BANA ACİL YARDIM EDİN FİKİRLERİNİZİ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

şimdi benim okulumda aynı ortamda takıldığım biri var, aralıklarla konuşuyoruz pek sık olmamakla birlikte yani ama sürekli aynı ortamdayız böyle birini neler yaparak dikkatini çekebilirim nasıl hoşlanabilir benden sizce? ve ayrıca sizce mutlu olan bir eski sevgileden (aynı okuldayız) en iyi intikam nasıl alınır ? iki sorum içinde önerilerinizi bekiyoruuum

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bence onun sevdiği şeyleri yap, hobileri varsa diğer arkadaşlarına ondan bahset. Emin ol onlarda gidip şu senin gibi onu yapıyormuş vs. vs. diyeceklerdir. Mesela herkesten farklı olabilirsin. Bu erkeklerin çok ilgiisini çeker. Sevgiliden intikam almaya gelince kendini yormaya gerek yok. Umursamaman ve mutlu olman onu mahvediyor zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Intikam pesinde kosma bence bu sekilde hem yeni erkek arkadasina zarar verirsin hem de kendini kucuk dusurursun sakin kalmak herzaman en iyisidir guven bana. Onun dikkatini cekmek icin ise hep onun yaninda ol hep onunla konus dertlerinde ilk sen ilgilen ve samimi konus boylece gidebilecegi kadar gider bol sansss...

0|0
    0|0
  • acil 0 rh - lazımsa geleyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...