Canının yanması nasıl birşey ?

merhaba arkadaşlar sizinle bir derdimi paylaşmak istedi.benim beş yıllık bir ilişkim vardı.düzgün yolunda giden bize göre ...

kendisi bursalı ve ögretmen oldugu için yaz tatillerini ailesinin yanında geçiren ama ailesine beni kabul ettiremeyen biriydi.. çoks evdim hemde çok yalvardım bitmesin gitme diye ama hiç fayda etmedi..

annesi 2012 haziranda vefat etti bu yıkıldı bizi istemeyen annesiydi ve annesi ölürken köyden bir bayan ile evlenip beraber görmeyi çok istediğini söylemiş ve bu söz bizim ayrılma sebebimiz oldu bir ayrıl bir barış bir yıl öyle geçti ve tayini çıktı bursaya gitti 2013 de agustos ayında aramalar konuşmalar kesildi ve ne ses ne soluk hiç birşey yok möylece gitti altı ay sonra dayanamadım mail attım ama hala ona da cevap yok ... diyorum bu sevdiğim adam olamaz sevmemiş diyorum o kızla evlenmedi çünkü o kızın kendisini istemediğini kendisi de çok iyi biliyor ... ne yapmam ne düşünmem gerektiğini bilmiyorum

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok basit unut artıkonu bazan akıntıya karşı kendinibırakmayı bileceksin zaman ve yaş hızla akıyor bende aptalca 7 sene birine takılı kaldımşimdi pişmanım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ahahhahahaa sana müstahak.

Kim dedi seni terkedicek bir mahlukla 5 yıl geçir diye sana?

Benim gibi erkekleri saf diye beğenmezsiniz ya, o popüler erkekler de sizi terkettiğinde içimin yağları eriyor. Kendin ettin kendin buldun. Bizim gibi delikanlılar varken, ölmüş annesinin lafıyla seni terk eden bir ruh hastasını tercih etmeseydin. 35 yaşına gelmişsin hala milletten tavsiye bekliyorsun 15 yaşında çocukların takıldığı bir sitede!

Derdine yan sen derdine yan :P

Merak etme be, zamanla unutursun. Önemli olan ders alman. Bir daha bir 5 yıl daha kaybetme. Benim gibi insanlar arasından seç sevgilin olucak kişiyi...

0|0
    1|0
  • Anlaşılan çok sevmişsiniz ama her erkekte olduğu gibi, araya azcık soğukluk girse erkeğin duyguları değişir. Sizin ilişkinizin arasına soğukluktan çok aile girmiş bu da bu ilişki için devam edemez anlamını taşır. Bu saatten sonra attığınız her mail her mesaj veya çağrı, onun gözünde sizi biraz daha düşürecektir.

0|0
    0|0
  • Olay basit artık ayağı sağlam ve seni ciddi anlamda hayatında istemiyor. Başka biri ile olma olasılığı yüksek.

0|0
    0|0
  • Boşver değmez. düşünme

0|0
    0|0
  • siz sevmişiniz ama karşınızdaki sevmemiş

0|0
    0|0
  • sana dönüş bile yapmadıysa eğer vur k..çına tekmeyi gitsinnnn ;)

bizler gibi bukadar sevgiyi aşkı arıyan okadar insan varken elbet

bulursun gerçek aşkı ;)

0|0
    0|1
  • sen o adamı unt manyak mısın ya o değer vermez sana seni haketmiyorr düşünmeeee

0|0
    0|0
  • içinde yanğınlar depremler oluşur tarif edilemez yaşanır

0|0
    0|0
  • bacım giden gitmiş bitmiş bu ilişki yeni aşklara yelken aç takma zaten yalan dünya :)

0|0
    0|1
    • Ah yalan dünya, yaaaalaaaan dünya, yalandan yüzümeeee gülen dünya!

Kızlar Ne Diyor 3

• o seni sevmiyor çoktan bitirmiş kafasında. bence unutmaya bak. hayatına devam et. sevse seninle her şekilde beraber olurdu emin ol. bir ömür yanında görmek istediği kişi sen değilmişsin malesef

0|1
    0|0
  • o seni sevmiyor bence unut derim cok kosma pesinden

0|0
    0|0
  • bence seni sevmiyor sanıyorum seninde üzülmeni istemem aslında ama ondan geri dönuş olmaz canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...