Tam cevabı yazarsınız göndereceksiniz bir bakmışsınız üye sizi engellemiş ?

Cevabı yazarsın gönderemezsin üye engellemiştir seni bakarsınki sende onu engellemişsindir ama hatırlamaya çalışırsın aceba ne olduda engelledim diye hatırlayamazsınız.. sonrada haketmiştir kesin ib.. dersiniz başka soruya geçersiniz.. oluyomu sizede bazen ?

0|0
18|9

En İyi Kız Görüşü

• Evet bir bayan o şekilde beni engellemiş. Oysaki hiç yazışmamız bile olmamıştı.

Tam sorusuna bir şey yazmıştım bir baktım engellenmişim. Ama neden engellendiğim konusunda düşünmüyorum. Sonuç itibariyle yazıştığım birisi olup engellenseydim anlardım ama onun dışında olduğu için önemsemiyorum.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Hafızam kuvvetlidir, hatırlar yazmam.

0|2
    1|2
  • tam cevap yazıyorum göndermiyor durduk yere engelleyende var :D

0|1
    0|0
  • 1 kez yaşadım sadece.

0|1
    0|0
    • demekki sevmeyenin azmış.. bide bizim gibi olsan soruların yarısına cevap veremiyoruz :)

• engellediğim her insan için haklı sebeplerim vardı..o yüzden olmuyor hepsini neden engellediğimibiliyorum

0|1
    0|0
  • defalarca yaşadım

0|1
    0|0
    • genelde tartışıpta cevap veremeyip tıkananlar yapıyor.. kapasitenin sonuna gelince evet haklısın demektense engellemek daha kolay geliyo galiba..

• ohaa var mıöyle oluyormuben multi hesabın hunter ı vardır diye düşünüyorum aynı ip üzerinden yakalanır diye :D vay namussuzlar.. :D

• var var denk geldikçe şikayetvediyorum

• Bunu yaşamamak için önce soruyu puanlıyorum eğer engellemişse belli oluyor hiç yazmakla uğraşmıyorum.

0|0
    0|0
    • adsfasfasd :) sen hileleri bulmuşsun valla can vermeden bölüm geçiyorsun helal :D

• ben iyi niyetliyim ya hemen yazıyorum kardeşim dert etme falan diye anlatıyorum gelip gecici sen sen sil göz yaşını falan bir yolluyorum engellemiş hemen diyorum içimden oh olmuş sana adsfasdfdasf

• hüloooğcular hep engellemiş beni dflkgfdk

0|1
    0|1
  • olmazmıııııııı

0|1
    0|0
  • Evet bir kaç kez oldu sinirlenmiştim .

0|1
    0|0
  • Hiç yaşamadım böyle bir şey.

0|1
    0|0
    • umarım birgün sende yaşayabilirsin bu güzel duyguyu sdafadsfadsf :)

• Almasam da olur :))

• yok be valla güzel ahkam kesen birinin tekerine çomak sokuyorsun panikle engelliyor seni bundan güzel bişeymi var neden düzgün olanlar engellesin küfür etmesen hakaret etmesen seni..karşıt görüşlerde engellemez hakaret yoksa..

• Hiç olmadı.

0|1
    0|0
  • Takmamayı öğrendim

Ama çok pis bir his

0|1
    1|0
    • evet bari hatırlasak neden olduğunu beni okadar çokki engelleyen genelde bişey tartışırken tıkanınca engelliyorlar :) sağlık olsun..

• Ben bir kere yaşamıştım

Amaçlarıda gıcık etmek zaten takılma :)

• Kimi engellediğimi unutmayacak kadar akıllıyım =)) Sanal alemde hasım olduk =D

0|1
    2|0
    • hımm senin hasımlarınla ben uğraşıyom ama bıktım kız küfürlerinizi kaldırmaktan dasfasdfas sayenizde küfür kültürüm gelişti artık tek seferde tüm aile üyelerine sövmeyi ögrendim :)

• sen bende arkadaş listesindeydin demekki hesabın silinince çıktın ?

• Hayır ben özel durumdan dolayı tüm arkadaş listemi sildim.

• 1 kere oldu hakaret ya da küfür olmadığı halde cevabımı yorumlayan üyeye cevap yazarken engelleiğini gördüm bende bastım engeli :)

0|0
    0|0
  • Oluyor. Geçiyorum ve unutuyorum.

0|0
    0|0
  • öyle bir durum olmadı zaten olsada unutmazdım :)

0|0
    0|0
  • olmadı canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Hatırlatma lan hatırlatma buna da aynısı olur diye korkarak yazdım :'((

Allahını seven şu soruda niye engellendiğimi niye küfür edildiğini açıklasın :'((

link

cayırt

0|2
    0|1
  • Demek ki fazla örselemişim dfgfhg

0|1
    0|0
  • Haberim olmadan engellendiğim oluyor başgan sadece. La nerde kuyruğuna bastım ki diyorum,bişey bulamıyorum. Engellenmediğim sürece kimseyi engellemiyorum.Hatta geçen gün beyin özürlü bir dangalak denk geldi onu bile engellemedim,beni engellememiş diye aklsfhjakl

haşırt.

0|1
    0|0
  • Ben üyenin birine takıldım. Normalde bakarım kimin sorduğuna ama nasıl oluyorsa onun yazıdğı sorularda bakmadığım oluyordu. Oda ona denk geliyordu nasıl oluyorsa. Hepte uzun yazdığım oluyordu ona gönder diyorum seni engellemiş falan bir bakıyorum hep o hep o sinir oluyordum

0|0
    0|0
  • hah işte hepsinden nefrettt ediyorum öyle adamların bunlar özellikle komunist olanlar ve mka cılar bunlara ayar oluyom ben.En başından engelleyin beni cevap yazmadan okey.Ama yazıpta kaçmak ne anlama geliyo ? antenler

0|1
    0|0
  • öyle bişeyler olduydu :D adamın biriyle bir konu tartışıyordum adam cevabıma yorum atmış sora direk engellemiş bende bilmiyom tabi cevabıma yaptığı yoruma karşılık vermek için bir güzel yazmıştım ne güzel, engellemiş beni. dedim senin... sora gittim ben de engelledim. :D

0|0
    0|0
  • bir kaç kişide oldu aynı hissiyatı tattılar :D

0|1
    0|0
  • dostlar sağolsun mesaj yerine her daim gider takılma :)

0|1
    0|0
  • oldu bende onu engelledım gectım

0|3
    1|0
Yükleniyor...