Off zormuş böylesi sevgi

adam beni sevmedi,terketti,ona ulaşmaya çalıştım reddetti.arkadaşız vs falan filan dedi hep kaçtı başka kızlarla çıktı,bir sürü kızla gönlünü eğlendirdi.en son mesaj atmış tersledim.whatsapdan da sildi. bide üstüne en yakın arkadaşıma asıldığını duyunca artık dayanamadım ağzıma ne gelirse midesiz,yaşının adamı ol cevremden uzak dura kadar söyledim.çıldırdı.tehdit bile etti.biz aynı işyerindeyiz.bu mesaj dan ilk gün sonra kahkaha falan çok mutlu idi.sonra ki günler çok az gördüm uğramadı odaya bu sabahta iş için bayağı sert bir şekilde kavga ewttik.hatta salak bile dedik neredeyse..şimdide özür dilerim mesaj çekmiş .ne dir sizce bu cocuğun derdi ..

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• seninki sevgi dğeil kuyruk acısı olmuş ablacım kendini ve bizi kandırma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bence bu durum bir ilişkiye dönüşse bile karşıda ki kişi sizin sevginizin farkında ve kendisi bişeyler hissetmiyor, bu durumu çıkar uğruna kullanacaktır. Çıkardan kastımı anlamışsınızdır umarım...

0|0
    0|0
  • Yav ne demeye adamın peşine düşersin de onun 1 yerlerini kaldırırsın ya. Onunla her türlü iletişimi kesmelisin.Yaşlarınız kaç?

0|0
    0|0
  • demekki sevgi yok sizde boşa ümitleniyorsunuz

0|0
    0|0
  • Siz sevipte kavuşamayan, kavuşupta sevemeyenlerdensiniz.

0|0
    0|0
  • Asıl senin derdin ne? Olmuyorsa olmuyor neden hala ona şans tanıyorsun. Tavrını koysan birşey olmaz.

Tehdit ettiğine dair kanıtlar varsa suç duyurusunda bulun...

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşamak seninle sadeceeee

0|0
    0|0
  • Adam değil de onu sevene sormak lazım nesini sevdin bu adamın?

0|0
    0|0
  • var istediği bişi anla işte :) yüksek ego

0|0
    0|0
  • adam kadınları eğlencelik görüyor daha ne olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ne olabilir sence sen onu seviyomusun bana mı öyle geldi? sana karsı hiç bir sey hissetmiyor sadece iş cercevesince kibarlık yapmak istemiş cünkü sonucta oda orda bir calısan iş ilişkileri önemlidir.sadece konu büyür diyekonuyu kapatmak istemiş bu kdar hadi gecmiş olsun sende cok dolasma onun oralarda iyice küçültme kendini bundan iş cıkmaz cıksa bile uzun sürmez sen zararlı cıkarsın

0|0
    0|0
  • ilk satırını okurken bıraktım.böyle adamdan hayır gelir mi?

0|0
    0|0
  • bence o seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • ya kızım niye uğraşıyosun yok saysana şu gerzeği!

0|0
    0|0
Yükleniyor...