Kapat

Bu Akşam Trabzonsporun Şansı Nedir?

Gönül isterki 5 atalım ama 2-0 çok sakat skor gibi adamlar 1 tane atsa 4 atmak zorundayız savunmayı elden bırakmayarak ilk yarı 1 tane ikindi yarıda 1 tane atıp uzatmalara götürsek en azından. Gönül isterki eze eze yenelim ama zor siz neler düşünüyosunuz?

0|1
7|13

En İyi Kız Görüşü

• inşallah Trabzon yener ve turu geçer. yenmesi mümkün ama 3-0 yenmesii zor bence yine de imkansız değil. keşke deplasmanda ki bir golleri sayılsaydı..

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Deplasmanda iyi oynadılar attıkları gol sayılmadı evlerinde bunun hıncını çıkarmaları gerekirken hocanın yanlış tercihleri+oyuncuların kötü oynaması yenilgiyi hak etti şimdi tek amaçları ligde daha üst sıralara tırmanıp bizi Avrupa'da temsil etmeye devam etmeliler

0|1
    0|0
  • Şansı yok gibi ama kazanmasını çok isterim.Yenilse de canı sağolsun!Bugün günlerden TRABZONSPOR

1|1
    0|0
  • şansları var ama mükemmel olmaları gerek ilk yarıyı gol yemeden bitirmeleri lazım

1|1
    0|0
  • galatasaraylı olarak bu gun kalbim trabzondan yana umarım geçerler turu

1|1
    0|0
  • Ben bugün ki maçı izlemedim. Trabzonspor kendine gelene kadar da izlemicem. Olan bize oluyo sinirden geberiyorum. Düzelene kadar da bu böyle devam edicek yeter lan yeter anamızı ağlattı bu takım artık. Fazla aşk aşık usandırır hesabı.

0|0
    0|0
    • ben gsyi bıraktım sen trabzonu bırak kurtul :D Bayern München beni kendime getiriyor..

• hamsi omega 3 kaynağım bacım , zaten çarpılan hamsi ise sorun yok asdfghj

• inşallah yeneriz ordaki golümüzü yemeselerdi şimdi daha şanslıydık ama olsun trabzon dik oynar bu arada Trabzonspor oynayacagı zaman Türk takımı oynamıyormuscasına şuursuz medya ve başka takım taraftarlarının Türklükle zerre kadar ilgisi yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• işi zor yaa... :S

0|1
    0|0
  • Bir hamsinin yunusa dönüşmesi kadar imkansız..

0|0
    2|1
    • Hamsi deme küçüktür felan ama çarpar sende laflarını dikkat ederek konuşucaksın :)

• trabzon ıns yener ama bu kadroyla çok zorrrrrrr

1|1
    0|0
  • yenilmez ama turu geçemez herhalde çok zor ama imkansızda değil

0|1
    0|0
  • 0 0 biter..

0|0
    0|0
  • BUGUN TRABZONUN JUVENTUSU ELEME SANSI TRABZONLUNUN HAMSIYI BIRAKMA SANSIYLA ESIT :) AMA BIR GS OLARAK KALBIMIZ TRABZONLA ATACAK ;)

0|0
    0|0
  • Juve beraberlik için gelmüştir tahminim. Skor olarak 1-1, 2-2 veya 2-1'lik Juve galibi diyorum. İNŞALLAHHHH yanılırım

0|0
    0|0
  • Juventus alır gerçekçi olmak lazım 2 3 atar

0|0
    0|1
  • elenirler malesef

0|0
    0|0
  • 2-0 yenilir:)

0|0
    0|0
  • %1