1 Milyar Dollarınız olsa ne yaparsınız ?

Mevzu olan para 1 Milyar Dollar.

Rakamın heybetini bir de sıfırlarıyla görelim ;

1.000.000.000 USD

Sıfırlardaki haşmete bakın. İnsanı hipnotize ediyor sıfırların çokluğu.

Bu paranın TL karşılığı 2.23 Milyar.

Böyle büyük bir para ne kadar yer tutar bir görelim ;

link

Ve asıl soru, sizinde "babacığınız" size saklamanız için 1 milyar dollar vermiş olsa bu parayla ne yapardınız ?

Çalma Kurban Olayım Ey Nazlı Bilal

0|0
9|25

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar parayı helal yolla kazanmam çok zor, yani hakkım değildir. Bütün parayı bir yere toplarım farklı açılara güzelce kamera yerleştiririm. Sonra birden hepsini aleve veririm yanışını izlerim. Videoyu da internete atarım. Eminim milyonlarca kişi izler. Ve tabi bende vermek istediğim mesajı milyonlarca kişiye vermiş olurum. Sanırım lidyalılar bile mezarından bana küfür eder. Ama biraz olsun insanların düşünmelerini sağlarım. Belki içlerindeki bir duyguyu uyandırırım.

Ayrıca yapabileceğim bir şey elbetteki bu parayı yardıma muhtaç insanlara veririm. Afrikadaki yoksul insanlar örneğin ama bu benim tek başıma altından kalkabileceğim bir şey olmaz. Yani tüm insanlığı harekete geçirmek iyiliğe uyandırmak benim için daha düşünülür bir şey.

0|2
    0|0
    • hahahaha, nihilist bir yaklaşım :)

Keşke Bilo paraları yanlışlıkla size sıfırlasa. Sizin elinizde bu paralar çok hayırlı yerlere gider demek ki.

• Çok güzel düşüncelere sahipsiniz.

• Çok teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 9

• Büyük bir kısmını bagis yapardim cunku o kadar parayla nirvanaya ulasma niyetim yok kalaniylada bos durmamak icin buyuk yatirimlar yapar ozelliklede topraga buyuk bir sirket kurardim hatta sirketler kurardim ev araba falan onlardan bahsetmiyorum zaten oyle bir paran oldumu alirsin her turlu ama isim yapmak onemli microsoft gibi apple gibi bir sirket kursam ve marka olsam ne mutlu banaa :)

1|1
    0|0
  • bir yat alırım.yatın içini ayakkabı kutusuyla doldurur sonrada babacığım maksimum güvenlikte saklıyorum derdim.su üstünde kimse tahmin edemezdi bizi.buna kim inanır reco ve oğlu bilo tabiki.

bu arada parayı da hiç sevmiyorum yahu.biri ne yapacaksınız dese kalakalıyorum.ama içi son derece iyi dizayn edilmiş bir tır hiç fena olmazdı.

0|2
    0|0
    • Uçak al uçak :)

*kısık sesle* uluorta konuşmaaa

Sümeyye geldi mi Sümeyye ?

• Sadece abdülhamit mi ? Ben en çok Hitler halini görüyorum. Bir ulusu uçuruma sürükleyen hırsız.

Biz yaşadık yaşayacağımızı. Ben arkadan gelenlere üzülüyorum.

• uzaklara çok gitmiyim dedim :) adam işte bas bas çocuk derken , asıl çocuk düşünmek hayal oldu bu ortamda.

• Sevgilime veririm geleceğimiz için beraber değerlendiririz.

0|1
    1|0
  • Ayakkabi kutusu fabrikasi satin alirim!

1|2
    0|0
    • Ayakkabı kutusuna milyon giriyor. Ayakkabı kutusu sizin olsun. Ben "babacık" istiyorum. Babacığım milyar dollar getiriyor.

• Allah size önce bir reza zerrab versin. Ondan sonra Bilo ile tanışmayı nasip etsin. En sonunda da babacık ile iş yapma şansınız olur inşallah.

SOn olarak Fettoş'tan da uzak durun.

• Veladdalin amin.

• Bir an gerçek oldugunu düşündüm düşünmeseydim daha iyiydi tüm hayallerimi gerçekleştirip gerisini bağışlardım sanırım. :D Bana harley davidson işi olmaz demiştin bu parayla o iş olur

0|1
    0|0
    • Ne Harley'si, uzay motorsikleti bile yaparız. Sonra da Mars'tan Uranüs'e kadar şube bile açarız. Ondan sonrada gelsin Galaktik krediler :D

• sevdicegimi yanima alirdim evde dizini kirar otururdu

geri kalanida iyi bir yatirim

0|1
    0|0
  • Kesinlikle sokak hayvanları ve barınaklar için kullanırdım kendi lüksüm için değil...

0|1
    0|0
    • Ben bir kediyim. Bana kutu kutu konserve mama almaya ne dersiniz ?

Ben ve çetem size minnettar oluruz.

• 2milyar yaparım

0|1
    0|0
    • 2 yetmez, 3 olsun, 3 de yetmez 5 olsun.

Bilo ! Sümeyye ! Koşun çocuklar. Yeni babacığınız burada.

• yatırım yapardım para getirecek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• o kadar parayi napiyim arkadasim. benim ailemden her birinin en güzel sekilde evi olsun. istediği arabasi olsun, her gun canimin istediği herseyi alabilecek kadar paramiz olsun. tatilimi eksiksiz yapabileyim. istediğim herseyi yapabileyim, esimin çocuğumun hayatini garantileyim yeter. bunlar bana yeter de artar. 100 milyon dolar bile fazla bu ihtiyaclarim için. Gerisini Allah olmayanlara versin derim ve fazlasi varsa dagitirim muhtaç kimselere. o kadar cok gariban insan var ki adam evine ekmek götüremiyor, çocuğuna sut alamiyor, çikolata alamiyor. Allah onlara gerçekten yârdim etsin ve kimseyi o durumlara düşürmesin. Haram para yiyenlerden de hesabi bir bir sorulsun ve ellerinden alinip ihtiyaç sahiplerine dagitilsin. Zengin fakire yârdim etseydi, kimse kimseye muhtaç olmazdi bu dünyada ama maalesef, insanlik namina seref namina bir sey kalmamis, adam yaninda açlıktan Ölüyor umrunda değil. Bu nasıl insanlıktır? Paranın peşinde koşmaktansa, iki kuruşumun birini karnı aç ve muhtaç bir çocuğa harcarım onu doyurmak için. Allah kimseyi vicdansız yapmasın!

0|1
    0|0
  • link al ben harcıyamadım en fazla 30 milyona kadar dustum illa yakalanıyom ...

0|1
    0|0
  • kasetim çıkmasın diye internete sansür koyarım birde herkesi tek tek izlerim.

0|2
    0|0
  • One be abi çok çok almıyım ben 1 milyon tl ver yeter :D

0|1
    0|0
    • Ben Bilo'yu patlatırsam söz sana da bir teklik çalışır :D

• Hahahahaha.

Bilal'den ne kopartırsam söz sana da vereceğim.

Acaba kriptolu bir telefon bulsak bilo'yu işletebilir miyiz.

- Alooo, oğlum

- Efendim babacığım

- Git evdeki paraları KS halkına dağıt.

- Peki babacığım

- Kalan paraları da diğer forumlarda dağıt. Alanlara "Yan forum - KS'den Doktor yolladı" dersin, "coldblooded abinin selamını iletti" demeyi de unutma

- Olur babacığım

• Bu çok bir para... Ama diyelim ki bir işim var, arabam var, evim var ve 1 yıl yetecek kadar da yiyeceğim var. Gerisi benim için hırsızlıktır, haramdır.

0|1
    0|0
  • -alo fatih!

+buyrun efendim.

-senin ev "bahçeli" mi?

+ee.. şey evet yani hayır..

-vay anasını ya.

+hemen taşınıyorum efendim

Gemicikler alırdım.

0|1
    0|0
  • başa bela baksana adam eritemedi 3 günde parayı sağa sola dağıta dağıta bitiremedi

0|1
    0|0
  • Belirli bir kısmını bağış yaparım. sokak çocukları için ev açardım belirli yerlerde. Geri kalan kısmını ailem için ayırır ben istediğim bir kaç ülke var onlardan birine yerleşir işime bakardım

0|1
    0|0
  • bugatti veyron 2014 model, 2014 model ferrari,boğazda villa,silah mahzeni,içki mahzeni,son model motosiklet,harem,atın takılar,bütün sağlık testleri,uçak almak,yat almak,karavan almak. daha birsürü sayabilirim

0|1
    0|0
  • faizini yerim bakarım keyfime faizinin bir kısmını da yardım yaparım.

0|1
    0|0
  • banker bilonun totosuna girsin :D

1|1
    0|0
  • İddaa oynardım biz insanoğlu aç gözlüyüz neden 2 katı olmasın ki ? derdim. :D

0|1
    0|0
  • 1 dolarını harcardım. 999.999.999 bırakırdım daha havalı soylemesı de zor

0|1
    0|0
  • balık tutmaya giderim her zamanki gibi.

0|1
    0|0
  • koskocaman başbakanın oğlu harcıyamadı ben hiç harcıyamam

çaldırırım o parayı ben bilale:)

0|2
    0|0
  • gayrimenkule önemli bir yatırım yapardım

0|1
    0|0
  • bankaya yatırır faiziyle geçinirdim :D

0|1
    0|0
  • Türkiyede genel ev olmayan şehir ilçe mahalle ve köylere genel ev açardım:)

0|1
    0|0
  • 5 milyon dolara dünyanın sanırım en iyi stüdyosunu kurardım.

0|1
    0|0
  • Oha o kadar paramız kalsa batarız.

0|1
    0|0
  • cok para ya adamı dondurur durur o para para sarhosu olur

0|1
    0|0
    • Varyemez Amca gibi para havuzu içinde yüzerdik.

• abi bozardı bızı ya

• Galiba haklısın.

Adamlar bizim duyduğumuza göre 1 milyar dollar NAKİT para sahibi. Daha kimbilir neler var ve daha da götürmeye devam ediyorlar.

O yüzden siz elinizdeki paraları sıfırlayın hemen.

• Benim ailem de çok zengin fakat para bana extra mutluluk katmadı. Harcayamayacağı paraların daha fazlasını isteyen insanları anlamıyorum, saçmalık geliyor bana.

0|0
    0|0
  • Küveti sütle doldururum kıçıma da buzlu badem sokarım

0|0
    0|0
  • gözlerden uzak yere yani kıçıma sokardım. la olduda sanki tıkacak yer arıyoz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...