Galatasaray daha turu geçmeden neden üst turda barça ve real madrid gelebilir diyorlar?

sanki ingilterede kazanmış galatasaray üst turda real ve barça gelebilir diyorlar ingilterede fark yiyebilirde berabere kalabilirde sizce?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• fener şampiyon olmadan neden 2. belirleyin şampin fener diyorlar? daha önümüzde o kadar maç varken lig bitmemişken?

0|1
    0|1
    • biz şampiyonuz çünkü gs ise şamp liginde tur geçmeden geçilmiş gözüyle bakıyor

• teşekkürler :)

• bu arada korkmadım korktum tek şey birini kırmaktır :)

• biz işte burada yenceiğimize inanarak konuşuyoruz. evet beraberede kalabillriz ama 2-2 beraberlik ve üstü bize kesin galibiyet. 1-1 de de maç uzatmaya gider

0|2
    0|0
  • galatasaray asla fark yemez en kötü berabere kalır

2|1
    0|0
  • Kendi takımınla ilgilensene sana ne galatasaraydan.

0|0
    0|1
  • Adamlar turu geçecek sonuçta biz de geçeceğiz Madrid cidden sıktı artık bir farklılık lazım

0|0
    0|0
  • Siz neden fener sampiyon diyorsunuz daha lig bitmeden?

0|0
    0|0
    • o süper lig biz şampiyonuz şampiyonlar l. bende gs yi destekliyorum ama hayal kurmak saçmalık

• Hadi bakalim, sonradan Sabri reyiz kupayi kaldirirken nostalgi yapmayinda.

• fenerbahçeyi çok zor topladık bu sene şampiyon. olmamız halinde fener 2 sene üst üste şampiyon olur transferler filen derken teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 6

• Turu geçmeleri halinde bir sonraki rakiplerinin kim olabileciğini düşünmeleri gayet normal. Bu soru olmadı bence biraz boş bir soru oldu.

2|3
    0|0
    • çhelsea basit bir takım dil barcelona ve real madridi yenebilcek bir takım +daha turlar devam edicek.

• Galatasaray'ınd boş takım olmadığını dün gördük. Deplasmanda kötü oynuyorlar bu bir gerçek ama Chelsea iç saha dış saha fark etmeden defansif oynayan bir takım. Galatasaray bir tane atar turu alır gelir hiç belli olmaz. Galatasaray taraftarıda bu ihtimali düşünecek elbet.

• ben zaten geçmesin demiyorum İNŞALLAH geçer ama çok zor boş bir takım elbette değil ama lig üstünlüğü var bir keresinde.futbol 90 dakika tabi herşey olabilir.

• Zannedersem aşağıda sorulan gizlilerin sorularını kastediyorsun ama soruları soran arkadaşlar Galatasaray´lı değil oturmuş bazı Fenerli arkadaşlar işlerini güçlerini bırakıp Galatasaray´ın rakiplerinin hesabını yapıyorlar

0|1
    0|0
    • onları fenerli olarak görmüyorum ben o sorular tamamen dalga geçilmek amacıyla açılmış ama benim açtım soru gizli değil ve samimiyet le açtım.kötü düşünmedim

• Bir sene önce evet Egolarını tatmin ediyorlardı ama son zamanlarda çocuklaştılar ya da hala şu anda çocuklar.

• Galatasaray sizi neden bu kadar ilgilendiriyor.

2|1
    0|3
    • TÜRK takımı oldu için herkesi ilgilendirir.

• Senin isteğin buraya gsliler yorum yapmasın fbliler yorum yapsın

• yooo öyle birşey olsa hiçbirşeyin tadı olmazki

• geçeceğiz sorun yok yanii

0|2
    0|0
  • Turu geçtiğimiz takdirde gelecek rakibimizi düşünmenin neresi sorun anlayamadım?

0|0
    0|0
    • dier rakiplerinde turu geçmemiş daha onu geçtikten sonra düşünsen :)

• bahane değilki zaten tura olan inancımız bu schalkede burada bizimle berabere kalmıştı onlarda turun favorisiydi ama sonucu sende hatırlıyorsun demek istedim :)

• evet iyi olmuştu umarım buda böyle olur :)

• konusuyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...