Burnum büyük arkadaşlar lütfen yardım edin nolursunuz ne yapmalıyım

Saygıdeğer Orta Doğu ve Balkanların 18 kasa altin portakal ödüllü sitesinin sakinleri merhaba. ben 19 yaşında 180 boy 75 kilolu atletik bir vücuda sahip esmer biriyim.facete çok güzel bir bayan ile tanıştım.ama gerçekten çok güzel biri narin ufak tefek böyle çocuksu ruhlu iyi yürekli biri.hergün fotoğraflarını öpüp yatmaktan monitor dudak izleriyle doldu taştı.aşık olmuştum.sanki Rabbim yaratırken benim de fikrimi almıştı.şimdi benim fotoğrafımı istiyor fakat burnum büyük.öyle biraz falan demeyeceğim büyük işte ne çok ne biraz.ve etli kemerli hemide uzun.fotoğraf göndermekten çekiniyorum şu an samimiyiz ve yalandan nefret ediyor onu geçiştirmemden rahatsız onun için daha fazla yalan söylemek istemiyorum ne yapmalıyım sizce.diğer yüz uzuvlarında bir anormallik yok.her ne kadar insanın içi önemli dese de inanmıyorum ona dış güzellikte önemlidir bence.bu arada yay burcu o hanfendi.siz olsaydınız ne yapardınız.özellikle bayanlar lütfen net konuşun kırmayayım diye alttan almayın.teşekkürler şimdiden

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• photoshop...;))

0|1
    0|0
    • yarın öbürgün buluşursak ? :) beni yanına çağırdı bile görüşmek için..

• boşver açıklama falan yapma..

• peki,teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 3

• Yay burcu kadınları fiziksel özelliğie fazla önem verirler

Kardeşim Burnuna mı aşık olacak senin

Kemerli burun bazı erkeklere seksilik bile katıyor

Özgüvenin yüksek olssuun

seni beğenmese bile kendine güvennn

0|1
    0|0
    • tahmin ediyordum kız iyi giyiniyor ayıptır söylemesi modadan da anlarım biraz ama insanın içi güzel olsun falan deyince gerçekten öylemi düşünüyor diyorum kendi kendime.ne olursa olsun en azından arkadaşım olmasını istiyorum onun çünkü çok kaliteli bir insan kaybetmek istemem

• Seni sevecekse burnunla sevsin, kafana takma biraz kendine güven

0|1
    0|0
  • Contouring makyajı yap burun küçültme makyajı cok belli olmaz merak etme :dd

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu konularda yalan konuşmamak en iyisi özgüvenini topla ve ne olacaksa olsun de yolla eğer kaldıramam dersen hiç konuşmadan ilişkiyi kapat kendini daha fazla yorma ilerde ağrır başın çekersin

0|1
    0|0
  • fotoğrafını gönder.. allah seni böyle yaratmış bişi diyemezsin..

1|1
    0|0
    • aslında böyle yaratmadı burnum normaldi 3 kez kırıldı :(

• takma kardeşim ya.. bende iki defa darbe yedim yamuk yapıcak bişi yok.. olumlu taraflarına baksın..

• sağol kardeşim

• seni seven o halinle sevsin sen burnunla mutluysan sıkıntı yok eger mutlu değilsen git estetik ol. çok güzel yapıyorlar 2 günde normal yaşantına devam ediyorsun.

0|1
    0|0
    • ben kendi başıma mutluyum onun diyeceklerini de kaldırırım ama işte kız mükemmel olunca insan kendini de mükemmel yapma uğraşına giriyor...

• Merak Etme At gibi Kızın yanında nice kro tipler geziyor yani onun için sıkıntı etme bir burunu :D

• sadece özgüven denenmiştir videonun yardımı olur sana :

link

0|0
    0|0
    • sağol ama kardeşim benim fit bir vücudum var bence dış görünüşte yüz hatları daha önemli gibi geliyor

• Ayşe eniştem gili çağır :D

• :D

Yükleniyor...