Takdir ediliyorsan değil, Taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.

Einstein'in bu sözünü baz aldığınızda; şimdiye dek siz başaran mıydınız yoksa sadece takdir edilen ve basardıgını sananlardan mısınız?

taklıt edılenler, hangı konuda taklıt edıldıklerını de belırtırse daha sevimli olur:)

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence başarılı olan şey taklit edilir.. Değersiz, başarısız, bir şey olamamış insanı kimse takdir etmez, haliyle kimse onu taklitte etmek istemez..

0|0
    0|0
    • taklite giden yol takdir den geçer diyosun:) güzel yaklaşım.

"taklit de etmek istemez" şeklinde yazsaydın, o muhteşem türkçenle en iyi cevap secicektim :)

• Ama utandım şimdi :) Yine ve yeniden, teşekkür ederim:)

• utanacak bişi yok bunda, klavyenin her tuşuna kadar hakettin:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Demek ki hala birşeyler eksik

0|0
    0|0
  • evet taklitlerimden sakının

0|0
    0|0
  • takdırde edılmıyorum taklıtte açıkla bana bunu anonim:((

0|1
    0|0
    • elindeki terliği bırakmalısın artık;

agresif yanın bunlara sebep olabilir billyy the kid :((

• üzülme yahu :d ben de ne taklıt ne de takdir edildim...orta okuldakı ıkı belgeden baska hıc takdir edilmişliğim yok ama olsun:)

einstein sorusuyla başladık ve yine onun bir sözüyle karşılık veriyim, bak dio ki ;

"Sakın Sana Kötüsün Diyenlere Aldırma. Bana da Gerizekalısın Giyenler Oldu. Ve Ben Atomu Parçalayıp Ellerine Verdim."

• vayyys:)

• Takdir edilen taklit de edilir.

0|0
    0|0
    • hadi ordan ,

sEn'steinden daha mı iyi bileceksin :d

• einsteinin soyledıgı seyın ıcını doldurdugum ıcın oncelıkle benım soyledıgım mantıklı...sonra sozun sahıbı gelıyor, sonra da sen gelıosun... hadi iyisin yine; ilk üçtesin:))

• Allah razı olsun:)

• Taklit edilendiim.

0|0
    0|0
  • Evet başardım.. :)

Konusu bana özel..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kendi çapımda takılırım.

0|0
    0|0
  • çok fazla taklitim var özellikle tarz konusunda nedense gördükçe gıcık oluyorum

0|0
    0|0
    • bakış tarzının taklit edilmesini ilk kez duyuyorum yahu, ilginçmiş:)

• ben olacaklarya şart tabi..

• genellikle takdir edilirim ama bazı yönlerimi taklit edenler olduğunuda gördüm.

0|0
    0|0
    • Derslerimde hep takdir edilirim veya kişiliğim hakkında her zaman taktir etmişlerdir. Taklit olarakda giyiniş tarzımı taklit edenler gördüm. :)

Yükleniyor...