Neden Fenerbahçeli arkadaşlar Galatasaray ile ilgili soru soruyor?

Kendi takımınız ile ilgilenseniz :)

Size ne bizden cok istiyorsanız Galatasaraylı olun

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Her Fenerbahçeli arkadaş alay etmeden dalga geçmeden Galatasaray hakkında sorular sorabilir buna kimsenin birşey dediği yok ama Gizlenipte dalga geçerek ya da Galatasaraylı numarası yapıp Galatasarayı komik duruma düşürmek istemek tam bir acizliktir.

5|1
    0|1
    • Bende onu diyorum bence onlar gizli galatasaraylı:)

• Baros sence sansimiz var mi Stambridgede?

• InsAllah geceriz turu. Sneijderi biraz pasif buldum ben dun, birde Drogbanin erken cikarilmasini yanlis taktik olarak gordum.

Erkekler Ne Diyor 12

• :) hakkın var helal

3|1
    0|0
  • dün sabahtan akşama kadar FENER lilerle dalga geçenler gs li dilmiydi bize nediyorlar akşam ne izliceksiniz biz benficayla maç yaparken çhelsea ile maç yaparkan böyle birşey demedik ama şimdi doğruya doğru ultraaslan denilen taraftar FENERBAHÇE nin en küçük taraftar grubu olamaz FENERBAHÇE taraftarları karekterli çünkü onun harici şampiyonlar liginde gs yi desteklerim tüm galatasaray taraftarlarına karaktersiz demedim.

0|2
    3|1
    • Gizli olup Galatasayalı numarası yapana ya da kostekleyene.

• Bana mantıksız geliyor şampiyonlar liginde rakibi desteklemek milliyetçi olunmalı

• şamp.l. desteklerim ben sadece gslilerin hatası var birazda o konuda

• çünkü en büyük eğlence 6alatasaray:)))

0|2
    2|0
  • Sorular tabiki sorulacak bn GS liyim diye FB sorusu sormicammı? :) Ama bazı FB liler gerçekten abarttı işi GS yatıp GS kalkıyolar :)

0|0
    0|0
  • Yok mreak etmeleri normal :)

ama bırakta galatasarylı olmak bize ayrıcalık olsun onlar oldukları yerde kalsın :)

0|1
    0|0
  • tabi tabi galatasaraylılar hiç fenerbahçe hakkında soru sormuyor melek gibiler onlar.

0|1
    3|1
  • Sorabilirler hakları. Beğenmezsen cevapta eleştirini yaparsın ya da hee der takmaz geçersin. Burada herkes her takım hakkında soru soruyor.

0|0
    0|0
  • aksine sürekli galatasaraylılar reklam niyetine soru soruyor ..

admin buraya gel ve istatiskleri çıkar

0|0
    0|0
  • bide gizlenip soruyor sanki Galatasaraylıymışlar gibi biz bunlara kısacası ''bukalemun'' diyoruz

0|0
    0|0
  • Galatsarayi vok kiskaniyoruz cunku =//

0|0
    0|0
  • gs li olmakmı.

0|0
    0|0
  • kafanmı güzel kızım sormasak desteklemiyosunuz diyosunuz sorsak niye soruyosunuz diyosunuz?

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizi kandıracaklarına önce kendilerini kandırsınlar Galatasaraylı rolleri yapıp Fenerliydim Galatasaraylı oldum numaraları yapıp Galatasaray'ı küçümsemeye çalışanlara yedirmeyiz biz takımımızı yürüyüşlerinde bile muhtaç olduklarını belli etmek için G.Saray forması giyip geziyorlar gerçekten yazık

1|0
    0|0
  • Sende şuan fenerbahceliyle ilgili soru sordun :)

1|3
    3|2
  • bence onlar ezikler boş ver

2|0
    0|0
  • Haklısın de deyim :D

2|0
    0|0
  • Dizi izle izle onlarinda morali bozuluyordur.

2|1
    0|0
    • Ben oynanan oyundan ve skordan memnun sayılırım bence şanslar şu durumda eşit

• Malesef takımda Sneijder in dilinden anlayabilecek futbolcu sayısı çok az en iyi Telles ile anlaşıyor bide dün sol kanat oynadı Sneijder sol kanat oynayacak bir oyuncu değil merkezde oynamalı Drogba oyunun sonlarında aldı ama hata yaptı Drogba kafa toplarında etkili ve arkadaşlarına servis yapan oyuncuydu

• 1. Levele göre fazla bilinçli bir soru olmuş bu.

1|0
    3|0
Yükleniyor...