Sevdiğim gözümün önünde ve başkasıyla..

aynı ortamda olduğumuz için hep yan yanayız onu çok seviyorum bilmiyor gözümün önünde sürekli başka kızlarla gülüyor eğleniyor şakalaşıyor aynı sınıftayız unutmak istiyorum ama hergün gözümün önünde olan birini nasıl unutabilirimki..ve sanırım en samimi arkadaşlarımdan birinden hoşlanıyor sevdiğimin başkasını sevdiğini ve onunla mutlu olduğunu görmek çok kötü bir duygu hemde gözümün önünde..ben artık çekilmeye karar verdim bir süre oda hoşlanıyormuş gibi yaptı sonra ilişkisini tamamen kesti. unutmak kıskanmamak için napabilirim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• unutursun.. emin ol gün gelecek güleceksin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sende sevgili bul bitane

0|0
    0|0
  • benim teklifimi kabul et desem. unutmak için ya yeni bir sevgili ya da derslerien ilgini artır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erkeğinin karaktersizlğine ver... ve öyle değersiz biri için üzülmeye değmez.. o yakınb arkadasında sana ıhanet etmıs.. o halde o da senınle cıktıgı halde yılısması yanlıs...

0|0
    0|0
    • yok biz hiç çıkmadık arkadaşım onu seviyomu bilmiyorum bahsettiğim çocuk sürekli onun yanına gidiyor konuşmaya çalışıyor

• o zaman bırak kendi halıne.. en iyisi bu.. senle olmak istese sana gelirdi...

• kendıne yakıstırana den,r...

Yükleniyor...