Babam annemi aldatıyor... Ama babamı çok seviyorum...

Babamı çok seviyorum.. tombiş tombiş yanaklarını , ona sarılmayı.. babamı çok seviyorum.. Beni çok seviyor. Çok ilgili. ama annemi sevmiyor. annemde güzel bir kadın.ama kendini ezdiren ekonomik özgürlüğü olmayan biri. fakat babam annemi aldatıyor. bana o kadına aşık oldum diyor... annemde biliyor bunu .ama annem ben varım diye ses çıkarmıyor. Babam o kadını çok seviyomuş. telefonunda mesajları , resimlerini gördüm.. ama napıyım yinede babamı çok seviyorum.siz olsaydınız napardınız ?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• babanı seviyorsunda anneni sevmiyormusun ? annenle yer degiştir bakalım aynı şeyi sen yaşasan ne yapardın senin için böyle birseye katlanmak zorunda degil annen bu annene söylemesin babanada söyle ayrılın bitsinde hatta tut annenin evinde dedenlerin evine gidin inceldiği yerden kopsun bu durumda senin sucun senin günahın yok hata babanınıdır HATA VİCTOR AMCAM SÖYLE DEMİŞTİR

EGER RUHUMUZ KARANLIKTA KALIRSA GÜNAHLAR CIKAR ORTAYA SUÇLU GÜNAHI İŞLEYEN DEGİL SUÇLU KARANLIGI GETİRENDİR ...(SEFİLLER) ANNENDE SENDE MASUMSUNUZ ANNENİ ÜZME DÜNYANINI BİN BİR TÜRLÜ HALİ VAR UNUTMA SÖYLETTİR ME BANA İŞTE ... ÜZÜNTÜYLE GELEN BİRTAKIM MUSUBETLER VAR BU IZDIRABIN ÖNÜNE GEC AKLI SELİM DAVRAN . SANA YAKIŞANI YAP

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öyle babanın var ya..İlgiyi alakayı kes kızım sende..Annen baban kadar ağır basmıyo anlaşılan senin..Ya git babanla o kadının yanına ya da annenle kal babandan uzaj dur..alternatif yok öyle evlilik falanda yürümez. Zinhar katlanılacak bir durum değildir.

0|0
    0|0
  • Öncelikle ALLAH yardımcın olsun zor bir durum hem kendin hemde annen açısından . Ben annemi daha çok severdim çok o hertürlü şeyi göze aldıysa sırf ben varım diye göze alıyordur.Erkeğin gururu varsa kadınında onuru vardır.Bunu evladı için göze alan anne cennetten çıkmadır sahip çık...

0|0
    0|0
  • O kadını bul ve konus ... De kki de fukc you ...

0|0
    0|0
  • zor bir durum çok olagan bir şey en azından sizi terketmemiş annene yardımcıol bence

herkadın erkegini eve baglayabilir bu donanım vardır

0|0
    0|0
  • kahpe kaderemi yanayım sence ? üzüldüm be yapman gereken kendini kurtarmak ..

0|0
    0|0
  • Babamı sevmezdim.

0|0
    0|0
  • o değilde tombiş tombiş adamlarda iş var bu zamanda. kaçak et kesmekte üstlerine yok.

0|0
    0|0
  • anneyi tutan cocuklardır.cocukları için vardır ve sabreder...baban ile yüz yüze göz göze konus

0|0
    0|0
  • Hepsini bağrına bas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah başa vermesin evlerden ırak.Annemide alır o evi terk ederdim ne demekmiş başka kadın aşk meşk öyle baba olmaz sevgi ayrı bu ayrı tepki koymalısın.

0|0
    0|0
  • annenin durumu daha önemli.babanla ilişkinin devam etmesini istiyosan devam etmelisin.ama anneni ekonomik özgürlüğünü kazanması ve seni bahane etmekten vazgeçmesi için ikna etmelisin.edebildiğin kadar annene yardım etmelisin

0|0
    0|0
  • anneme babama benim yüzümden katlanmak zorunda olmadığını söylerdim annen kırgın babana her baktığında acı çekiyor onu daha fazla bu acısıyla yan yana durdurmazdım

0|0
    0|0
  • İkisinin arasındaki mevzuya karışmazdım.

Ayrılırlarsada ben kendi hayatıma bakardım .İkisinide sever sayardım.

0|0
    0|0
  • canım neden sen değilsin bnce ,bu sadece annenin kendsne güveni olmadığından arkasına sığındığı bir maske.annen yaptığı bir zanaat varsa onu teşvik edeblirsin örgü vs...braz kenedene güveni gelsin kadının babanı geri alsın o kadının ellerindenn..

0|0
    0|0
Yükleniyor...