Telefon la başınıza gelen ilginç olay varmı

az önce telefon çaldı açtım cevap veren yok fakat iki bayan hararetli tartışıyor küfürün bini bir para o şekkil arada banada saydırıyorlar

neyse baya dinledim baktım cevap hala yok

ben aradım dedim bütün konuşmalarınızı duydum

ne dedi az önce sövdüğünüz kişiyim şok oldular sezsizlik

oldu sonra özür dilemeler falan az öncede yanıma geldiler ikiside

hem mahcup hem utanmış bir şekilde

özür dilediler konuştukca çok komik olduğu ortaya çıktı

gülmekten yerlere yattık:

sizinde başınıza geldimi böyle şeyler?

0|1
12|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Az önce başıma gelen saçma olayı anlatayım.

x bankasından kredi kartı limiti için aradılar. Onaylamak için 1, reddetmek için 2'ye basın dediler. Yanlışlıkla elim kaydı, 1'e bastım. Az kaldı, babam da bana basacak. Iptal de edemedim. Aman, neyse tutarım artık elimi...

0|2
    0|0
  • Dün eşimin başına gelmiş.

Birisi aramış uzun uzun yetişemeyince geri eşim aramış. Hayırdır beni aramışsınız buyrun falan...

Kız demiş k.bakmayın yanlış oldu. Eşim hıı falan demiş iş için aradılar sandığı için. Kız demiş hayırdır bir haber mi bekliyordunuz? Eşim iş arıyorum o yüzden sandım falan demiş. Kız ne işi demiş eşim garsonluk demiş.

Sonra kız benim bir tanıdığımın cafesi var bir sorar numaranızı veririm demiş öyle kapatmışlar. arfhewkdcx

0|1
    0|0
  • ben de böyle bir saçmalık yaşamıştım.Lisedeydik,kızlar toplantısı yapmıştık gecenın 3ü filandı.Bi arkadasım cok sinir oldugu bir kızı anlatıp duruyodu işte kız bir çocuktan hoşlanıyomus,çocugun sevgilisi varmıs ama ayrılma durumundalarmıs filan filan..Beni gaza getirdi bunlar gizliden arayalım işte cocugun sevgılısıyım de sıç agzına diye.:D bende içmişim kafam güzel actım telefonu agzına sıctım kızın uzak dur o* fılan neler dıyorum ama bı baktım ses degıstı.Kızın annesı almıs telefonu ben şok tabi en son ''seni bulucam kızım sen bak gör,hakaret davası acıyomuyum ben sana'' dıyerek kapattım.Kafa ayıldı tabi ..işte arastırıyoruz gizliden arayınca bulunuyomu,konusmalar cıkıyomu ..Avukata kadar sorduk yokı cıkmıyomus filan rahatız.Ertesı gun kız ıste aglayarak anlatıyo boyle boyle oldu dıye vicdandan ölüyoruz ama caktırmıyoruz bence ugrasmayın masraf etmeye degmez,bidaha ararsa sıkayet et bence filanlar :D:D neyse biz bunu unuttuk ..Mahkeme celbi geldi numaranın sahıbınden bulmuslar :( gidip yüzleştik kız sok oldu..Sıçık sıçık özür diledik ..Ben öyle demedim filan diyecektim ki yazılı laflarım önümde..Sansürsüz bide :D

Diyeceğim o ki o gün bu gündür gizli numaradan kimseyi işletmem.Tavsiye de etmem ugrasan buluyo,noktasına virgülüne kadar konusma cıkıyo haberiniz oldun :)

0|0
    0|0
  • benım telefon olayı çok fena.. :D:D bir kız arkadasım var kardesım gıbıydı bı donem.. bunun sevgılısı perdecı . neyse cocuk bı eve perde takmaya gıdıyo benım arkadasa mesaj atıyo " ay ev sahıbı ne o...ymuş geldiğimden beri rhat vermedı anca taktım perdeyı kaçtım valla numarasınıda verdı bana ne ıhtıyacım olursa arıycakmışım " dedi...

bunun uzerıne benm atarlı arkadaşım durur mu durmaz.. ama g.t korkusuda oldugu ıcın dılosum sen halledersın ya s..csana sunun azına dedı verdı bana numarayı :D neyse aradım...

biri açtı sesi boru gıbı arkadaş ! dedim işletiliyoruz herhalde.. sonra bktım ciddi ciddi bayan karşımdaki.. neyse dedim sen sinem misin.. evet cnımda sen kımsın bakıyım dedi...

sen beni boşver eve gelen çalışanlaramı yavsıyosun sen o... diye başladım lafa gittim oyle.. sevgılısının adını verdım hatırladınmı canım ben onun nısanlısıyım ıste dedım.. hee o mu evet bebeğim verdim ama sıkıntı değil yani bak beni brda herkes bilir googleya yaz adımı çıkar dedi...

telefon açıkken yazdım... birde ne goriyim. konuştugum kişi travesti! telefonda bebeğim canım dıye hıtap edıyor :D en sonunda patladım bebeğim diyen agzını s... senin yeter ula dıye arama daha bu numarayıda o perdecıyıde hadı eyvallah dedım kapadım...

ayak ustu gidiyoduk vallaha :D:D:D

0|0
    0|0
  • bende bir gün rahmetli sevgilimi arıyorum rehberden uğraşamam diyip direkt tuşladım biri açtı ama nasıl saydırıyorum.

"sen hep geç kalıyorsun, eve gidiyorum ben allahın cezası" falan filan.

derken karşıdaki ses "tamam sevgilim sakin ol"

arkadan bir ses "aşkım sen kimle konuşuyorsun?"

benden bir ses " sen benim seviglim diyilsin ya"

telefondan bir ses" olurum güzelim dert etme"

sevgilimden bir ses telefondakine "senin ben taaaa ... kapat lan gelmiyim oraya" :D :D

sonrası bana fırça kaymacalar falan :D

0|1
    0|3
    • hahahaha

şok şok:))

allah rahmet eylesin bu arada

• hayat hep sana gülsün o zaman:)))

• Benim sadece mesaj olayim vardir. Selam nasilsin napiyorsun bitanem diye mesaj atacakken sevgilime, babama gondermissim. Tabii gel cik isin icinden.

3|0
    0|0
  • Tabi ki var :D geçen gün beni biri aramıştı adın meryem mi diyo yok diyorum adın ne o zmn diyo sanane diyorum meryem diye birini tanıyomsn diyo yooo diyorum mersin de mi yaşıyosun diyo yooo diyorum kimsn o zmn diyo sananeee diyorum böyle böyle baya konuştk aslında yüzüne kapatırdım amaaa hattı baskaydı dakka kazanmak için oyaladım :D

0|0
    0|0
  • günaydın arel :D

0|1
    0|0
  • falan az öncede yanıma geldiler ikiside nasıl yanına geliyorlar?

0|1
    0|0
  • Bir tane sapık sürekli beni arıyordu. Numarayı tanıyorum çünkü arkadaşımı da aramıştı. Sürekli mesaj atmaya başladı. En sonunda açtım telefonu ben sapıklık yapmaya başladım. Bana en son sözü 'sapık mısın kızım sen ya?!' idi.

0|0
    0|0
  • Anlamadım senin mevzuyu ben ? :D

Amcam beni işletmişti,sesini değiştirip aramıştı yaşlı biri gibiydi ben bağıra bağıra konusuyorum güya duymuyormuş habire tekrar ettirdi her lafımı sonra anladım filan komikti baya :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• var anasını satiyim. bir keresinde savcı aradı beni karımı rahatsız etme diye. sacvı olduguna ikna etmek icin 7 sülalemin bütün resmi blgilerini sundu son 10 yılda attıgım adıma kadar her şeyi söyledi. yanlış anlaşılma olugunu söledim . inanmadı. mahkemeye ver o zaman beni dedim. olay duyulmasın eşimi rahatsız etme dedi. adamın bulundugu ile gittim karısıyla kendisi ile görüştüm öyle tatlıya bagladım ama adam babamı bile aramış karımı rahatsız ediyo diye olayın icinden zor cıktım. tamamen yanlış anlaşılmaymış

1|1
    0|0
    • of iyi kurtarmışsın gerçekten

• bayağı kötü olaymış...iyi de anlamadığım tel no gözükmüyormuydu! halbuki telekomdan çıkar kimin aradığı senin olmadığın da belli olurdu yani

• ya biri cafeye gidip bunun karısını tehdit etmiş. poliste cafeye baskın yapmış bu kamera olmadıgı icin ttnetten kurcalamışlar benim isim soyismimde biri çıkmış. adamda bu isimdeki kişileri bulup cafeciye sormuş tariflerine uyan ynı yaşt ben varmışm. ihale bana patlamış adamda ben sanmış

• sevgilimi aramıştım bir erkek çıktı kimsin lan sen dedim sen kimsin ne işi var nişanşımın telefonun sende dedi ne nişanlısı lan o benim sevgilim dedim allahhh teldeki küfürler havada uçuşuyo kapattı herif tekrar aradım benim hatun çıktı daha ben bişey demeden kimdi lan o kız yanında ne işi var ne zaman nişanlandın haberim yok dedi aynı durumu onlarda yaşamış hatlar karışmış anlayacağın allahtan ikimiznde aynı anda başına geldi yoksa çık işin içinden nasıl çıkarsan

0|1
    1|0
    • hahahaha

harika ya

• tahmin ediyorum

allahtan çözülmüş birde çözemeseydin yanmıştın:))

• diyorumya allahtan aynı anda karıştı yoksa ne hatun ne ben açıklayamazdık bu durumu birbirimize

• şöyle özetlemek gerekirse 2006 senesinin karlı bir kış gecesi msn'de kız arkadaşımla konuşuyorum kız arkadaşım yatacağını söylüyor ve msn'den çıkıyor bir kaç dakika sonra telefonum çalıyor gizli numaradan biri arıyor açıyorum telefonun karşı tarafıdaki bir bayan ve şuh bir ses tonuyla;

B (Ben)

G (Gizli Numara)

G - nbr hayatım?..

B - iyiyim bitanem.. sen?

G - bnde iyiyim..

B - ee napıyorsun peki?

G - yataktayım uzanıyorum..

B - uyumaktan vaz mı geçtin?

G - cıks uyku tutmadı..

B - msn'den çıkarken gözlerim kapanıyor yatacağım diyordun..

G - ne msn'i? ben bgn hiç msn'e girmedim ki.

B - nasıl yaa?.. az önce msn'deydin konuşuyorduk seninle bir kaç dakika önce çıktın..

G - hyr vallahi hiç girmedim ben msn'e.. (şuh ses tonu doğal sese geçiş yapıyor)

B - bir saniye senin adın ne?

G - Gamzeeeeee..

B - gamze sen kimi aradın?

G - erkek arkadaşımı

B - erkek arkadaşının adı ne?

G - onurrrrrr.

B - sen hep erkek arkadaşını gizliden mi ararsın? hadi onu da geçtim erkek arkadaşının numarası sende kayıtlı değil mi? der ve suratına kapatırım..

bir ara da kız arkadaşımla samimi bir şekildeyken birinin ısrarlı aramaları karşısında telefonu açtım konuşan doğu şiveli bir abimiz idi.. abeyyy bu adamları nere bırakem? diye soruyordu ne adamı abi dedidiğimde ise abey ameleleri diyorum nere bırakem dedi bulunduğun yere bırak git dedim.. o gün kızla ne gülmüştük.. :p

0|0
    0|0
  • Bir gün sevgilimle geziyorum..telefonum çaldı..Bir adam sesi..

Pardon ben (bir bayan ismi söyledi) onu aramıştım dedi..Yanlış numara dedim. O da iyi de eşimimin telefonumdaki kayıtlı numarasından arıyorum dedi..

Şaşırdım.. Ne diyeceğimi biledim..

tekrar arayayım dedi..Tamam dedim..2 dakka sonra tekrar aradı..Yine konuşmalar..

Yine tekrar arayayım dedi..tamam dedim..

Aradan 5 dakika geçti farklı bir numaradan aynı adam arıyor..

"Bey efendi ben eşimi arıyorum siz çıkıyorsunuz, kendi telefonumdan da arkadaşımın telefonundan da siz çıkıyorsunuz "dedi..

Bende dedim ki aradığınız numara bu mu(kendi numaramı söyleyerek) dedim..Hayır dedi. Belki sizin belki de benim bulunduğum yerdeki operatör kaynaklı sorundur dedim..Öyle anlaşıp kapattık..

Umarım eşine gidip beni kiminle aldatıyorsun diye çıkışmaz..:D

0|0
    0|0
  • yok ta ergen iken sevmedigim lokantaya sipariş verir başka yere gönderirdim

ergenlik işte : sdsd

0|1
    0|0
  • Arkadaşımın telefonunu almıştım aşık olduğu kızın resmini koymuş duvar kağıdı olarak tabi kızda yanımdaydı o alp durrrr diyene kadar kız gördü iyikide gördü o da seviyormuş meğer. 2 utangaç sevgili oldular. Ben hala sap :D

2|1
    0|0
  • yaklaşık 10 sene önce sapıklık yapardık birine aradık adamın teki acıyo teli vay abi naber nasılsın vs diyoruz adam sanki 40 yıllık tanıdıkmıs gibi cevap veriyo konusu sen kimsin diye hiç sormuyoduda ne komikti ya

bi gün çarşıda yürürken biri tel ile konusuyodu yanından gecerken "telefon kafayı yedi sayın bakanım" demesiyle milletin kafa aniden cevrildi adama :D:D

0|0
    0|0
  • bi kaç gündür gizliden arıyıp ahmeti soruyo ödemeli atıp mehmeti soruyo dur bakalım hep aynı bayanın sesi ve ben pusudayım kim çıkacak bilmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Ptt kargo işleme müdürlüğünü aradım. Telefon açıldı ama kimse benle konuşmadı. Arka fonda odun kesme ve odun yarma muhabbete yapan iki adam ve elektrikli testere sesleri dinledim 15 dakika

0|0
    0|0
  • Nokia 3410 elimden düşmesi yere vurmasın diye ayağımla yumşatayım dergen gelişine vurmamm :D

0|0
    0|0
  • ısrarla beni sabahın 5buçuğunda arayan tuş takımı açık kalmış karşı komşumun cep telefonu, uyanıp camda kapıdan çıkmasını bekleyip kapa şu telefonu die seslenmem o saatte

1|0
    0|0
  • Sapıgım benı her gun arayıp hıkaye anlatıyordu. Aslında guzel de hıkayelerı vardı sonra nolduysa kosusturma falan derken numaraları kaybettık :)

0|0
    0|0
  • Dinlerken, bizi dinlediklerini ogrendik. Artik posta guvercini kullaniyoruz.

#KSye hashtag gelsin

0|0
    0|0
  • gece karı koca aramıştı hemde iş üstünde yanlışlıkla aramışlar dinledim dinledim sona kapattım

0|0
    0|0
Yükleniyor...