Şampiyonlar liginde olası bir Bayern münih-Real madrid eşleşmesinde kim tur atlar sizce?

Bu sene avrupanın en iyi iki takımı olarak kabul gören Bayern münih ve real madrid olası bir şampiyonlar ligi eşleşmesinde karşılaşırsa sizce hangi takım tur atlar ? teknik ve taktik olarak cevaplarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

• Bayern münih eler çünkü...
    A seç
  • Real madrid eler çünkü..
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar ankete katılalım lütfen

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• samimi sölüyorum. bayern münihi de reali de seviyorum. ama real madride aşığım. koyu gs ve real madrid taraftarıyım. bayern münih eler diyorum üzülerek çünkü bayern daha farklı oynuyo oynayış taktiği başka. öyle bişey olursa inşallah real yener diyorum yinede

0|0
    0|0
    • =) 6 atmasına ragmen demek =) bayern çok iyi takım oyunu oynuyor çokta süper kadrosu var 2 sene önce madridi elemişlerdi zaten yarı finalde

• bende sen kötü dedin demedim. sen dedin ya robben tek başına bir takım. bende işte ronaldo olmadan da real yapabiliyosa bu realin büyüklüğünü gösterir demek istedim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence tur gidip gelir iki takımada penaltılara kalır orasıda şans işi çokmu hayal oldu :) Şaka bir yana Bayern 1 adım önde olur defansı daha iyi.

0|0
    0|0
    • ortashasıda daha iyi bence,hücum olarak eşitler robben ribery müller/mandzukiç, ronaldo bale benzema.

• ortasaha olarak bakarsak hangisi daha saglam üçlüye ship sence? javi martinez,toni kroos,bastian şıwanştayger vs xabi alonso,luca modric,angel di maria(ortashada 3lü ortasaha sol iç oynuyor) 2 sene önce eşleştiler bayern eledi izlemedinmi o maçları ?

• Tmm bende Bayern daha ağır basıyo diyorum işte.

• Zor da olsa Bayern tur atlar diye düşünürüm. Real'e göre daha iyi takım oyunu oynuyorlar ve yetenek olarak Madrid'li oyunculardan hiç farkları yok.

0|0
    0|0
    • yetenek olarak münihte çok adam var varken madridde ronaldo ve bale var sadece.

• Orada oluyorsa Barca'da finalde olursa İspanyol taraftarlar daha çok olur. Stat güzel taraftarları da iyi çok güzel atmosfer oluyor Benfica maçlarında.

• stad muhteşem ötesi süpre final olur katılıyorm.

• Bi' Real taraftari olarak '' Madrid'' diyorum..

bu sene Real cok iyi <3

0|0
    0|0
    • Seninle ne kadar zıt yönlerimiz var . O yüzden mi çekiyoruz birbirimizi ne ? O.O

• Laf agizdan cikti bir kere, haberin olsun unutmam kihkihkih.

O degilde Sow formasi disindakileri buyuk beden al, ben ilk maas hediyesimis gibi sana hediye ederim, kurnazlik vol 1 asdfgg.

• Aklin yolu birdir derler - ondan gsli olmamana sasiriyorum yaa :))

Doktor olmak icin ders calismak gerek, bende ders calisiyim bari, daha sonra seni sinir etmeye devam ederim.

See you later on!

• Çok zor bir tahmin ama ben Bayern taraftarıyım.

0|0
    0|0
    • şöyle bakıyorum bayernin ortasahası daha güçlü daha saglam,robben ribery gibi kanatlar madridi halla pamugu gibi atmazmı ?

• aynen gol yemiyor adamlar bekler lahm dünyanın en iyi sag beki,alaba dünyanın en iyi sol beki stoperleride taş gibi.

• Baska ne sandin bro.o yuzden sende benim gibi ol

• ben finalin el classico olacağını düşünüyorum. kupayıda real madrid alacak diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • Bayern münih kesin finalde olur hacı.hem soruma cevap değilki.

• senin dediğin karşılaşma olursa real geçer çünkü bu sezon çok iyiler schalke yede galatasaray tarifesi uyguladılar.

• bayern çok ayrı bir dünya hacı öyle böyle geçer turu

0|0
    0|0
  • real madrid favorim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...