Kaçınız çıplak bedenler karşısında gözlere bakıcak kadar adamsınız diyen kızlar sorum size..

"Kaçınız çıplak bedenler karşısında gözlere bakacak kadar adamsınız diyen" kızlar kaçınız dolu cüzdanlar, son model arabalar, limitsiz kredi kartları, genel müdürler, patronlar yöneticiler ceo lar karşısında tav olmak dibi düşmek yerine karşınızdaki insanın kılık kıyafetine mal mülküne makam mevkisine bakmadan sadece sevgisine sadakatine adamlığına bakıp ona değer verip bir ömrü onunla geçirmeyi seçecek kadar "adam"sınız?

Güncellemeler:
"adam" kelimesini cinsiyet değil şahsiyet anlamında kullandığımı anladığı halde anlamazdan gelenlere özellikle teşekkür ediyorum :) soruyu sorarken hanginiz adamsınız ya da değilsiniz anlamında ya da sizleri eleştirmek anlamında sormadım deyim yerindeyse "paraya tapan" insanlara olan öfkemi paylaşıp sizlerinde bu konudaki fikrini-tepkisini öğrenmek istedim işin özeti bu.

0|0
17|18

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Karşıma o kadar zengin adamlar (ve evet bana ev araba almayı dahi teklif edenler) çıkmasına rağmen, gittim sevdiğim adamla kirada oturmayı tercih ettim. Evimde huzurum var. Param yok ama en azından aç değilim.

Kapiş?

1|3
    1|1
  • Bu devirde kadın karşısında bozulmayan adamı,para karşısında bozulmayan kadını bulmak mesele zaten.Aslında aynı şeyi farklı şekilde söylemişsin.

2|4
    1|0
  • Tabii ki mal mülk önemli değil. Önemli olan erkeğin helal yoldan kazanarak çalışkan olmasıdır.

Ayrıca insanın durumu bugün iyi değilse yarın iyi olabilir. Yeterki çalışmayı bilsin.

Şöyle bir söz vardır, güzelliğine güvenme bir sivilce yeter malına güvenme bir kıvılcım yeter.. İllaki Allah'a güven İllaki Allah'a güven.

O yüzden para benim evliliği düşüneceğim adamda ilk sırada asla gelmez.

1|0
    0|0
  • Ben kendimi biliyorum. Kendim gibi birini istiyorum. Bi genel mudur olsaydim, genel mudur isterdin sanirim ama ogrenciyim ogrenci istiyorum galiba sacmaladim.

0|3
    1|1
    • hahhha :D sonunu toparlayamamışsın :D

• bencede iyi başlayıp kötü bitirmişsin :) e Allahtan ev hanımı değilmişsin diyip tüy dikiyorum bende :))

• fahişelik ruhumda yok.çok delikanlı kadınım.

2|3
    1|0
  • değiliz iyide biz adam değiliz zaten kızız yok yani bu söylediklerine karşı koyabilecek kadın yoktur çalışın kardeşim sizde :p

1|0
    1|2
    • Hadiya arkadaş anneniz babanız sizi nasıl yetiştiriyor anlamıyorum

• herkes istediğini tercih etmekte serbest daha iyi hayat koşullarına herkes sahip olmak ister kızın sizi değilde daha iyi durumdaki kişiyi tercih etmesi gayet mantıklı bir seçim

yani benim görüştüğüm insanda benim yerime işi olan bir kadını tercih etti ben çalışmıyordum

şimdi sizde iki kızdan güzel olanı tercih edersiniz gerçekler bunlar kabullenin sindirin abi acı gerçekler bunlar dağada güçlü olan hayatta kalır :p

• doğada olacaktı

• para benim için önemli değil önemli olan miktarı

1|4
    1|4
  • arkadaşım o kadar zenginler zaten zengin iş adamlarının kızlarıyla birlikte olurlar

tamamen iş çıkarları için.

ben aşk istedim para buldum.

bilseydim para isterdim.

Aşk tezatlarda gizlidir..

1|0
    1|1
  • çok mu pembe dizi izledin bilemedim ki.. beynin bulanmış sanki.

1|1
    0|4
  • Ben açıkçası çakal pislik çukurundan burnu çıkmamış beni sadece bir meta olarak gören bir zengindense evini yurdunu bilip yanıma yakışan gözleri ışıldayan bir erkeği tercih ederim.

Açık ve net!

Kimsenin oyuncağı olamam üç kuruş için ben aşk kadınıyım!

1|0
    1|2
    • Bu devirde kaldımı bu ya peh

• zengin diye çakal pislik olması gerekmez zengin olup efendi olanda birsürü insan var benim kast ettiğim zengin itibarlı bir adama gösterilen ilgi alaka sevgi saygı neden sıradan bir adama gösterilmiyo? ye kürküm ye..

• yaa boşversene bugüne kadar sevdiğim admaların hiçbiri zenggin değildi.

eee sonuç?

yalancının teki ikiside.

siz sanki adam gibi seviyorsunuz da sızlanıyorsunuz ancak.

siz peki sizi gerçekten seven kızların kıymetini biliyor musunuz?

• seçtikde noldu 6 yılımı yedi oysaki sevgisinden başka hiçbir şey istememiştim.. ne işi vardı ne parası ondan beklentim olmadan sevmiştim onu.. onunsa bana verdigi tek sevgisi yalandı

1|0
    1|1
    • bi de böyleleri var evet.

parasına puluna bakmayız sevgisine bakarız o da yalan çıkar.

• valla öyleleride geldi ama tipleri iyi olsaydı sevebılseydım olurdu neden olmasın kotu bır sey mı ?

0|1
    0|2
  • Ben adam değilim bayanım ZAaaaaaaa:D

1|0
    0|6
  • her iki cinsin de zaafları var demek ki , sorun yok o zaman..

0|0
    0|1
  • biz ADAMmzda ADAM gibi ADAM yok diye yanliziz

1|0
    1|4
  • Ben hicbi zaman paragoz bir kiz olmadim.anladim ki hata etmisim ama hicbi zaman farkli türlü olamadim istesemde olamam vicdanim buna uygun degil ama sunu anladim kötü olan kazaniyormus

0|0
    0|0
  • Adamı ben kadınım

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• 5 yıldız verıp,herkese bır !adam bulmak dılegıyle'' dogum gunu dılegımı dıler kacarım:))

0|1
    0|0
  • ne diyosan...bunun cvb ı belli herkes adam arar iş icraate gelince mal mülk ister bunu kadın da yapar erkekte yapar

0|1
    0|0
  • Bilader cok isyankar ve biraz da güzel olmuş. Hepsi için değil ama bir cogu için geçerli bir soz yazmışsın. tebrik ederim.

0|1
    0|0
  • güzel soru kardeşim ama genelleme yapmamak gerek iki türlüsünden de var erkekte de bayanda da var bu sonuçta ama güzel noktaya değinmişsin kardeşim tebrikler.

0|1
    1|0
  • soruna kafadan 5* veriyorum arkadaşım. bravo müthiş bir tespit olmuş bu

0|1
    0|0
  • 5* sonuna kadar hak eden nadir insanlardansın.

0|1
    0|0
  • kadınlar için önemli olan para değil ki miktarı. genellemek doğru değil bence hepsi öyle değil tabi ama büyük bir çocunluğu öyle. aslında onlarda da suç yok. genç kızken başlar aile tarafından parası olsun muhtaç olma bilmem ne felan. kız da haliyle ona yöneliyor. eğer ailesi de fakir bir aileyse kendimi kurtarayım mantığıyla düşünüyolar. biz toplum olarak böyleyiz. görmediğimizden olsa gerek.

0|0
    0|0
  • Çok film izleme sen kardesim:D O dediğin kadın potansiyeli bu sitede yok zaten.Daha farklı ortamlarda dile getir sen bunu bence :)

1|0
    0|0
  • ve para sevgiyi yener.param olsa zaten sevgiyi aramam.önüme gelenle tek gecelik şov yaparım :D

0|1
    0|0
  • Zor dayı yaw!

0|1
    0|0
  • Soru kızlara olduğu için bir şey demeyip 5* çakıyorum arkadaşım..

0|1
    0|0
  • adamsın reyiz :D:D

0|1
    0|0
  • İyi olmuş 5 yıldız verdim

0|0
    0|0
  • ünlü bir düşünür;her kadın zengin koca peşinde koşan veya hayal eden bir hayal perestdir demişti.

0|0
    0|0
  • Dedigin sadece dizilerde var:)

0|0
    0|0
    • sen niye kızdın bakım kibar çocuk.kimse bişiy yapamaz bana,hakkından gelirim,eyvallah.

• siz hiç gördünüzmü sokakta ki çocuga aşık olan kız ? kızlar size aşık olmaz cüzdanı nızın içindekine aşık olurlar.

0|1
    0|0
  • Kızlar : Önce güzel, yakışıklı olsun sonra para olsun ... ben onu adam ederim

Erkekler: Güzel olsun, ben gezdim tozdum ama o nun ilki ben olayım , benim olduktan sonra nasılsa ruhu duymaz simdilik idare edelim çekelim nazını ...

Kız erkek olmadan once insan olmalıyız bence .. bu benim içinde gecerli .. bunu basardıgım gun gercek askı bulacagıma inaniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...