Güzel bir kadın gördüğünüzde ne yaparsınız? ne geçer içinizden?

Şöyle güzel bir sevgilim olsa diyorum hep :) ama dememle kalıyo. Bu bana bakmaz diyip arkamı dönüp gidiyorum. Sorun kadınlara karşı olan hassasiyetim fazla güvensizim bu konuda kendime aslında yakışıklı sayılırım ama insanın kendini sevmesi önemli. Tipsizde olsan bunu karşı tarafa belli etmelisin

Güncellemeler:
Anlaşılan birşey geçmiyor. Yaşadığınız yerde güzel insanmı yok acep

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• gerçekten güzel hatunmuş derim

0|1
    0|1
  • yakışıklı erkek ya da kız derim sonra aklıma hiç gelmez banim gözüme daha çok davranış ları kalbi düşünceleri gelir 100 yıl geçse unutmam gel gör ki tip hafızam zayıf

0|0
    0|0
  • işte siz böyle yaptığınız için güzel kızlar öküzlere kalıyo hep!

0|1
    0|0
  • Hay maaşallahh, Allah sahibine bağışlasın derim ..

0|0
    0|0
  • güzel gördünmü süzücen :D

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi kiskaniyorum ama cok nadiren :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bunu az sayıda kadın için hissedebilirsen o zaman olmuşsun demektir bilader. Öncelikle şıpsevdiliğin gitmesi lazım :) Hali hazırda dershanenin maliye bölümünde çalışan bayan için de ben aynısını hissediyorum ama benden banko 3-4 yaş büyük duruyor o yüzden ben de senin gibi hissediyorum şimdilik. Bu güzel kızları çevrenden seç, Onlarla zaman geçirmeye çalış. Okula kaydolduğu ilk gün kızlarla alışverişe giden bir arkadaşımı tanıyorum :)

0|0
    0|0
    • Üniversite 3 deyim sınıfta hiç arkadaşım yok ne diyon sen :D

• O çok güzel olan kızlar falan var ya, onlar da insan hacı :D Yani konuşma, etkileşimde bulunma gibi faaliyetler işe yarıyor. Tabi öncelikle yakın çevrenden başlayacaksın. İnsanları sev (gezici olarak yeşili daha da çok sev diyorum orası ayrı ) ve onlarla konuş. Futbol, basketbol, satranç, fotoğrafçılık gibi etkinliklere katıl ki bunlar sosyal olarak ilerleyebileceğin ve arkadaş edinebileceğin faaliyetler. Yani kendini eve/yurda kapatma, kapiş amigo? :)

• bunu da bir insan evladı s*k*yor diyorum..

0|0
    0|1
  • üfff yavrum acaba hepsi onunmu diye iç geçiriyorum içimden

0|0
    0|0
  • allah özenmişte yaratmış derim :)

0|0
    0|0
  • leopar tayt ise . of off

1|0
    0|0
  • Bunun kesin mal bir sevgilisi vardır diyorum = )

0|0
    0|0
Yükleniyor...