Kızlar brezilya fönü yaptıran var mı?

Brezilya yönü yaptırdınız mı ya da yaptırmayı düşünür müsünüz? Etrafınızda yaptıran var mı? Memnunlar mi?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• yaptırdım ama memnun kalmadım kendi şampuanını ve saç kremini kullanıyorsun kullanmazsan bozuluyor ama kendi şampuanıda keratinli miymiş keratinsizmiymiş ne yani keratinn ne olduğunu bilmiyorum ama o sebepten saçlar hiç köpürmüyor saçlarım her gün yağlı gibiydi ama bir nevi de bakım saçlarım yumuşacık olmuştu genel anlamda memnun kalmadım. ayrıca şampuanı çok 55 tl ve 15 gün anca yetiyo.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 6

• benim çevremdekiler bu ara hep su dalgası yaptırıyo ya brezilya fönü çok daha pahalıya geliyomuş kullanmı zormuş

0|0
    0|0
  • yaptıranları tanıyorum ama çok iyi kuaförlere çok iyi ücretler ödemesine rağmen bir kaç hafta sonra bozulmaya başladı sonra da bin pişman oldu

biri de saçlarının mahvolduğunu söyledi kısaca önerecek kimseyi tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Şahsen Brezilya fönüne parayı bayıp bide üstüne saçtan zarar görüp saçlarımı bozamam. herşeyin doğalı güzel ben bunu şimdi anladım. çünkü inan bana saçlarımda denemediğim renk kalmadı hergün kuaförde fön maşa yaptırırdım evdede düzleştirirdim bazzen saçlarım o kadar yıpranmıştıki lastik gibiydi yanıktı yapay duruyodu ondan sonra değerini anladım herşeyin pişman olacağın şeyleri yapma brezilya fönü hakkında ne kadar bilgin varki nasıl güveniyosun ? bırak doğal hali daha güzeldir saçlarının

0|0
    0|0
    • Bu ara cok sık duymaya basladim yaktigini filan da duydum birde buraya sorayim dedim. Yok yaptirmayi dusunmuyorum. Bi ara esti sadece saclarimdan cook memnunum cok sukur

• Çok isterim:(

0|0
    0|0
  • arkadasım yaptırdı tam bır bonustu ve yaklasık 3 aydır kullanıyor

0|0
    0|0
  • Çok yakıyomuş saçı. Bende düşünmüştüm ama, saçı yıprattığını duyunca vazgeçtim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...