Bugün neye üzüldünüz/sinirlendiniz?

Bugün neye üzüldünüz/sinirlendiniz?...

..

..

...

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sorma ya hayatımda isteyipte bildigin burnumu sürten biri var su aralar,artık dayanamadım isyan bayraklarını çektim.

Bir taraftan hoşlanıyorum diyor,yakışıklısın yani düşüncelesin vs. 6-7 kez dişarda görüştük sohbet ettim ama hala tlf numarası bile yok -_-

Ne saçma dimi hepsi buda değil en ufak şeyde direk tüm silahlarını çekip sana karsı ne hissedebilirimki henüz diyor daha yeni tanıyoruz diye...

Bende musait oldugun zaman aralıgı yazarsın,istersen görüşürüz dedim.

Dünden beri mesaj atmadım o atsın diye,normalde günde 5 kez face girer dün mesaj atmadım diye 20 kez girdi bir yazıda yazmadı.

Anlayacagın çok ah almışım galiba kız intikam çığlıkları ata ata burnumdan getirdi.

Ne kadar dolmusum yahu yanlız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bugün iyiydim çok şükür iş stresi dışında bişeye üzülüp sinirlenmedim.

1|0
    0|0
  • Hasta oldum iyimi, bademcikler falan komple gitti sonra burun gitti , ama olsun acısıyla tatlısıyla seviyoruz yaşamasını , zorluklar aşmak içindir :D

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bugün en çok , sık sık uğradığımız birahanenin kapanacağına üzüüldüm. 03.03.2014'ü yas ilan ediyorm !

0|0
    0|0
  • Uyuzun birine kızıyorum 2 gündür beni acayip gıcık ediyo! Elime bir geçse pataklayacam ama ahh ahhh...

0|0
    0|0
  • Bugün fazlasıyla sinirliyim herkese karşı bencilliklerinden dolayı

0|0
    0|0
  • Bugün hava yağmurluydu ve ben yol kenarından yürürken dolmuş yolun kenarından giderken beni ıslattı. Üstüm başım hep su oldu. O an yerin dibine girdim. Öteye beyi savrulup durdum. Kendimi tokatlamaya başladım. Arkadan dolmuşa yağdırdığım küfürleri duyan ihtiyar amcalar bana mide bulantısı bir yüz ifadesi ile bakıyorlardı. Diğerleri ise şizofren gözüyle baktılar. Çok sinirlendim ama.

0|0
    0|0
  • Yalnız olduğuma üzüldüm kızlara sinirlendim. Sevin beni ;(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...