Şampiyonlar liginde gruplarda 2.olan takımlar ?

Olimpiakos hariç hepsi bay bay dedi şampiyonlar ligine,olimpiakosunda işinin çok zor oldugunu düşünüyorum ben ayrıca,şimdi yorumum neden 2.olan takımlar ilk maçta teslim oldular rakiplerine sizce ?

• 1.torba takımları grupları 1.bitirince sürpriz olmadı haliyle
    50% (1)29% (2)33% (3)Oy Ver
  • Hayır ikinci maçlarda hiçbirşey belli olmaz
    50% (1)71% (5)67% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Daha belli olmaz Galatasarayın işi zor ama yinede şansı var eğer Galatasaray Chelseayi eleyip sonrada Olimpiakosla eşleşirse Türkiye tarihinde en iyi çeyrek final kurasını çekmiş olur ben Manchasterin Olimpiayakosu yeneceğini düşünüyorum ama turu yine Olimpiakos atlar

0|1
    0|0
    • galatasaryın chelseayi elemesi imkansız.

• Ben öyle düşünmüyorum 1-1 iyi bir skor olmayabilir ama imkansız değil geçebilirler turu

Kızlar Ne Diyor 3

• Gorende ikinci maclar oynandi sanacak. Doksan dakikkada cok sey degisebilir. Arsenal ve galatasarayyin sansi suruyor bence.

0|0
    0|0
  • İkinci maçlarda her şey değişebilir Galatasaray-Chelsea maçı misal

0|0
    0|0
  • Hayır ikinci maçlarda hiçbirşey belli olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Galatasaray! ın şansı var

0|1
    0|1
  • hangi Türk takımı Madrid Juventusun olduğu gruptan çıkabilir sorarım size ? bu akdar basit konuşmayın Avrupada yıllardır en iyi başarıları Galatasaray yakalamıştır yapmadığı şey değil Galatasarayın şansı yüksek dün 2.yarıdaki o savaşma arzumuz chelseayi defansa yıktık resmen adamlar süreye oynadı

0|1
    0|0
    • 10 dakika baskı kurdunuz onun dışında ortada bir maçtı hatta ilk yarının tamamında chelsea üstündü,poziyonlarda chelsea daha fazla poziyona girdi,juventusu tamamen şansla geçtiniz.

• 10 dakika mı ? maçı izlememişsin evet hepsi şans zaten bu fenerliler çok komik ya :D futbolda şans yoktur başaramıyorsan mazeret aramıycaksın adamlar full defans yaptı 2.yarı kadıki yere düşmeler yatmalar vs kazanamıycaklarını anlayınca oyunu soğuttular resmen

• ikinci maçlarda hiçbirşey belli olmaz

0|0
    0|0
  • İkinci maçta da olmpiakos çok akilli oyncak tur atlcak adim gbi emnm bir gol yese de kapanacak tur gelcek manu elncek

0|0
    0|0
  • olympiakos turu geçebilir manchester cidden kötü.

0|1
    0|0
Yükleniyor...