olan bir kız düşünün

okuldan eve evden okula gidiyor.okulda da konuştuğu insanlar sınırlı sayıda. böyle bir kızın sevgilisi olmuyorsa ve arada bir hoşlanan oluyorsa (allah yaratmış sonuçta yargılamak bana düşmez ama genelde çirkin erkekler) bu kız çirkin midir?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• benim kız versiyonum tamamen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu nasıl bir düşünce yapısıdır insanların dışına bakacagına biraz içlerini gormeye calışsan belki de bu düşüncen yuzunden sen istediğin birini bulamıyorsun. İyiliğin için bu kadar insanları hor gorme bence

0|0
    0|0
    • haklısın.çok yüzeysel ve aptal düşünüyorum.

• Ya hayir sana oyle seyler demek ya da sana bir seyler gostermek tabi kihaddime degil ama yanlis geldi bana dediklerin belirtmek istedim

• amaaan dert ettiğin şeye bak,insanın sevgili olmaması bir eksiklik değildir bunu unutma.

1|0
    0|0
  • Bana gore guzel...

0|0
    0|0
  • çok alındım kardeş.

0|0
    0|0
  • Güzellik çirkinlik görecelidir bana göre ama biraz sosyalleşmelidir bence o kız. Belki spor yapmaya başlamalıdır belkide dans etmelidir böylece arkadaş edinip ortamlara girmiş olur. Psikolojik olarak da iyi hisseder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kere çirkin buldugun erkekler güzel kızlarada teklif edebiliyo bu özguvenle ılgılı birşeyy...bu senin çirkin oldugnu göstermez..sevgılın olmuyorsa bunun nedenı bnce asosyal hayatın olabılır..kendını gostermen lazım kımse senı kesfetmez

0|0
    0|0
  • çirkin niye olsun ki sadece pek dikkat çekmez

0|0
    0|0
  • ne çirkin kızlar var peşinde erkekleri koşturuyor. o anlattığın kızın sorunu çirkin olması değil asosyal olması.

0|0
    0|0
Yükleniyor...