Ttnetden aradılar anasını....a....s..... arayıp duruyolar dedim

açar açmaz demiştim sonra kapandı birden 6 kez arayışlarıydı tarifeyle ilgili sizce dava filan ederlermi kimse bişey olmaz manyakmısın diyo

Güncellemeler:
arkadaşlar kayıt altına alınmamış en iyi cevap seçtigim aradaşın dedigine göre açar açmaz o lafı dedim ve alo dedim sonra kapandı karşı taraf hiç çıkmadı

aradada oluyordu öyle kendiliginden kapanıyordu

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sizi bilgilendirmek için arıyorlar.Konuşmalar kayıt altına alınır.Böyle kuruluşlarda.

NEDEN KAYIT ALTINA ALIYOR?

Ses'in dijital olarak kayıt altına alınıp saklanmasının iki ana nedeni var:

1. Müşteri ile yaşanabilecek 'ihtilaf/çatışma' durumlarında 'delil' bulundurmak...

2. Müşteri ile telefon yoluyla muhatap olan personelin performansını, çalışma biçimini denetleyebilmek.

Yane karşıdaki personel sizden şikayetci olma durumu var.Bunla uğraşırmı bilmiyorum.Ama genelde müşteri kaybı yaşamamak için uğraşmazlar.Ondan bence sıkıntı yapma.

0|1
    0|0
    • zaten açar açmaz dedim alo dedim kapandı arada oluyordu öyle zaten açıyodum alo diyodum kapanıyodu belkide öyle bişey olmuştur kimisi hapis diyo kimisi 40 bin tl diyo ben anlamadım :)

• cevap yok bile geçmişler :))

neyse kardeşim çok sagolasın herşey için hakkını helal et vaktini çaldım :)

• :D helal olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• harbiden güldüm ya :)

0|0
    0|0
  • yok ya korkma bişey olmaz :))

0|0
    0|0
    • alttaki arkadaşda 40 bin tl tazminat ister diyolar adamlar başbakana küfür etti ceza filan almadı bana hapis vereceklermiş yatarız artık napalım :D

• şaka yapıyolar ya ne tazminatı :D

• ayy koptum yerim:))

0|0
    0|0
    • kimi benimi ?

• hımm:/

• hadi gözünaydın:))

Erkekler Ne Diyor 3

• ben şamar oğlanı yaptım bir dönem onları müşteri kaybetme korkusundan hiç bir şey yapmazlar.korkma gerçekten.

0|1
    0|0
    • biri 40 bn tl tazminat diyo kimisi hapis diyo :D

zaten karşı tarafın sesi yoktu açar açmaz iş sitresinden küfür ettim alo dedim kapandı karşı tarafın sesini duymadım böyle şeyler açar açmaz kayıt edilirmi yoksa karşı tarafın sesini duyuncamı kayıt başlar ?

• yahu ben yüzlerine ettim bir şey olmadı korkma diyorum sana. :)

• Tazminat davası açıyorlar hacı , 40 bin'e kadar çıkabiliyor

0|0
    0|1
  • Şimdi çantana don atlet içlik falan al çok kalın elbiseler al hapishaneler soğuktur kardeş

0|0
    0|1
    • adamlar başbakana küfür ediyor hapse atılmıyor bundan atacaklarsa yatarız yapacak bişey yok :D

• hey yavrum mozambik de mi yaşıyorsun suçsuz adamlar 40 50 yıl yatıyor baklava çalıp 25 yıl ceza yiyenler var heyy yavrum TÜRKİYE BURASI :))

• ii bakalım hep birlikte görücez 1 aya

Yükleniyor...