Sevgilim başka bir kız arkadaşına

yakın zamanda altın bileklik almış. bunu tesadüfen öğrendim.

doğumgünü nedeniyle aldığını söylüyor ve ben inanmıyorum

daha bana böyle bir hediye almış değil!

ayrılmayı düşünüyorum

beni sevdiğini biliyorum.

istersem arkadaşlığını bitireceğini ve olayı çok büyüttüğümü söylüyor

sizin fikirlerinize ihtiyacım var

amacı ne olabilir

0|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• ya yuh ya altın almış bide ayrıl tabi sana önem vermemişmona vermiş şerefsiz

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ayrılda kurtar çocuğu kendinden yazık garibime :D

0|0
    0|0
  • Ayrılda çocuk kurtulsun doğum günü demiş işte git öğren ne zamanmiş doğum günü kızın bu kadar büyütmeye ne gerek var salak bir bileklik yüzünden

0|0
    1|0
  • erkek arkadaşının amacı ne olursa olsun, sen onu uyardıktan sonra akıllanmışa benziyor. bundan sonra öyle bir hata yapıcağına inanmıorum şahsen ;)

1|0
    0|0
  • bir insanın karşı cinsten birisine bir hediye alması , onu sevdiği anlamını taşır. sana almadıysa , seninle uzun süreli bir ilişki düşünmediği sonucunu çıkar. ayrıca sana arkadaşlık bitirebileceği gibi bir cümleyi kurması bence bir rest çekme hareketi ve çok yanlış. Bu insana HAKETTİĞİNDEN fazla değer verdiğini düşünüyorum. Ona ihtiyacın olmadan da mutlu olduğunu gösterecek özgüveni yüksek bir duruş sergilemen harika olur...

0|0
    0|0
    • hediyeyi aldığı kişiyle olan arkadaşlığını bitireceğini söyledi, benimle değil

• Ben bile sevgilimde anlaşım max 20 Tl hediye alacağımıza söz vermiştik, seninki başkasına altın alıyor.Enteresan.Yorumsuz

0|0
    0|0
  • Kendini gizlemeseydin keşke senden 2 kat daha fazla uzak dururduk.

0|0
    0|0
    • niyee

• Niyesi var mı çocuk hiç birşey yapmamış bir ilişkiyi bitirmek senin için bu kadar kolay ise yorma onu boşuna.

• Senin sevgili bence idare ediyor

1|0
    0|0
  • gönder gitsin

0|0
    0|0
  • değerli bir arkadaşı olabilir.. bu kadar büyütmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • eğer ona senden daha reğerli hediyeler veriyorsa iyi düşün derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sana doğum gününde pırlanta almazsa bunun üzerine salla gitsin ^^

0|0
    0|0
  • Sana hiçbirşey almamış olup o kıza altın bileklik almış olması oldukça kafa karıştırıcı gerçekten. Bence sana olan sevgisinden bu kadar emin olma.

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşına altın bileklik alacak kadar bonkör ve düşünceliyse sana hiç almaması ilginçç bir o kadarda kötü birşeyy ama ben olsam eğer beni sevdiğine gerçekten inandıysam ve bende seviyosamm o kişiyle arkadaşlığını bitirmesini isterdimm ve çokk tepki verirdimki tekrar böle bişe yapmaya cesaret edemesinn...

0|0
    0|0
  • hic öyle trip yapan kafa ütüleyen biri değilim fakat bu durumda hayattan bezdirrm onu...ne demek ya...altin bileklik...direk pirlanta alsaydi bari...yanlis secm olmus birak ya bide rest cekiyo istersen görüsmem diye bence sen onla görüsmeyi birak akli basina gelsn

0|0
    0|0
  • sanada alsın aynısından bıde kızınkınıde gerı ıstesın D::D

0|0
    0|0
  • sen ona de ki : aldıgın gibi gerı alsın o bilekliği ama oyle zırt vırt cümlelerle degıl. sevgılım oğrendı kızdı üzüldü gerı ver arkadaslıgımızda bıtıyo desın. o zaman bakakta gorek

0|0
    0|0
  • yuh anasnı benim erkeğim gdicek bir kıza hediye alıck fena yaparm onu

0|0
    0|0
Yükleniyor...