Arkadaşlar squat yapıp faydasını gören var mı?

arkadaşlar tüm fotoğraflarda kalça üzerindeki etkilerini görüp başladım ama şu anda sadece bacak ağrısı çekiyorum kalçamda egzersizi yaparken en ufak kas hareketlenmesi yok gibi geldi bana. zamanla mı görebilirim etkiyi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• hareketi doğru yapman gerekiyor. eğer doğru yapıyorsan kalçann çalışmamasına imkan yok. etkisini hemen pat diye göstermez tabiiki.düzenli yaparsan 1-2 haftada bile fark eder biraz.

bu arada tebrik ederim, türkiyede ne yazıkki kızlarda spor yapma alışkanlığı daha kazanılmadı(erkeklerde de yeni yeni spor alışkanlığı artıyor). kalça ve mide çalışmanızı öneririm fazla kilonuz yoksa.

scontent-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1902804_427579037376152_1464565833_n.jpg

şöyle bir kızı niye türkiye'de göremeyelim ki?

ayrıca bu kanalı mutlaka takip etmenizi öneririm. bayanlar için mükemmel kalça programı var.

link veremiyorum youtube' a "Women's Big Butt Building Workout in the GYM! Part 1" yazın. kanal adı da " womensworkoutchannel". bu kanalıda takip etmenizi öneririm bayanlar olarak

kolay gelsin, sporu bırakmayın, türkiye de squat çalışan kız 1 değil 25-30 adım öndedir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ağrım var diyosun etkisi yok diyosun ah kızlar ah :D :D ağrı varsa iyidir çalışan birşeyler vardır ağrı geçince yenilenmiş olur kalça kasların şuan çok küçük oldukları için hissetmiyo veya hareketlendirmiyo olabilirsin zamana bırak asla vazgeçme yaptığın işten

0|0
    0|0
  • Kasların Açılmamış, esnek değil. Yani Odun gibi kasların, egzersiz yaparak Gevşeteceksın ve kaslarını düzenli olarak alıştıracaksın.. hemen pes etme 1 2 hafta sonra ağrıların kalmıyacak şikayet etmıyeceksın. sadece üstünde günün yorgunlugu kalıcak..

0|0
    0|0
  • kesinlikle etkisi olacaktır. hemen değil zamanla

0|0
    0|0
  • evet 100% etkisi vardir, bacak/kalca agrisi varsa dogru yoldasin demektir

0|0
    0|0
  • Yanında Birde Leg Press Yap Bomba Gibi Olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tam olarak çömelmiyorsundur baya bir çömelmen gerek

0|0
    0|0
  • eğer squatı doğru şekilde yapıyorsa bir haftada etkisini göstermeye başlar.

0|0
    0|0
  • ağrı iyidir

bellki sana şimdi şişiyor gibi falan gelebilir 1 haftaya faydasını görüyorsun

0|0
    0|0
    • kalça dikleştirmede kesin yararlı mı? istemdışı hızlı kilo alıp veriyorum etim sarkmış durumda

• tabi 1 numaralı hareket sıkılaştırmak için

Yükleniyor...