Şimdi tarafsız olma zamanı sneijder mi mesut özil mi daha iyi ?

tarafsız yorum yapınız galatasaraylı vatandaşları anketi yalan yanlış saptırmayın

• Mesut özil
    A seç
  • Wesley sneijder
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
718

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en iyi teknik adamı Mourinho bile Sneijder diyorsa bize başka laf söylemek düşmez

6|2
    1|3
    • mesut kaç para söyle bakim 3 tane sneijder alır

• seni fenerbahçlilere havale ettim onlar ilgilenir birazdan =)

• Kendilerine güveniyorlarsa gelsinler

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• adam 50 milyon euroya arsenale transfer oldu,manu,psg biçok takım peşindeydi sneijder 28 yaşında olmasına ragmen alıcısı olmadı haliyle gsye geldi şimdi soruyorum sence kim iyi? oyuncu olarak bakarsan mesut çok daha iyi,mesut 4 sezonda xavi iniestanın iki katı asist yaptı ingiltrede sanırım asist kralı,oyun zekası ve ince bilek olarak sneijderden çok daha iyi.

1|2
    3|1
    • iki kişi sneijder demiş

• haydi canım pes yani

• donanım haber futbolda galatasaray forumunda ve burada çok gördüm pes değil onlar için ama normal karşılıyorum gslilerin çogusu -16 yaş grubu

• Ben olaya GS de hangisi daha verimli olur diye bakarım bence Mesut daha iyi ama sneijderde boş değil.

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama tabiki mesut yani.

1|1
    1|1
  • ikiside aynı mesut şimdi bozdu sneijderin sutlarına hastayım ama ikisininde toplam gecmişine bakarsan sneijder msut realde olsadı mesur derdim

0|0
    0|0
  • sneijder avrupanın en iyi orta saha oyuncusu seçilde 2010 yılında mesut o seviyeye geldiğinde konusalım bu konuyu

0|1
    0|0
  • Wesley sneijder

0|0
    0|0
  • tartışmasız bence mesut daha ileri düzey

0|0
    0|0
  • Eğer bunun cevabı Sneijder olsaydı avrupanın devleri parayı basıp Sneijder'i alırdı merak etmeyin paraları yeter yani Sneijder'e..

Mesut Özil Arsenal'in gözünden düşse hemen o hafta başka bir Avrupa devi kapar.

0|0
    0|1
  • Wesley Sneijder.

0|0
    0|0
  • tabiki de sneijder

0|0
    0|0
  • Tabikiside oğuzhan özyakup

0|1
    0|0
  • Mesut kendini biraz karı kızdan uzak tutsa Tartışmasız dünyanın futbolcuları arasında ilk 3 e girer.

0|0
    0|0
  • Tabikide Mesut yaptıkları ap acık ortada

0|0
    0|0
  • güneş ile ampulü karşılaştırmak gibi oldu mesut özil bir güneş...

0|0
    0|0
  • mesut bencede

0|0
    0|0
  • Öyle bir soru sormussun kı sımdı hangı gs lı cıkıp mesut özil der sabrı mı mesut mu desen adamlar yıne sabrı der o beyındeler

0|0
    0|1
  • ikiside çok iyi ama illa birini seçecek olsam Mesut derim

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İkisi de enfes bir sezon geçirmiyor ama nedense Mesut'un peşinde daha çok takım oluyor Van Gaal Sneijder Galatasaray'da yanlış bölgede oynuyor diyor bence haklı da sol kanat Sneijder'e göre hiç ama hiç değil cidden çok kayboluyor o bölgede ama kendi mevkisinde görürsek Sneijder'i ve istikrarlı olsa emin olun Mesut'tan daha fazla teklif yağar Mesut önce Türkiye'ye gelsin de sonra konuşuruz

0|0
    0|0
  • sneijder demeyi isterdim gsli olarak.ama ronaldoya yapıtığı asistleri hala unutamıyorum :D

0|1
    0|0
  • mesut özil

0|0
    0|0
  • sneijderde mesutun yaşındayken mesuttan daha pahalıydı

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama bence Mesut Özil daha iyi :)

0|0
    0|0
  • Böyle bir karsilastirma yapman bile saçma

Mesut tabiki

0|2
    3|2
  • Mesut özil

0|0
    0|0
Yükleniyor...