Sizce euro 2016 elemelerinde gruptaki şansımız nedir?

A milli takımımız euro 2016 elemelerinde A grubunda yer aldı. link

gruplardan ilk iki sıradaki takımlar ve en iyi 3. direkt çıkacak, 3. bitirenler ise play-off oynayacak. sizce gruptaki şansımız nedir?

• 1. olarak çıkarız
    20% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • 2. olarak çıkarız
    60% (3)68% (13)67% (16)Oy Ver
  • En iyi 3. oluruz play-off oynamayız
    20% (1)5% (1)8% (2)Oy Ver
  • En kötü ihtimalle 3.lük ile bitirip play-off oynarız
    0% (0)16% (3)12% (3)Oy Ver
  • Biz bu gruptan çıkamayız
    0% (0)11% (2)9% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• en iyi 3.üyle 3. bitirenler arasındaki farkı anlamadım

0|1
    0|0
    • grup 3.lerinin en iyisi de ilk ikiye girmiş gibi gruptan direkt çıkıyor

• Tüm grupların üçüncüleri kendi aralarında kıyaslanır ve hangisinin kendi gruplarında topladığı puan en yüksekse o en iyi üçüncü ilan edilir ve şampiyonaya direk katılır. Diğer üçüncülerse kura ile birbirleriyle eşleşirler ve play-off denilen rövanşlı eleme maçı oynarlar. Play-off'u geçenler turnuvaya katılır. Bu arada 3. bitirenler ne peki diye aşağıda sormuşsun. 3. bitirenler, kendi grubu içinde en yüksek 3. puanı alan takımlardır.

• waovvvvvv müthiş anlattın. anladım :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Hollanda birinci biz 2.oluruz büyük ihtimal Çekler ve İzlandalılar da sağlam rakip ama ben Terim'e ve oyunculara güveniyorum Çarşamba günü gücümüzü İsveç'e karşı gösterip şimdiden güven aşılamalıyız başarılar Ay-Yıldızlılar

0|1
    0|0
  • Bizimkilerden Bi cacık olmaz kaç yıldır adam gibi kadro oturmadı zaten hep Bi eksiklik hep c dedim :)

0|1
    0|0
  • Bence sansimiz baya dusuk. Zaten milli takimimim neden basari yakalayamiyorum euro 2008'den beri.

0|1
    0|0
  • En kötü ihtimalle 3.lük ile bitirip play-off oynarız

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ben pek çıkabileceğimizi düşünmüyorum.

0|1
    0|0
  • Hollanda nın arkasından 2.olarak çıkarız en kötü ihtimal. Takım o zamana kadar oturacağı için.1.olsak yeridir.

0|1
    0|0
  • eğer bu gruptan 2. olarak çıkamayacaksak hiç gitmeyelim zaten

gelebileceklerin zorları gelmiş olabilir ama yinede bizim için çok sorun olmamalı.

kazakistan çek cumhuriyeti letonya izlanda kim ya grupta tek rakibimiz var hollanda

0|1
    0|0
  • en kötü 3. oluruz kısacası ALLAH kerim Fatih Terim.

0|1
    0|0
  • Hep aynı senaryo olur yine . Ne mi olur : Eğer çekler hollandayı yenerse kazaklar letonyayla berabere kalırsa bizde izlandayı yenersek averaj farkıyla hollandanın ardından ikinci çıkarız :))

Son maçlarda beklerim bunu :)

0|1
    0|0
  • 2. olarak çıkarız

0|1
    0|0
  • maalesef 3. oluruz yazık oldu

0|1
    0|0
  • İnşallah 2. olarak çıkarız

0|1
    0|0
  • 2. olarak çıkacağımızı düşünüyorum 1. Hollanda olacaktır büyük olasılıkla bu su getirmez bir gerçek... Biz ikincilik için çekler ve İzlanda ile çekişiriz İzlanda son zamanlarda ii işler yapmaya başladı zorda olsa ikinci olacağımızı düşünüyorum ben...

0|1
    0|0
  • bence yine eleniriz..çeklerle hollanda çıkar..bizimkiler izlandayı falan küçümser ama yenemez..olucak olanlar bunlar.

0|1
    0|0
  • 2. olarak cıkarız

0|1
    0|0
  • bizimkiler mal vallahi bişey olmaz

0|1
    0|0
  • 2. olarak çıkarız

0|1
    0|0
  • 2. olaak çıkaız bu sefer

0|1
    0|0
  • gruptan çıkarız rakipler kolay ama küçümsememek gerek

0|1
    0|0
  • 2. olarak çıkabiliriz heralde :)

0|1
    0|0
  • ben futbolcularımıza güvenmiyorum fatih e güveniyorum.

0|1
    0|0
  • b veya c şıkkı adam gibi teknik direktör olursa takımın başında

0|1
    0|0
  • bizden bir cacık olmaz bu tür turnuvalara katılmak için istikrar lazım o da bizde yok bizim yöneticiler anca ayda alacaği 200 300 milyar parayı düşünür gerisi hikaye 2016 yı da unutalım biz

0|1
    0|0
Yükleniyor...