Kapat

Galatasaray taraftarlarının chelsea maçında açtığı pankart

Galatasaray taraftarlarının chelsea maçında açtığı pankart hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

link

link

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde, o paraları anadolu klüplerine taşısalar borç batağından çıkarlar. Şerefsizlerin evinde tuttuğu parayla 10 tane messi alıyorsun. Amknun haramzadeleri.

2|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Allah yedirmez inşallah

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• Koskaca Türkiye Başbakanının adınının Hırsız olarak anılması gerçekten çok üzücü fakat bu duruma Başbakan sebep oldu Halkta doğal olarak tepkilerini ortaya koyuyor.

1|1
    0|0
  • Korkak değildir Gs taraftarı.

1|0
    0|0
  • Okadar yetimin hakkı inşallah onlara yar olmucak.

1|1
    0|0
  • enaz çarşı kadar duyarlı olduğumuzu gösterdik...sadece tarihimizle değil duruşumuzlada büyük olduğumuz bikere daha anlaşılmıştır...

1|2
    0|0
  • demokratik bir haktır.ama ülkemizde malesef insanlara en ufak bir muhaliflik gösterdiklerinde damgalanıyor.artık gına geldi bu skandallardan.ALLAH milletimize akıl,izan,iman ve cesaret versin sonra oy versin insanlar.

1|1
    0|0
  • iyi yapmışlar.

1|1
    0|0
  • bu kasetler kayıtlar gerçek değil.montaj olduğu açıklandı.paralel yapı ve fethullahçıların oyunu.

fethullah gülenin açıkça israil ajanı olduğu ve memleketimizi kaosa sürüklemek istediği ortada.inanmayın bu vatan haini fethullahçılara...

0|0
    2|2
    • daha 6 ay önce koyun koyuna gidiyorlardı

öküz öldü ortaklık bitti

asıl siz gözünüzü açın

birbirlerine düştüler hepsi bu

• tebrikler. güzel yazmıslar

1|2
    0|0
  • En guzel sessiz protesto :-)

0|0
    0|0
  • stattaydım kimse desteklemedi pankart açanları herkes ayıpladı.

0|1
    2|6
  • yesinler birbirlerini Fetuhlahcılarla partiler ve hükümet :))

0|1
    0|0
  • Futbola siyaset bulaşmamalı.sanatada tabiki

0|0
    0|1
  • İstanbulda genel ağrılık Fenerbahçe ve Galatasarayın ve Beşiktaşın(biraz daha az) maçlarına çapulcular ve sosyalist ağırlıkta olanlar takılır hükümet takmıyor bencede takmaması gerekiyor çünkü azınlıktalar, birde hallerine bakmadan sandıkta görüşürüz diye adiler zaten oy verdiğiniz yer belli neyin kafasındasınız adiler, spora siysaeti alet ediyorsunuz iyi b.k yiyorsunuz tebrikler. Fenerbahçeli olarak bu adiler midemi bulandırıyor. Azize bunlara bedava bilet veriyordur.

0|0
    0|1
  • Galatasaraylıyım stadlardan uzak olsun bu siyasetçiler ! Sosyal olaylara duyarlı pankartlar görmek daha iyi olur

0|0
    0|1
  • ya benim anlamadığım herkes protesto ediyor memnuniyetsizliği varda be akpye kim oy veriyor? son anketlere bakın akp çoğu yerde gene açık ara birinci?

0|0
    0|1
  • Helal olsun Galatasaray taraftarına diyorum.

İşte taraftar,işte duyarlılık...

Çokta iyi oldu,çokta güzel oldu tamam mı? :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şimdi yiyorsa bize cemaatçi desinler

1|0
    0|0
  • oyunu verme kardeşim ama gelipte futbolun içine etmeyin gerçekten galatasaraylıyım bu yüzden küme düşesek bile zerre acımam git defol sandıkta oy verme statlar maganda meydanı değil

0|2
    2|5
    • Magandalıkla ne ilgisi var. şiddet yok, hakaret yok, isim yok, üstüne alınan sadece hırsızlar. Önce haramzade rtenin öfke kin nefret ve hainlik dolu konuşmalarını dinle.

• futbola siyaset karışmasın diyorsan ona da karşı çık

• kardeşim statta yapılmasın siyaset benim takımım ceza almasın ben partici falanda değilim parti tutmam

Yükleniyor...