Aziz Yıldırım'ı Seviyormusunuz?

Ben FB tribünlerinde yaklaşık 6 yıldır olan kişi olarak soruyorum ;

AZİZ Yıldırım'ı seviyormusunuz?

Ben ise sevmiyorum.

neden sevmıyorsun vb.yorum yapacaklar yapmasınlar!

• Seviyorum
    44% (4)31% (4)36% (8)Oy Ver
  • Sevmiyorum
    56% (5)69% (9)64% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
ARTIK YETER! Tff'ye YÜRÜYORUZ! Ayrıntılar yakında sitemizden açıklanacak.

GENC FENERBAHCELILER

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• 32 yıllık Fanatik Fenerbahçeliyim 8 sene aralıksız kombinem vardı kaçırdığım maç sayırı 10 u geçmez bu sürede sana tek bir şey söylüyorum Aziz yıldırım artık s*ktirsin gitsin bu kadar pasif bir yönetim olmaz takımını liğme liğme doğruyorlar sen sivasta balık açıklaması yapıyorsun elazığda göz göre göre puanını çalıyorlar sen gerekeni yapacağız diyorsun kıyrıtık bir basın açıklaması yapıyorsun, bütün stadlarda koro halinde küfür edilirken ceza alan Fenerbahçe oluyor (gençlerbirliği maçı) sen fedarasyonu seçime götüreceğiz diyorsun sanane fedrasyondan kokla demirören gider başka bir kukla gelir eğer biraz yüreğin varsa dünkü Tolga aytörenin bildirisindeki ÇEKİLİRİZ açıklamsına uy o zaman Aziz yıldırımı sırtımda taşırım ama biliyorum ki yine bir icrat olmayacak biz yine önümüz kesildiğinle kalacağız

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• O kadar şike yapıp kulübünü rezil ettikten sonra üstüne üstlük hala utanmadan Avrupa'da en iyi takımımız kim diye sorup bir de üstüne utanmadan hala TFF'nin üzerine giden bir yöneticiyi asla sevmezdim yerinizde olsam yerinizde olmak mı dedim Allah korusun

0|1
    0|0
  • o adamın yüzünden tüm fenerbahçelilere acıyorum

0|3
    1|3
  • Seviyorum

1|2
    1|2
  • Seviyorum Çünkü Fenevbahçeyi batırmada üstüne yok :)

0|2
    1|2
  • seviyorum oyyyyy yerim onu ben :)

0|1
    1|2
  • Seviyordum alex i yolladigindan beri sevmiyorum kendisine saygisizlik yapti diye takimi ve taraftari dusunmeden gonderdi adami zor zamaninda o dusunmedigi taraftar yanindaydi ama

0|0
    0|0
  • Seviyorum.

0|0
    0|1
  • fenerbahce için kendini feda etmiş birisi sevilmezmi yanındayız büyük başkan!

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Evlat olsa sevilmez o derece şerefini kaybetmiş kulübünü tüm dünyaya rezil etmiş bir adam

1|2
    1|1
  • Sevmiyorum adam değil

0|2
    0|0
  • Bir galatasayalı olarak böyle başkanları severiz , işimize gelıyor asdfghh

0|2
    0|0
  • sevmiyorum

0|2
    0|0
  • ben aziz yıldırımı çok seviyorum bitanem o benim <3 Galatasarayımın en çok şampiyonluğunu gören başkandır o candır can o peltek konuşması yok muçok tatlı oluyov o zaman :D

0|1
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak Aziz yıldırımdan nefret ediyorum.

0|2
    0|0
  • Sevmiyorum

0|1
    0|0
  • azizin önünde domalırım o derece ^^

0|1
    0|2
  • evet seviyorumda sen hangi taraftar grubundansın ben 1453 denim.

0|1
    0|2
  • hıç sevmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...