Başarılı zayıflama hikayeleri

Selam arkadaşlar . Aranızda başarılı zayıflama hikayesi olan var mı ? Motivasyona ihtiyacım var tabi bide yönteme ...

1|0
19|35

En İyi Erkek Görüşü

• bir dönem neredeyse hiç ayık gezmiyordum her gün 8-10 tane bira hafta sonu rakı.eeee bunlar tek içilmiyodu fındık fıstık(bira için)kızartma haydari vs vs(rakı için)e alkoldan sonra iştah da açılıyo.zaten mide alkol ve meze ile dolu bir de evde yemeği indiriyodum aşağı...derken bir gün banyo yapmadan önce teraziye bir çıktım aman allahım! ben hayatımda böyle bişey görmedim.benim boyum 1,90 her zaman kilom 78-80 arasıdır resmen 98 kilo olmuşum.göbek chevrolet tamponuna dönmüş odaya benden önce giriyor.aynı gün alkol ve sigarayı bıraktım ve bisiklet aldım.her akşam günde 1 saat bisiklet sürdüm 1,5 ayda 10 kilo verdim sonra bu düşmeye devam etti sonuçta 3 ay sürmedi eski halime geldim şükür şimdi dipçik gibiyim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• 122 kiloydum bir seneye yakın bir zamanda 84 kiloya indim düzenli beslenme ve kendim spor yaparak sonuca ulaştım diyeti kafama göre uygulamadım diyetisyene danıştım spor tamamen kendi imkanlarımla haftada 3 gün koşuyorum 1 saatten fazla koşuyorum diğer günlerde ise youtube da genç ve fit diye bir kanal var oradaki programları uyguluyorum link buradan takip edebilirsin .

Mutlaka diyet konusunda prof. yardım al beslenmeyi düzene sokup düzenli olarak spor yapmaya başlarsan 4 hafta içinde kendini daha iyi hissetmeye başlayacaksın 3 ay içinde gözle görülür bir değişime şahit olacaksın bütün bunlara başlamadan önce boy aynasında şu anki halinin fotosunu çek ve bunu her ay yap değişimi kendin görünce zaten daha sıkı sarılıyorsun .

Yaza kadar önemli ölçüde yol almış olursun mutlaka biran önce başlamalısın...

5|1
    0|0
  • Şimdi buna tıklıyorsun link burada gördüğün her şeyi tüketiyorsun ben denedim işe yarıyor zayıflıyorsun. :D Senin sağlam bir programa ihtiyacın var burayı iyi oku program hazırla buraya göre link ve yaptığın programa uymak için elinden geleni yap kararlı ol. Buradaki bilgileri iyice öğrendikten sonra kola verdikten sonra yine istediğin şeyleri yiyeceksin ama az yiyeceksin.

0|0
    0|0
  • istemen lazım ilk önce illaki başarılı ve başarısız örnekleri mevcuttur ama sakın ilaçlarla zayıflamayı düşünme ileride sana olumsuz bir sürü etkisi ıolur ilk önce yavaş yavaş beslenme alışkanlığını değiştirceksin ardından az az spor birden çok yüklenmeden sonuçlarını tartıda gördükçe olumlu olacak seninle imkanın varsa eğer bir spor salonuna yazıl ama yavaş yavaş birden zayıf olucam diye yıpratma kendini

0|0
    0|0
  • my best link

2|1
    0|0
    • kadına helal olsun bir türk kızı bu kadar şişman bir adamla evlenmezdi yani ... evlense bile adam zayıfladığında kadının kıçına tekmeyi koyardı...

• 2 kez 20 şer kilo verdim 3 er ayda. 105 ile 85 arasında gittim geldim yine 100 oldum ve tekrar başladım. İşin çözümü diyet yapmak değil. Yaşam şeklini değiştirerek bundan sonra hep öyle beslenmek. Mesela ben spor yapmayı pek sevmem. Diyet zamanlarında hem yemeklerime dikkat edip hemde spor yaptım ve verdim. Fakat zayıfladım hadi herşeyi bırak dediğin zaman eskisi gibi oluyorsun. Onun için beslenme şeklini tamamen değiştirip hayatın boyunca o düzende yemen gerek. Sporda elinden geldiğince yapman gerek. Yani olaya rejim, açlık olarak bakma.

0|0
    0|0
  • Her işin olduğu gibi bu işin de bir matematiği var. Öncelikle metabolizmanı ölçtüreceksin. O ölçümlerde günlük kalori ihtiyacın çıkar ortaya. O kalori ihtiyacının 1100 kalori altında yemek yemelisin. Bunlar günlük rakamlar. Böylece haftada bir kilo vermiş olursun . Bu dediklerime özen göstermezsen vermen mümkün değil ne yazık ki. Eğer spor yapıyosan biraz daha fazla kalori alabilirsin. Ya da günlük ihtiyacının 550 kalori altında yiyerek haftada yarım kilo verebilirsin. Bunun için bütün yediklerine dikkat etmen ve hepsinin kalorisini hesaplaman gerek. Ayrıca diyet uygularken dengeli beslenmeye dikkat et. Genellikle sebze ağırlıklı yemekler ye. Yemeklerde yağ kullanma. Kalorisi yüksek yiyeceklerden uzak dur. Kuruyemiş, cips, abur cubur türü ve şekerli herşey, unlu mamüller , ekmek... Bu saydıklarımdan ne kadar az tüketirsen o kadar iyi. Ama dediğim gibi ; bu işin bir matematiği var. Az neye göre az, kime göre az bilemezsin. O yüzden hesabını yapmak zorundasın.

0|0
    0|0
    • Kalori ihtiyacım 1600 , günlük 500 kalorimi almam gerek .Ben günlük 1300 kalori falan alıyorum böyle giderse 1 ayda kaç kilo verebilirim ?Bir ayda 5-6 kilo vermem gerek.

• Spor yapıyosan 1600 olması imkansız. O sadece metabolizma hızındır.

• Karatay diyeti uygula bacım.Ben uyguluyorum ne sıkıyor ne yoruyor.

Kitabı 12 tl civarıydı al oku düzgünce sonra gör değişimi.

Öyle yok kibrit kutusu kadar yok şu kadar falan uydurma şeyler yok. Annemde yarı uyguladı yarım kilo verdi 1 haftada ben 1,5 kilo verdim :D

Sadece bu kitabı al oku herkesin g*tünden uydurduğu şeyleri yapma.Karatay a ne kadar dua etsem azdır :D

Lisedeyken dobiydim 85 kilo falandım şimdi 69,5 :D

0|0
    0|0
  • ben 90 kiloydum şimdi 75. sadece yapman gereken sık sık yemek ama azar azar. Aç kalırsan kilo alırsın.. Hep tok kalıcaksın ama oturmak yok. günde en az yarım saat yürüyeceksin. Abur cuburu kes. onun yerine organik abur cubur ye tamamdır. Benim hikayem. Kız arkadaşımın dalga geçmesi. Göbekli memeli bir çocuktum. Başladım spora. Yemeklere dikkat ettim bol su içtim. Yürüdümde yürüdüm. şimdi allah nazardan saklasın :D

2|0
    0|0
  • Bundan tam bir sene önce koluya başkadım.Amacım 70 vermekdi.Her akşam tam 9 da koşuyor oluyordum.Hatta o kadar zevk almaya başladım ki 9u iple çeker oldum.Bu böyle 6 ay gitti.Beslenmem normal ve düzenliydi.Hiç kısmadım aksine protein ağırlıklı beslendim.6 ay sonunda 77 kgden 66kgye düştüm

0|0
    0|0
    • tebrikler ama yine de 6 ayda 10 kilo çok az değil mi ?

• Aslında az.Derimde çatlaklar olmaması için yavaş yavaş vererek fitness yaptım.Şükür derimde yırtıklar oluşmadı :) Biraz da kas kütlemin artmasından 11 kilo fark oluştu

• var 7 sene önce 17 kilo verdim 1 ayda. her akşam ve öğün salatadan başka bişey yemezdim ve büyük ölçüde yağı ile beraber kas kaybım oldu gözlerimin altı o dönemler yürüyen bir ceset gibiydim. liseden bu yana şimdi vakit bulabildim kasları tekrar kazanmaya çalışıyorum protein tozları ve aminoasit hapları yoğun spor falan falan. size önerim asla zayıflarken kas kaybetmeyin protein ağırlıklı beslenin ve karbonhidratı tamamen kesmeyin azaltın.

0|0
    0|0
  • ya kimseyi dinleme hepsi uyduruyo diyet falan işe yaramıyo. bak napçan biliyon mu. gidiyon şimdi 1. gün az bişiy yemeği azaltıyon ekmek yemiyon. 2. gün daha az yiyon. 2 gün sora mide alışıyo az yemeye. sonrasında gidiyon yağsız süt alıyon bide bimde fitness club var mısır gevreği var. sabah öğlen akşam 1 tabak ondan yiyon sütle tabağa koyup. her akşam 1 saat yürüyüş bide. yürümezsen veremezsin. ben hemen kilo vermiştim o sayede. dene bak. arada bir elma havuç domates ye işte. ama sakın sebze meyvelerden şaşma. kola cips falan uzak durcan.

0|0
    0|2
  • Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce mutlaka elma ye. (Amasya elması) daha makbuldür.

Acıktığını hissettiğin an kronometreyi çalıştır en az 2 saatten önce bir şey yeme

Yemeye başladığın zaman tıka basa yeme memlekette kıtlık yok savaşta da değiliz.:)

Bol su iç. Akşam 6 dan sonra yemekle alakanı kes. Spor yamayı ihmal etme.

Diyet veya rejim tedavi yöntemidir.

Sağlıklı beslenme ise yaşam tarzıdır.

0|0
    0|0
  • sabah 6 da kalkar 1 saat yürürdüm akşamları salonda geçen iki saat ide eklerdim 5 ayda 24 kilo verdim

0|0
    0|0
  • 3 ayda 30 kilo verdim 110 dum 80 hatta 78 oldum sebebi ise bir kiza asiktim ve bir arkadasi bence biraz kilo verirsen tavlarsin dedi bende biraz kavrami tam oturmadi :D

0|0
    0|0
    • 1 ayda 10 kilo nasıl verdin ? benimde 1 ayda 5 kilo vermem gerekte

• Yaklasik olarak 800-1000 kalori almışsın bu kaloriyi bende su anda gunluk olarak aliyorum fakat seninki gibi degil, daha cok yemek yiyerek. O yediklerin yerine düzgünce yemek yiyip yine aynı kaloriyi alabilirdin ve yine aynı enerjiyi harcardın. Keşke biraz mantıklı düşünseydin kendine zarar verip ac bırakmazdın en azından. Ben simdi sabahları genellikle yumurta ve zeytin bilmem şey falan fisanla kahvaltı yapıyorum fakat ekmegi neredeyse hic diyecek kadar yemiyorum fakat bazen en fazla bir dilim yedigim oluyor. Acikmadigim ve evde olmadigim icin oglen yemiyorum, aksam geldigimdeyse birer tabak yemek yiyorum, senin eskiden o sagliksizca aldigin kalorileri yemek yiyerek aliyorum. Lutfen boyle bisey denemeyin yani. Kilo aldiran sey hamur isi ve cikolata, seker, abur cubur. Yenek yiyerek de gayet saglikli bir sekilde kilo verebilirsiniz. Ben ekmek ve abur cuburu azaltarak yaklasik 10 kilo verdim yazın 55 kiloya kadar cikmisken 165 boya 45 kiloyum simdi. Kendinize iyi ve saglikli bakin..

• Iki yıl önceki uyeliginle cevap verebilecegini pek sanmiyorum ama en azindan umarim bunu denemeyi dusunen kisilere akil verebilir, onlari bu sagliksiz yoldan vazgecirebilirim.

• link buyur oku istersen

2|0
    0|0
  • ben başarılı oldum hiç değişmedi kilom hep 60 :(

0|0
    0|0
  • benimde hep hikayem oldu ama sonu hiç başarılı bitmedi :D

2|0
    0|0
  • yaparsın ben 14 kilo verdim mesela yaparsın yapıcam diceksin spora yazıl ekmeği azlat bol bol su iç akşam 6 dan sonra yemek yeme çikolata türü şeyler yeme

0|0
    0|0
    • sabah 6 olayı ile alakası yok bence. Gün içinde alman gereken kalori miktarı belli. İster sabah al, ister akşam. O kalori sınırını geçtin mi kilo alırsın. Ben akşam 10'da akşam yemek yiyerek 24 kilo verdim. O yüzden yediğin yemeğin kalori önemli, saati değil. Ayrıca spor yapmak da şart. Spor yapmadan olmuyor, spor yapınca kilo veriyorsun.

• Ben varım.Tam 27 kg verdim.Sana tavsiyem karnın açıkınca meyve ye meyveden sonra da çay iç.Meyve ve çay açlığı bastırıyor.Bir de boş durma boş durdukça insan açlığını hatırlar.Kendine uğraş bul.Yürüyüş yap.Günde 1 saat yürü.1 aya kalmaz zayıflarsın.

0|0
    0|0
    • Günde 1 saat az bence, 2 saat yürüsün en azından. Ben kilomu korumak için hergün 1.5 saat yürüyorum zaten ve bu kilomu koruyabilmek için sadece. Kilo vermek istersem bunu 3-4 saat'e yükseltirim.

• 1 haftadır diyet spor yapıyorum henüz bişe yok bakalım her dk bişeler yiyesim geliyor zor tutuyorum kendimi sakız çiğniyorum yerine

1|0
    0|0
  • 4 ayda 20 kilo 108 dim şimdi 88

0|0
    0|0
  • 1hafta 45 dk kardiyo 1,5 saat ağırlık 5 kg temiz

0|0
    0|0
    • intihar etseydin? boyle sagliksiz zayiflama olur mu hic?

• yoo intihar değil bu 1 haftada besinlerim daha duzenlı daha besleyici bu definasyon için vücudundaki yağ yakımı max seviyeye ulaşıyor ama tabi bu biraz spor alt yapısı ister

• su an parçalama asamasindayim 2 ayda 8 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Bir yerde okumuştum. Günde 3 tane bitki çayı içince hızla kilo veriyormuşsun.

Ama emin değilim.

1|0
    3|0
  • Niye kilo verme derdindesin? Sevgiline sordun mu senin bu halinden rahatsızmıymış?

0|0
    3|0
    • ne alaka arkadasim ya insan sevgilisi icin mi kilo verir kendisi icin mi. millete kendini begenfirmek zorunda mi

• 2 ayda 21 kilo yüzerek ve sıvı beslenerek

0|0
    0|0
  • kafanda bıter hersey

0|0
    0|0
  • bende kilo alamıyorum hihihi günde 10bin adım yürürseniz filinta gibi olursunuz :D

0|0
    0|0
  • valla 4-5 gündür kabızım durduk yere 3 kilo verdim niye oldu bilmiyorum kabız olduğum halde

0|0
    0|0
  • şişman mısın?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 19

• link yeterli mi ?

4|0
    0|0
  • 1 ayda 6 kilo
    bel :85 ten 80 e
    kalça:105 ten 100 e
    kilo :68 den 62 ye
    yağ oranı %25 ten % 16 ya
    bugün tam bir ay oldu
    1. kural : Kendinizden hoşlanmayın (motivasyon için )
    2. kural : en sevdiğiniz elbise ye giremeyin
    3. kural : ayna karşısında yerinizde zıplayın sallanan şeyleri görünce rahatsızlık duyuyorsanız eziyete hazırsınız demektir.

Ne yaptım?
    Kalori saydım... Hiç bir diyete sadık olamıyordum.. My fitness Pal uygulamasını telefona indirdim. Ne yediysem ne içtiysem kaydettim Aslında her şeyi kaydettim. Birde gaz veriyor 5 hafta sonra şu kadar kilo olacan diye aman yeme de yanında yat Farkettim Günde 2000 küsur kalori alıyormuşum... sonrada ne kadar harcadığımı hesapladım bunun için internette programlar var harcamadığım kalori bana yağ olarak dönmüş haberim yok hedef koydum 1000-1200 arası alacaksın fazlası yok şartla kendini
    Diyetlerin bir çoğu sana yağ yaktırmıyor hafifliyorsun ama sıkı bir vücutla değil o yüzden karbonhidratlar piiiiiiissssss ama azcık ye proteinler süper onları arttır sporla birlikte kasları koru yağları yok et

Spora başladım... Oldum olası spor salonlarını sevmem. Cardio yu keşfetttim evde yaptım hiçbirşeye ihtiyacın yok sadece bedenin 10 gün fitness Blender da kelly ablamızla 40 dk da 400 kalori yaktım kasları topladım. Kas yokmuş ya bende boşuna değilmiş oturduğum yerden kalkamayışım. Varlığını bilmediğim kaslar ağrıdı ya 1 hafta kilo verdim mi 2 kilo falan ama o da suydu sanırım... Kas ağrıları bitince daha sağlam bir şeye başladım İnsanity Workout 3. haftasındayım sayesinde 2 beden inceldim ben artık 38 bedenim acayip sıkılaştım... doğuştan gelen ayva göbeğim neredeyse yok günde 30-40 dk ama seni halıya yapıştırmaya yeter aşağı yukarı 400- 800 kalori arası yakıyorsun bunu da Myfitness pal'a giriyorsun ve arada diyet kaçamakları yapabiliyorsun..

vazgeçme sakın

kolay gelsin

0|0
    0|0
  • benim çok güzel bir yöntemim var 30 gün hiç tatlı yeme yemeklerini yarı yarıya azaltıyosun bide bifit diye spor salonları var fiyatı makul yazıl ona mutluluğunda artar ama biraz acıktırıyor spor ama biraz zaten havada ısınıyor yürüyüşte yaparsın yeşil çayda içebilirsin kilo oturmakan olduysa vücut ödem yapmıştır o hareketlerle kaybolur verirsin böyle

0|0
    0|0
  • başarı veya başarısızlık senin elinde. kendini buna inandırıp azmettiğinde zaten başaramayacağın bir şey yoktur.

istemek ve çabalamak ikilemiyle yola çıkmalısın. gerisi kendiliğinden gelir ama tek bir faktör var ki dezavantaj oluşturan: vazgeçmek...

asla vazgeçme

0|0
    0|0
  • yaz boyu ful zayıflama gevreklerini yedim vedüzenli spor istedigim kiloya düştüm bu 3ayda

0|0
    0|0
  • Kendini şartlandırma sıkma yeter. Örneğin asla dondurma yemicem deme. Asla bunu yememeliyim deme. Meli malıları çıkar hayatından. Bugün çok kalorili bir tatlı yemezsem akşam eve gidince kendini daha güzel bişeyle ödüllendir. Daha zevkli hale getirirsin diyetini. Bak ben boğazına çok düşkün bir kızım. Gerçekten çok yiyorum. O kadar yememe rağmen fiziğim normal aşırı kilo almıyorum. Çünkü kafama takmıyorum kendime dert edersem çok kilo aldım çok yiyorum diye strestte girer ve gene yerim. Örneğin diyet yapmak yerine sindirim sistemimi çalıştırıcak şeylerle besleniyorum. Limon suyu,sade soda mutlaka her gün içerim. Su özellikle çok tüketiyorum.

0|0
    0|0
  • 1,5 ayda 8 kilo verdim. Ekmek sadece her ögünde bir dilim ve kepekli,buğday,çavdar yedim. Şekeri tamamen kestim. Ve zumba yaptım düzenli hergün :)

1|0
    0|0
  • var arkadasim var. cok var. pilav diyeti var, aslinda pirinc diyeti. pirinci suda hasla, yogurtla 3 ogun ye, bir de insanity workout programiyla spor yap 3 haftaya degisime inanmayacaksin sen de. bir dene. ben yapiyorum valla, sonuctan da gayet mutluyum.

0|0
    0|0
  • Tabi ki ben... Spor ve doğru beslenmeyle 6 ayda 15 kilo verdim.. Daha da devam ediyorum

0|0
    0|0
  • umarım benimde bir hikayem olur :D

1|0
    0|0
  • valla yolunu bulursan bana da söyle :((

0|0
    0|0
  • herşey beyinde biter dostum :)

0|0
    0|0
  • Yeap 20 kilo verdim

Kursa başladım ingilizceye o zamanlar

Sonra dışarı çıkıp gezmeye başladım

aklam yemeğini kestim ve zayıflamışım

Takıntı yapmayı unuttum gezerken :) yürürken

0|0
    0|0
    • Yeni bir akım başlatırsın yakında sen.

Kilo vermek isteyenler önce İngilizce kursuna yazılsın :)

• kendini kasma çok su iç mutlu ol bende aşırı kiloluyum ama problem yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Sağlıklı beslenip düzenli spor :)

0|0
    0|0
  • Sabah çikolata yedim nesfitli, öğlen yaprak sarma ve döner ara öğünlerde cips yidim. Akşam da iskender ve puding yiyip yattım sabah vermiştim.

0|0
    6|2
  • tatlım bende ilaç kullandığım için almıstım kilo.

Günde 3-4 bardak kiraz sapı içtim.beraberinde abur cuburu azalttım.düzenli spor yaptıgımı söyliyemem ama.1,5 ayda 5 kilo verdim.bence sende dene zararlı bir yanı yok.bitki cayı sonucta.

yada daha etkili bir sonuc istiyorsan 9'u birarada cay falan al..

0|0
    1|0
  • Tek söyleyeceğim BMRını ölçtür internete hesaplayıcılar var basal metabolic rate, sakın onun altında yeme kendine çok zarar vermiş olursun.

0|0
    0|0
  • Tiroidden dolayı 87 kiloya kadar çıkmıştım. Şu an63 kiloyum :) azıcık azim, biraz da fedakarlık yetiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...